Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Hippie

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D

Polecane posty

@Azizi Moja była czerwona czyli trzeba doliczyć + 100 do prędkości i o 20 KM więcej. :D :lol: (czyt. pod warunkiem, że ze wzniesienia :lol:)

Dzięki. Aż mi się łezka w oku zakręciła. :D  

@Hippie odważne liczby podajesz, ale niech Ci będzie 😜 w końcu coś Cię dzisiaj uszczęśliwiło, nawet jeśli to piksele 😜

• Haha 1

Spacer po parku i jazda na rowerze. Było dzisiaj na prawdę wiosennie :D 

W ruchu zawsze najlepiej mi się myśli :) 

@Azizi Widzisz, mnie wiele do szczęścia nie trzeba. A jestem kobietą... co znaczy, że ponoć nas ciężko uszczęśliwić/zadowolić. ;) 

• Like 1

@Hippie i tego bym się trzymał, że ciężko Was zadowolić :D

teraz to tak jak @DanielS wspomniał - prawie na rower bo coraz cieplej :)

Napisano (edytowany)

Wróciłem do Polski, idę do samochodu prywatnego a tam wgnieciona maska i zbity klosz :). Drzewo w trakcie nawałnicy się złamało i spadło na mache, ale czekaj czekaj, jesteśmy w dziale co Cię uszczęśliwiło? Tak właśnie to mnie uszczęśliwiło, zdałem sobie sprawę, że to tylko samochód i dlaczego mam się denerwować, zachowałem stoicki spokój i to mi się podoba.

Edytowano przez Byłybiałyrycerz
  • Like 2

Przed chwilą, Cortazar napisał:

@Byłybiałyrycerz Lepiej się przyznaj, że chodzi o odszkodowanie... :D:P

Na odszkodowaniu ciężko się wzbogacić, nawet jest to zabronione chyba xd

Żeby nie było offtop, zjadłem kilka zdrowych posiłków, poćwiczyłem, mam czas na relaks i czytanie, ta kwejkowa herbatka do kocyka.... xD

7 minut temu, WitaminaD3 napisał:

Na odszkodowaniu ciężko się wzbogacić, nawet jest to zabronione chyba xd

Przerabiałem temat w poprzedniej becie, żaden problem się wzbogacić :). Jednak jak użyjesz AC, to przy następnym płaceniu ubezpieczalnia może Ci potrącić zniżki. Niektóre są tak złodziejskie, że nawet mojemu Tacie, który jest współwłaścicielem, jak ubezpieczał swoje to chcieli mu potrącić zniżki za to, że Ja użyłem AC.

Zapisałem się dzisiaj do grupy biegowej w mojej gminie oraz dowiedziałem się, że najprawdopodobniej będę liderem sekcji w następnej kadencji zarządu w organizacji studenckiej co mnie ogromnie ucieszyło! :)

1 godzinę temu, Azizi napisał:

teraz to tak jak @DanielS wspomniał - prawie na rower bo coraz cieplej :)

Pogoda na rower jest zawsze @Azizi. Jeździłem nawet w styczniu jak napierdalał śnieg i było ślisko :P 

19 minut temu, DanielS napisał:

Pogoda na rower jest zawsze @Azizi. Jeździłem nawet w styczniu jak napierdalał śnieg i było ślisko :P 

Mamy w pracy Ukraińca i pokazywał nam ostatnio zdjęcia jak zimą robił grilla w domu. Jak to mówi pogoda na grilla zawsze jest dobra, wystarczy dobre towarzystwo / łuogień i mięsko :).

23 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mamy w pracy Ukraińca i pokazywał nam ostatnio zdjęcia jak zimą robił grilla w domu. Jak to mówi pogoda na grilla zawsze jest dobra, wystarczy dobre towarzystwo / łuogień i mięsko :).

+ jeszcze jakieś wysoko oprocentowane płyny jak mniemam? Optymalnie 40+ ;)

Kupno Samsunga s10+ w wersji z 512 gb pamięci plus bon na 50 zlotych od szefa do jego kawiarni.

2 godzinki gry  w Badmintona (choć ostatecznie miał być tenis) w dobrym towarzystwie. :) Następna aktywność, którą muszę podpiąć pod stały harmonogram tygodnia. :D 

Zrobiłem ulubione żarcie i zalałem flaszką pysznego własnej roboty wina ;)

• Like 1

Wczoraj na angielskim korepetytor dał mi test z czytania (kompilacja 6 tesktów i do tego po 4 albo 5 pytań) Sprawdził zaraz po tym jak skończyłam. Odpowiedziałam poprawnie 17/18 pytań. Po zajęciach korepetytor prosi mnie bym została. 

Mówi mi , że widzi mnie w wyższej grupie, bo na levelu 1 sobie bez problemu poradzę. Zaproponował mi spróbować na levelu 2 (ostatni poziom tego kursu, w tym odpowiednik europejskiego C1) z czytania... i prawdopodobnie też z pisania. Za tydzień się okaże. :D Ale cieszę się, że jest u mnie taki progres. :) Jak tak dobrze pójdzie to za rok będę zdawać tylko speaking i listening na level 2 i ten kurs będę miała skończony! :D 

• Like 1

Wyjazd do domku nad jeziorem z moim partnerem. 

Zapowiada się wspaniały weekend. :)

Rowery,  lasy. Łowienie ryb. I kto wie,  może nawet zrobimy ognisko,  gdyż od dłuższego czasu mam ochotę na pieczone ziemniaczki. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.