Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Attka napisał:

w naszej ulubionej knajpce z Tequilą :)) Czuję, że mam pozytywnie naładowane akumulatory na cały kolejny tydzień

Ciekawa metoda, ja to zwykle prądem. Chociaż taka tequila to płynny prąd ;) a tak się składa, że akus w aucie mi aktualnie padł. Spróbuję tego numeru z tequilą ;)

 

W kwestii endorfin, chyba wzbogaconych koktajlem z turbinium, jak by komuś było trzeba to mogę sobie utoczyć nadmiary z krwiobiegu ze dwa słoiki po ogórkach. Tanio wezmę, po najniższych cenach czarnorynkowych. Chociaż nie wiem czy nie zakonserwować w occie na później, bo trwający od czwartku weekend, za szybko się skończył. Chwilami to było życie na krawędzi :D Mam tę krawędź odciśniętą na biodrze. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile spędzona niedziela ze znajomymi z pracy na targu świątecznym. Dorwałam winyla, na którego filowałam dłuższy czas ( Dire Straits - Brothers in Arms), Więc będzie dużo słuchania dzis wieczorem przy lampce wina i dobrej książce. :) 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu poznałem sąsiada, który mieszka 2 klatki obok. Któregoś razu się minęliśmy i powiedziałem dzień dobry i zaczęła się gadka a, że znamy się z widzenia to się zapoznaliśmy. Do sedna. Co się okazało - jest ogarnięty życiowo i dzisiaj spotkaliśmy się na basenie. Siedzieliśmy razem prawie 3h ciągle gadając na temat życia, sportu itp. Mega szac. Ja lat 22, on 64. Kurwa. Tyle lat obok siebie mieszkaliśmy, ale... tak jak pisałem w którymś temacie. Czasami na niektóre znajomosci po prostu nie jesteśmy gotowi i widocznie tak miało być. Mega. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co mnie dzisiaj niesamowicie cieszy? Jutro jest poniedziałek i czuje zalew endorfin z tego powodu, wybitnie kocham swoją pracę xd.

Proszę zmienić "Friday" na "Monday".??

https://youtu.be/mGgMZpGYiy8

 

 

 

 

Kurczę, gust muzyczny mi się psuje, the cure też nie słuchałam od lat.

Edytowane przez Helena K.
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połaziłem po księgarniach i antykwariatach i nakupiłem trochę książek. Głównie starsze pozycje z s-f i fantasy jak Ursula Le Guin, coś z Dragon Lance, coś z Conana i podobno ostatni hit w tej kategorii czyli 'Eragon' Ch. Paolini. A jak będzie gładko wchodzić to w kolejce czeka pierwsze 6 części 'Gwiezdnych wojen'.

 

Do końca roku luźne czytanko i uniesienia z innych światów i wymiarów. Niech moc będzie z wami. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem egzamin z wynajmu w mojej nowej pracy i uzyskałem najlepszy wynik w swojej grupie ?. Teraz mogę zajmować się wynajnem nieruchomości! ?Jestem dumny z siebie, bo z zagadnieniami prawnymi podatkowymi miałem zawsze mega problemy a pocisnąłem w weekend, skoncentrowałem się i nauczyłem. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły urlop w Polsce. Udało mi się przełamać moje lęki i dowiodłam, że potrafię nad sobą panować przy własnej Matce ( tak, spotkałam się z nią) Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni - co do tego złudzeń nie miałam i nie mam dalej... Pojechałam do niej tylko dla siebie i po to by spotkać się z bratem. Miałam mieszane uczucia po tym i potrzebowałam się po tym srogo odchamić. Jednak nie żałuję. Kolejna lekcja. Czuję się też dzięki temu silniejsza.

Dostaję od mojego faceta pakiet SPA. W poniedziałek realizacja ^^. Moje spięte plecy i szyja już się nie mogą doczekać. :D 

Dzisiaj zdecydowałam się na spontaniczny wypad do Krakowa by spotkać się ze znajomą z Anglii i jej facetem anglikiem, którzy mieszkają w tym samym mieście co ja a też spędzają urlop w Polsce. Było wesoło. Jutro spotkanie klasowe po ponad 10 latach ze znajomymi. Już się nie mogę doczekać! :) 

A niebawem też spotkanie z pewną forumowiczką. :) 

Jest intensywnie. To lubię! 

Szczęśliwego nowego roku wszystkim życzę! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.