Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Sceneria wieczorna.

Popylam na basen - rowerem (takie założenia) - śnieg, wiatr, mokro, zimno.

Basen spoko, ale pogoda nie ulega poprawie, piździ, śnieg. Endorfiny z pływania mnie poniosą, dam radę.

 

Zbliża się godzina zamknięcia, zbieram się mentalnie do wyjścia.

Nagle wchodzi ona - lokalna Paszynka z recepcji. W zasadzie z wyglądu trochę nawet Paszyńska, tylko o 2 oczka ładniejsza. Coś tam gadam czasem z recepcją, choć z reguły nie mam czasu.

Paszynka uśmiecha się szeroko. Patrzy. Uśmiecha. Mówi - może zostanie pan z nami chwilę, aż pogoda się poprawi ? My jeszcze pół godziny po zamknięciu będziemy...możemy posiedzieć.

Odmówiłem grzecznie, ale miło się zrobiło. Nieważne, czy to z ludzkiej życzliwości, czy czegoś więcej - zawsze miło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie rozbawił mój dialog z mężem.

Mówi mi, że będzie mnie bzykał nawet jak będzie miał 90 lat.

Ja na to: - Daj spokój. W końcu Ci się znudzę, to będzie dla Ciebie jak oglądanie kolejnych odcinków "Mody na sukces", niby coś nowego, ale jednak przewidywalnie

A on: O nie! To jest dla mnie jak "Czterej pancerni i pies" - nigdy się nie znudzi

 

No miło mi się zrobiło, nie powiem :)

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spojrzałem na swój profil i mija 5 lat równe na forum, od kiedy się tu zarejestrowałem prawie co do dnia.

 

Te miejsce było i jest dla mnie, czymś niepowtarzalnym a samo doświadczenie unikatowym.

Ludzie, których tu poznałem podobnie. Każda relacja, mimo że internetowa była niezwykle cenna i pouczająca - oczywiście jedne bardziej a drugie mniej.

 

Jednak nie w tym rzecz.

 

Zwyczajnie chciałem wszystkim podziękować za wspólny udział w tworzeniu tego miejsca oraz tego, że mogłem urosnąć przez te 5 lat podczytując mądrzejszych od siebie.

A nade wszystko, chciałem podziękować tym wszystkim z którymi miałem tutaj relacje i trochę bliżej się poznaliśmy i również tym, których już z nami tutaj nie ma z różnych względów. No i co by nie mówić dziękuję tym, którzy nadal tutaj są i tworzą te miejsce. Dziękuje, że podzieliliście ze mną swoim czasem, wiedzą i nade wszystko towarzystwem, szczególnie tej części z którą niekiedy wymienialiśmy wiadomości w sektorze prywatnym.

 

Ze szczerymi podziękowaniami i wdzięcznością @SzatanK 🙂 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK Ja takie gratki dam sobie, jeśli zrobię formę i fizyczną i psychiczną taką jaką mają @Casus Secundus i @Sankti Magistri. Jak miałem 18 lat mówiono mi, że nigdy nie znajdę fajnej dziewczyny, nigdy nie wbuduje domu  i nie ukończę szkoły technicznej. A w tej chwili żonka pójdzie za mną w ogień, chałupa prawie skończona bez kredytu, najtrudniejsze do pokonania to ty sam. Mam na myśli swoje słabości i uzależnienia. Jeśli ogarnie się swoje uzależnienia i dyscyplinę ze swoją podświadomością, wtedy ma się dostęp do  "ultimate weapon"

 

 

 

Edytowane przez Pietryło
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pietryło napisał:

Ja takie gratki dam sobie, jeśli zrobię formę i fizyczną i psychiczną taką jaką mają @Casus Secundus i @Sankti Magistri.

Co do mojej formy fizycznej to nie chcesz iść tą drogą gdyż obecnie dzięki siedzeniu przed kompem i tuczeniu makaronami przez babe (mam podejrzenia że robi to specjalnie) jestem ulany i niedawno zauważyłem że powoli robi mi się druga broda.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Co do mojej formy fizycznej to nie chcesz iść tą drogą gdyż obecnie dzięki siedzeniu przed kompem i tuczeniu makaronami przez babe (mam podejrzenia że robi to specjalnie) jestem ulany i niedawno zauważyłem że powoli robi mi się druga broda.

Mięśnie pamiętają na pewno;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, po 3 miesiącach maili, testów i nerwów, w końcu udało się udowodnić że reklamacja inwertera mojej instalacji fotowoltaicznej jest zasadna. Mam nowy inwerter. Nareszcie rachunki za prąd spadną (prawie) do zera. Na razie miałem rekordowe 789W mocy chwilowej na 1275 nominalnej czyli 61,8%. Jestem bardzo zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułam się zupełnie w porządku z tym, że bywam infantylna. I nie mam zamiaru tego w sobie zmieniać.

 

Zauważyłam to po tym jak skrajne rzeczy dziś robiłam - od tych wykraczających ponad mój wiek o 10 lat, po te które robią dzieci w przedszkolu. Dziwnie było uświadomić sobie tę skrajność. Ale po chwili namysły, stwierdziłam, że jest to zupełnie okej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2023 o 19:36, Amperka napisał:

A mnie rozbawił mój dialog z mężem.

Mówi mi, że będzie mnie bzykał nawet jak będzie miał 90 lat.

Ja na to: - Daj spokój. W końcu Ci się znudzę, to będzie dla Ciebie jak oglądanie kolejnych odcinków "Mody na sukces", niby coś nowego, ale jednak przewidywalnie

A on: O nie! To jest dla mnie jak "Czterej pancerni i pies" - nigdy się nie znudzi

 

No miło mi się zrobiło, nie powiem :)

 

Świetny kłamca 😁

@Sankti Magistriim bedziesz bardziej odpychający tym w jej chorym myśleniu łatwiej będzie cie dojebać żebyś nie myślał o innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyrMen Czy Ty chcesz mi przez to powiedzieć, że obracanie tej samej, podstarzałej kobity przez 20 lat (oglądanie po raz setny 07 Zgłoś się, albo Sami Swoi) nie jest tak ekscytujące jak fikołajki z młodą laską na początku nowej relacji (premiera Top Gun Maverick), a on tak powiedział tylko dlatego żeby mi było miło...

O nie, chyba się dzisiaj potnę.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.