Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ewelina napisał:

Rzeczywiście ten omikron taki straszny, jak go malują?

 

Właśnie z tego co czytałam - objawy mogą być grypopodobne. U mnie zaczęło się od bólu gardła, głowy i takiego ogólnego uczucia połamania jak po upadku. Badania wskazały na omikron. 

Jestem zaszczepiona jednodawkową szczepionką i nie wiem czy to miało jakiś wpływ łagodzący.

W sumie łykałam tylko jakieś pigułki jak przy przeziębieniu i tak trzymało mnie mocno 3 dni.

Ale najgorsze były bóle głowy jak migrenowe :(

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwielbiam pracę z dziećmi. ❤️ Są przekochane. 

Dokończałam z nimi dzisiaj walentynkowe serca z masy papierowej. 2 tygodnie temu je lepiliśmy i dzialiśmy na patyczki a dziś je malowaliśmy. 

 

259221646_461977188746471_6107941532387457618_n.jpg

273463073_475263030744870_2170195437491751870_n.jpg

Edytowane przez Hippie
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj jeden z najwybitniejszych Profesorów Prawa Konstytucyjnego w Polsce, o międzynarodowym uznaniu i sławie, zaproponował mi, studentowi I roku prawa, napisanie z mojej pracy zaliczeniowej artykułu i włączył mnie do zespołu redakcyjnego jednego z naukowych czasopism naukowych. 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tu chyba się nie udzieliłam.

Jak to ja, w ramach ćwiczeń wnętrza głowy, też muszę se klepnąć zadania z zakresu - wdzięczności/poprawy nastroju. 

 

Dzisiaj uszczęśliwiło mnie chyba...czytanie o wypiekach z kuchnii włoskiej. Nadal do wypieku chleba podchodzę z pokorą (bo nie mam wiedzy, techniki, bazuję na intuicji kulinarnej?). Bardzo rozbawiło mnie czytanie o swoimi chińskim znaku z zodiaku (w ramach zadania domowego z języka). Zdanie "opiekunka ogniska domowego, bardzo rodzinna, kojarząca jedzenie z relacjami, rodziną" trochę mnie podqrwiło, bo znowu mózg napierdala "halo, no chyba kolejny znak, że schodzisz z życiowego kursu!", ale ze spokojem. Plany z głową. 

 

Dobrego! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizza Parma z genialnym, chrupkim ciastem i wino Turnau „Rosé”. Swoją drogą dość ciekawe.

No i miałam przyjemny nastrój. 
 

Wczraj był tez 16 także wino (z dedykacją dla @maroon ). Reszta komponentów tez znalazła swoje miejsce. 

 

 

 

A na koniec dostałam papier z podatkiem do zapłacenia. To chyba znak ze moje zyczenia się nie spełnią. ❤️ 

Ciekawa jestem gdzie trafi ta „zniewalajaca” kwota. Na pewno na nic sensownego. ❤️ 
 

 

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, SamiecGamma said:

 i ładne bombelki będziecie mieli 😄😉

Bywam wrednym suczem, ale w życiu nikomu tak źle nie życzyłem. 😂

 

Co ty tu w ogóle insynuujesz. Nie wiesz, że @melody tylko stomatologów z własną kliniką rwie? 😁 Za grosz romantyzmu w dziewczynie nie ma. 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze używałem drewnianej zwykłej siekiery, po zimie jak co roku nazbierało się trochę drzewa które musiałem porąbać i se myślę a co mi tam, kupiłem siekierę fiskarsa x25 za 250zł, dzisiaj przetestowałem, zajebista siekiera, prawie sama rąbie 😀 No i uśmiech na twarzy się szybko pojawił 😀

Edytowane przez Muatafaraj
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maroon napisał:

Co ty tu w ogóle insynuujesz. Nie wiesz, że @melody tylko stomatologów z własną kliniką rwie? 😁 Za grosz romantyzmu w dziewczynie nie ma. 😁

 

Biorąc pod uwagę, że ona 9 tys. odkłada, to z 15-taka ma. Dodaj do tego hipergamię kobiet, czyli "3 półki wyżej", a więc pomnóż sobie to przez 3. Jeśli nie masz 45 kafli/mies., to nawet nie podchodź 🤷‍♂️😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

@melody

 

Na otarcie łez, że słodkich bombelków nie będzie. 😁 Jednak, co powiesz na Bąbel-wafle? 😂

 

Screenshot-20220217-185617-1.png

 

https://www.melody.pl/

HIT! 🤣🤣

 

Jak to miejsce jest wprost idealne dla mnie! 🤣 

 

Best 30+ Sad Cat fun on 9GAG

Sad cat: ice cream is as sweet as me - Album on Imgur

 

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

Biorąc pod uwagę, że ona 9 tys. odkłada, to z 15-taka ma. Dodaj do tego hipergamię kobiet, czyli "3 półki wyżej", a więc pomnóż sobie to przez 3. Jeśli nie masz 45 kafli/mies., to nawet nie podchodź 🤷‍♂️😅

Gruba przesada!

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.