Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Mój młodszy brat zostanie znowu chrzestnym (córeczki przyjaciela). 

Fajnie, będziemy mieli weselej w rodzinie od czasu do czasu.

Już myślę co Małej na Chrzciny można kupić. Chrzestny chętnie korzysta z mojej pomocy w zakupach, więc przez najbliższy rok znowu będę na bieżąco w sektorze "niemowlaki". Wtedy czuję się potrzebna no i mam tyci namiastkę życia rodzinnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy mały wypad na kwadrans do pobliskiego lasku i mimo ciągłego potykania się o innych grzybiarzy, znaleźliśmy w sam raz porcję obiadową z podgrzybków. Nawet znalazłem jednego borowika. Sos już prawie gotowy. Mam ostatnio jakąś fazę na grzyby. Nawet kombinuję czy shi-take nie uprawiać sobie na pniaku. Tak że ten :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton u nas na wsi kurki to tylko mrożone w Dino. Tu chyba nikt ich nie poważa???

Wczoraj minąłem dwóch chłopaków-localsów na rowerach z wiadrami pełnymi podgrzybków i na spytki ich wziąłem gdzie tyle koszą i czy są kurki (moje ulubione do sosów) a oni z taką wzgardą że kurki są, ale oni ich nawet nie zbierają :D Więc szansa jest!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba uda mi się wyrwać z domu na zarąbisty koncert do innego miasta na CAŁĄ DOBĘ. Kiedyś to była normalka, ale za to teraz smakuje dużo lepiej :) Nie mogę uwierzyć własnemu szczęściu, muszę moim rodzicom i mężowi SPA postawić za to. Drinka sobie nawet wypiję pierwszego od daaaawna 🎵 Jestem totalnie poza tematem, jakie teraz są modne :D? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope

W ogóle się nie obrażam.

Wcale mnie to nie dziwi, że tak jestem odbierany.

 

Aha i dzięki za koment 🙂 

5 minut temu, NoHope napisał:

Może chodźmy na jakąś randkę co? 😆

Będzie pan zadowolony :D 

 

Ale już pisząc na poważnie byłbym zajebistą laską @NoHope rasowa sztuka 😂 😎

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rozbawiło-uwielbiam żarty sytuacyjne. 

Najbardziej naturalne gagi sytuacyjne, które są istną esencją życia. Niekiedy w krzywym zwierciadle.

Taka sytuacja - wracam pociągiem bezprzedziałowym, miejsce mam najgorsze z możliwych -  przy stoliku.

Na przeciwko siedzi babcia, obok niej wnuk a koło mnie córka babci.

W pewnym momencie pociąg zbliżając się do stacji lekko zahamował.

Nie było to zbyt odczuwalne ale na tyle by niektórym wypadały skarby z kieszeni - dosłownie.

Chwilę po hamowaniu-córka do matki/babci  z lekko podniesionym głosem: Mamo wypadły Ci zęby! Podnieś je natychmiast z podłogi.

Matka odpowiada: Jak to, przecież mam włożone!

Cóż okazało się, że to była kopia zapasowa. 

Ludzie w przedziale dosłownie w śmiech.

Ja siedząc na przeciwko-ledwo powstrzymuję łzy - widząc kobietę szczerzącą zeby do lusterka z drugimi w dłoni.

Zresztą sztuczne szczęki to wdzięczny temat gagów. Na studiach -jadąc busem z imprezy nadziliśmy się pod siedzeniem na kompletną parę.

😬🤣

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podslyszane dziś w basenowej szatni (głosy dziewczynek ok 7-8lat)😀

- Kurde, włosy mi się wplątały...

- Daga, nie przeklinaj!

- "Kurde" to nie jest przekleństwo, to jest blisko przekleństwa, ale nie jest przekleństwem.

- Daga to jest przekleństwo.( Poważnym głosikiem)

- Nie, to tylko pochodzi od przekleństwa! Mówię Ci!

Chwila ciszy.

-Daga, co ty kurde robisz?! Wkładasz mokry czepek do skarpetki??

😀😀

Lubię słuchać konwersacji dzieci😍😁

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2022 o 08:28, meghan napisał:

Wtedy czuję się potrzebna no i mam tyci namiastkę życia rodzinnego.

Bardzo smutne zdanie. Meghan życzę Ci spełnienia w życiu rodzinnym.🍀 Na pewno jesteś potrzebna najbliższym, choć może tego nie mówią na codzień. Każdy ma w sobie coś z czego czerpią inni, w pozytywnym sensie oczywiście. Jesteś mądrą Kobietą i wierzę, że wyciśniesz z życia to co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodzinki. 🌺🍀☀️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny udany projekt... A raczej jego udana pierwsza odsłona. Będzie tego więcej w różnych formach. 🙃😇

Całodzienne warsztaty medytacyjne, które były pełne niesamowitej energii, atmosfery zaufania i miłości. Bardzo się cieszę że mogę coś takiego współtworzyć. 

Edytowane przez Hippie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.