Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Granita napisał:

Dodatkowo w końcu możliwość przesłuchania w spokoju nowego albumu Rammstein. Nic nie czyni mnie szczęśliwszą.

 

To oni jeszcze grają? :D Aż musiałam spojrzeć ile mają chłopaki lat. No ale skoro Rolling Stones wciąż koncertują... to można wszystko :D 

A ja mam dziś kilka godzin totalnej laby. Nie pamiętam kiedy miałam taki dzień w ostatnich miesiącach. Idę zaraz poczytać książkę, zjeść kanapkę z nutellą i nikt mi tego nie odbierze ❤️ 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentalne pierwsze wędzenie w prototypie wędzarni. Serek typu włoskiego poszedł w zrębce czereśniowej. Wygląda zachęcająco, ale tu o smak idzie a ten dopiero jutro, po wystudzeniu i okrzepnięciu. Dołożyłem też sól do wędzenia, żeby mieć o posmaku dymnym do przyprawiana, ale trochę słabo pachnie. Chyba z krótko. Najwyżej dorzucę ją do następnego dymienia. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok z spadochronu. Myslalem ze bede sie bal ale sie nie balem, skok z wysokosci 4km. Wszyscy mili, weseli. No fajna atmosfera. Ludzie duzo sie śmieją.

 

Ręce mi sie troche jeszcze trzęsą ale przejdzie xd

Edytowane przez NoHope
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie przedwczesny prezent urodzinowy w postaci wypasionej wizyty w SPA. Idę w poniedziałek. ;) Już się nie mogę doczekać. 🙃 Muszę się porządnie zresetować...bo w pracy kolejne miesiące będą intensywne ale to dobrze, bo szanse na moje pomyślne negocjacje o podwyżce za parę tygodni wzrosną dzięki temu. :)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuzszego czasu rysuję szkic do dość zlozonej akwareli (architektura wielu budynków, musi być zachowana dobrze perspektywa). Oczywiście na początku podjarka, ale po czasie motywacja mi opadła (trudne i żmudne). A jednak żeby był efekt, wszystko musi być bardzo dokładne, nie ma miejsca na źle oddane proporcje.

 

Nieświadomie założyłam sobie bata. Wczoraj przykleiłam kartkę do biurka taśmą malarską (metoda żeby papier od farb nie puchł), no i zorientowalam się po czasie, że zrobiłam to centralnie na środku, tak że nic innego nie da się już na tym biurku zrobić.

 

Słowem, muszę skończyć ten obrazek, bo nie mogę korzystać z biurka inaczej:D i faktycznie działa, nie chce mi się, ale siadam i robię jak mam gdzieś 15 minut w ciągu dnia. Polecam;)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, meghan napisał:

Codzienna nauka języka obcego : słówek i przede wszystkim nauka - przy tekście słuchanym - weszła mi w nawyk. 

Przełamałam barierę w postaci dołka pt."na chuj Ci ten język?! Idzie Ci to jak krew z nosa!!!".

A jaki to język?

Ja planuje w wakacje odświeżyć grecki po iluś latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to napisać dwa dni temu więc opisuję niedzielę xD. 

 

Widok wreszcie wszędzie pojawiającej się zieleni wprowadzający mnie w stan błogości. Mam pod oknem drzewo z liściami koloru winogrononu. Patrząc na nie czułem się jakbym dostał orgazmu pod widok bardzo atrakcyjnej Pani. Trwało to kilka dni a teraz chyba wleciała habituacja xD. 

 

Widok namazanej gry w klasy przez jakieś dzieciaki na ulicy na sąsiednim osiedlu. Byłem szczerze uradowany tym, że dzieci potrafią się jeszcze tak bawić. 

Edytowane przez Adalberto
Zbytnie buractwo
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.