Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiłem gar bigosu...kiszona kapusta, kiełbasa z dziczyzny, wołowina - stek, boczek, karkówka, leśne grzyby, suszone śliwki i przyprawy... liść laurowy, sól, czarny pieprz, pieprz ziołowy, owoce jałowca, ziele angielskie, kminek, lubczyk....

Do tego nasączam się dobrą tequilą... zagryzam ją gorzką czekoladą z migdałami..  jest błogo.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgapiłem od Lalki.

Napisałem na pw czy można samemu się nauczyć bazgrać. Odpisała że TAK. Podała mi kilka wskazówek.

W wolnych chwilach uczyłem się. Muza, djka, sztuka. Teraz próbuje malarstwa. Akrylami ciężko mi szło. W końcu z buta rozjepałem sztalugę. Zacząłem kreślić pastelami ludzkie mordy. Fajne to.

Na płótno nakładam jakiś akryl. Potem węglem i pastelami tworzę buźkę. Dla kilku osób z rodziny wykonałem, i o dziwo kurła, mam zamówienia?

Doszkalam się, chcę wejść na niezły skill i kosić forsę, czemu nie.

Dupy patrzą na artystów jakimś dziwnym wzrokiem, włosy poprawiają!!!

Oj, oj coś czuje że......

 

Podaję Brada Pitta z Podziemny krąg , Willisa ze szklanej pułapki, De niro z taxi drivera, noi kobitka taka se, z głowy

 

cykdmkp8zcsu_t.jpg

gyhxam8bitwb_t.jpg

p3fuoif50kcz_t.jpg

di8ljptnqhqz_t.jpg

 

Nie wiem jak wygląda Lalka, ale opisuje siebie w postach, że niezła du.., szprycha jest, nie wiem, może, może tak jak nabazgrałem. Może widać na zdjęciu

Igor dziękuje @Lalka

 

Ktoś ma jakiegoś aktora, aktorkę, dawać, mam w hoy czasu, potrenuję, taki szkic, tak o !

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2018 o 12:43, Hippie napisał:

Wzmaczniacz JVC AX-2 i do kompletu radio :) 

A głośniki Technicsa

Bardzo fajny zestaw, full retro, no i The Police "Synchronicity", ta płyta jest piękna, szczególnie puszczana z vinyla ;) 

 

Mnie uszczęśliwił pierwszy przelew z nowej roboty, siedziałem jak głupi 10 min przed kompem i patrzyłem na te cyfry, z przyjemnością do tego przywyknę ;)

 

No i sylwester z dala od imprez tylko wyjazd w góry z zaufanym kumplem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Bardzo fajny zestaw, full retro, no i The Police "Synchronicity", ta płyta jest piękna, szczególnie puszczana z vinyla ;) 

 

Dzięki. :) Fajne okazje trafiliśmy na ebayu. :) A płyta fakt, genialna. Od niej zaczęła się moja kolekcja winylowa - dostałam w prezencie. :) 

Retro bardzo bo to moje klimaty :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, IgorWilk napisał:

Zgapiłem od Lalki.

 

Całkiem fajnie wyszło, IMO masz predyspozycje do rysowania. ;) 

 

Też czasem się w to pobawię, raczej proste, trochę komiksowe rzeczy tworzyłem, nie mam zbyt wysokich skilli w tym temacie, ale jakoś mnie to uspokaja. :P 

Wrzuciłem jako ciekawostkę na niepubliczny, głównie starsze rzeczy ~2012, ostatnie dwa tylko jakoś w sierpniu nabazgrałem:

 

 

 

BTW jakość u mnie z automatu ustawia na 480p i jest lekka pikseloza, po przestawieniu ręcznym na hd jest w porządku.

Tylko trochę wolno się wczytuje, pewnie za jakiś czas będzie ok.

 

Od dawna za mną chodzi wziąć się za to trochę mocniej i nauczyć paru rzeczy, ale jakoś odkładałem to zawsze na później.

Może w 2019 się uda. ;) 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka A ja dzieki Tobie po 25 latach w końcu odwiedziłam miasto, które miałam zawsze pod nosem. :D Takie spontany najlepsze! Przesunięcie mojego powrotu do UK nie było przypadkiem... ;) 

Ja już Ci powiedziałam że to powtórzymy. :D  

 

Podobny obraz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że już jestem w domu po 26 godzinach w podróży... Szkoda, że urlop tak szybko zleciał - nie zdążyłam na nim porządnie wypocząć. Mam jeszcze czas do czwartku by odpocząć - całe szczęście.

No i dzisiaj  zrobiłam mój pierwszy żurek. Wyszedł przepyszny! 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar Chodzi mi też przede wszystkim o wypoczynek psychiczny. Podczas pobytu parę osób, w tym moja rodzina trochę mi uprzykrzyli pobyt. 

Ja wypoczywam jak jest aktywnie i gdy mam kontakt z ludźmi ale jeśli do tego dochodzi swego rodzaju nerwówka - to sprawia, że czuję się wypompowana z energii. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do treningów po urlopie na którym nie znalazłam czasu i wystarczającej ilości miejsca (szczerze tylko raz) by wykonywać swoje zestawy ćwiczeń regularnie jak dotychczas. 

Wczoraj lekki trening wprowadzający po przerwie a dzisiaj odkurzyłam swoje bandy. :D 

Zaraz 10 minut ćwiczeń na abs :) 

Ach, czuje się jak typowy ćpun, który właśnie wstrzyknął sobie solidną dawkę heroiny. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.