Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jestem po drugim dniu w nowej pracy. Jestem oczarowana tym miejscem, atmosferą i ludźmi. Czuję mocno, że to miejsce dla mnie. 

Czuję się spełniona. Mam za sobą kawał ciężkiej roboty - zbieram już piękne owoce moich trudów. :) . Czekają mnie dalej wyzwania ale cieszę się na nie pełną gębą. :) 

W końcu czuję, że moja energia jest świetnie spożytkowana. 

Kwestia masażu też małymi kroczkami pięknie się układa. :) 

Jak nie dopuszcza się do głosu lęków i dąży się do celu z uśmiechem na twarzy, to nie ma mowy by się to nie manifestowało! 

 

 

Edytowane przez Hippie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam chodzić do pracy w której nie czuję się jakbym była w pracy.:) 

Zaliczyłam pierwsze wyjście "służbowe" do restauracji z podopiecznymi i innymi opiekunkami. Jak się nieco ochłodzi, bo teraz zawitały mocne upały do UK to będzie też "służbowy" spacer albo piknik! :D 

 

Edytowane przez Hippie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cieszy mnie ogromnie pomoc rodzinie przy sprawach remontowo/domowych i to, że załatwi się wszystko jeszcze przed zimą w tym roku w zasadzie w tym miesiącu najbliższym a ja będę miał w związku z tym czystą głowę i nie będę musiał się martwić i się blokować tym samym. 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.