Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2022 o 00:56, Pietryło napisał:

Ktoś dzisiaj ogląda niebo? Księżyc wygląda zajebiście.

Ja :D! Wczoraj było zachmurzone, ale oglądałam przez dwa poprzednie wieczory i ten księżyc też zwrócił moją uwagę. Był ogromny! W sumie ciężko było nie spojrzeć, bo sam pchał się w oczy. Nawet z ciekawości sobie wyguglałam, czemu taki wielki jest i okazało się, że to Truskawkowa Pełnia, a księżyc w tym czasie nazywany jest Superksiężycem. Nazwa bardzo pasuje :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ewelina napisał:

Nawet z ciekawości sobie wyguglałam, czemu taki wielki jest i okazało się, że to Truskawkowa Pełnia, a księżyc w tym czasie nazywany jest Superksiężycem. Nazwa bardzo pasuje :).

Tak, dokładnie chodzi o to zjawisko, księżyc jest, bodajże wtedy najbliżej ziemi;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Pietryło said:

Tak, dokładnie chodzi o to zjawisko, księżyc jest, bodajże wtedy najbliżej ziemi;)

Kurczę, to go przegapiłam :( Szkoda. 

 

A co pozytywnego z mojej strony na dzis?

Dzisiejszy piątek to mój pierwszy wolny od dłuższego czasu. Normalnie mam go wolnego ale robiłam ostatnimi czasy dużo nadgodzin. Mam dzięki temu czas by poogarniać zaległe rzeczy. A wieczorkiem czeka mnie spacer z pewnym Ktosiem :)...  

 

A i w ogóle to jak odstawiałam moje auto na warsztat dostałam w sumie 2 komplementy od przechodniów. :D To chyba robota mojej letniej zielonej sukienki i "słomkowego" kapelusza :P.  Jeden pan czyścił auta i próbował mnie poderwać na wodę z szlaucha w ten jakże upalny dzień. 😆

Edytowane przez Hippie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie medytacja regularna i trwa 6 minut, gdzie z początku ledwo wytrzymywałem 5 minut. Dopiero po około pół roku wzrósł mi czas medytowania do 6 minutek. Trzeba ćwiczyć. 

@Cham NiezbuntowanyZapoznałem się jak medytować poprzez ten filmik co mi pomógł z podejściem do tematu medytacji:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 Medytację ja mam we krwi już od x lat... Robię to na wiele sposobów. Ale podoba mi się, że teraz po pandemii dużo ludzi zwolniło tempo i te tematy zaczęły być zauważane przez większą część populacji. 

Dzięki, że wstawiłeś ten filmik. :) Bardzo fajnie ta Pani to tłumaczy! :) 

Ja mam całą playlistę filmików do medytacji w tym techniki oddychania Wim Hoffa, którą też gorąco polecam. :)

 

Medytacja czakr też fajna sprawa: 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mała wycieczka rowerowa, nie miałem żadnych liczników, ale myślę jakieś 20km może trochę więcej było. Niestety w tym roku trochę zaniedbałem ten aspekt. Było super, trasa była przez naprawdę rozległe pola i domki w dużej odległości od siebie, no i lasy. Super było poczuć gorące powietrze z pola by za chwile wjeżdżając w ciemny las poczuć chłodniejsze:D Miałem też rzekę z małą plażą, ogólnie miejsce spotkań okolicznej młodzieży nocną porą w celu odbycia bzykanka:D Aż miałem ochotę wskoczyć w tą rzekę, może następnym razem. Trochę żałuje bo wybrałem się po 17, a myślę że lepiej było by się wybrać w sumie teraz, trochę po 20;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dostałam dzisiaj (aż dwa, a co pochwale się :P ) komplementy od dwóch zupełnie obcych, niezależnych osób, może to głupie, ale zawsze wtedy mi miło i poprawia mi się humor.

2. Ktoś się odezwał  (dawny przyjaciel).

3. Kupiłam sobie dwie fajne rzeczy prawie za grosze.

4. Dostałam przelew za zaległą kaucję za mieszkanie (przeprowadziłam się, a właścicielka zwlekała z jego oddaniem i już myślałam, że pieniędzy nie odzyskam).

Dzisiaj pojawił się też co prawda pewien powód do zmartwień, ale mam nadzieję, że jutro wszystko się wyjaśni.

Tak więc generalnie dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do całkiem pozytywnych, a że już po zachodzie słońca, to mogę dzisiejszy dzień pochwalić ;) 

Edytowane przez Angel_Sue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.