Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

@Cortazar Wychodzi na to, że tyle zdążył mi pokazać przez ten czas co u niego byłam. Chciałabym kiedyś cały dzień z nim spędzić i gadać. :D

Raz mi się udało, nie pamiętam na co czekałam u niego ale poszliśmy do synagogi, po drodze zaczepili nas turyści, też się wtedy nasłuchałam. 

Chyba zacznę spisywać to co mówi i pojadę kiedyś do niego na cały dzień. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczęśliwił mnie dzisiaj chaos w moim byłym już miejscu pracy, powstały na skutek mojej rezygnacji z piastowanego stanowiska. 

Chaos powstał w wyniku faktu, że byłem jedyną w pełni przeszkoloną osobą do wykonywania mojej pracy szybko i wydajnie - żadna inna osoba w firmie nie ma nawet podstawowego przeszkolenia, z wyjątkiem główmegp inżyniera, który to jednak ma milion innych zajęć i musi nadzorować 3 działy jednocześnie, jest od wszystkiego w firmie (a więc jest do wszystkiego - a jak coś jest do wszystkiego...).

Moja "rezygnacja" polegała na wyjściu z firmy ze swoimi rzeczami zaraz na początku dniówki, a podobno wyraz twarzy menadżera i jego reakcja na "dobrą nowinę" były bezcenne. Jaka szkoda, że "przypadkiem" nie podałem firmie mojego aktualnego numeru telefonu, na wypadek gdyby chcieli się skontaktować i zapytać o przyczynę mojej decyzji... Zresztą na ch*j im wyjaśniać, skoro były 4 rozmowy na temat podwyżki, słyszałem o wielu "możliwościach", dwa razy grzecznie uprzedziłem, że przy minimalnej krajowej odejdę do pierwszej firmy, gdzie dostanę jakąkolwiek wyższą stawkę, gdyż obecna w ogóle nie jest konkurencyjna, a ja nie przychodzę dla samej przyjemności spędzania w firmie czasu.

Nie wzięli mnie na poważnie, a tu proszę - niespodzianka. 

Szkolenie teraz dwóch nowych pracowników będzie ciuli kosztować znacznie więcej, niż podwyżka, której żądałem przez parę miesięcy, a Ci skutecznie mi odmawiali zasłaniając się pustymi argumentami...


 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Florence napisał:

Masaż z podgrzanym olejkiem. ??

 

 

Ja planowałam też dzisiaj, ale nie było już zapisów na dzisiaj w salonach do których dzwoniłam... Mnie czeka masaż całego ciała kamieniami we wtorek... Już się nie mogę doczekać...

Za to zrobiłam sobie po treningu kojącą kąpiel solną z olejkiem lawendowym na dobranoc... :wub:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia z bratem, którą nagrałam na smartfona. To byłby hit internetu. :D Kłóciliście się kiedyś z kimś, komu nie podobały się Wasze plany na przyszłość, bo miał własną wizję na to co powinniście robić? No to właśnie była kłótnia tego typu. :D Kurde! To przecież genialny pomysł na kanał na youtube - filmiki z kłótni rodzinnych. Tylko potrzebuję jeszcze nazwę na kanał i będzie domowa wersja STOP CHAM (to te filmiki z chamskimi sytuacjami na drogach).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj całkiem prozaicznie, po nie najlepszym dniu, usłyszałem w radio nutkę która wpadła mi w ucho, po powrocie wpisałem w google frazę "ma ma ma maria". ;) 

 

 

Posłuchałem i zjadłem schabowego na uspokojenie, chwilowo minę mam zbliżonej do tej poniżej:

 

zadowolony-nosacz.jpg

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.