Skocz do zawartości

Wymagania kobiet wobec partnera.


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze chciałem pogratulować NWO, za to, że potrafili doprowadzić do wojny płci - redukując mocno ilość ludzi na planecie.

Diabeł sam by lepiej tego nie zrobił.

 

Wracając do tematu.

Jest światełko w tunelu! 

Panie zaczynają zauważać, że życie wg. matrixa/mediów nie jest takie cudowne i kolorowe!

Że ona ma tylko leżeć i pachnieć, a faceci mają się starać.

 

TL;DR:

Ogólnie komentuję cały wpis. A raczej ,,masakruję".

Księżniczki posiadające duże wymagania nie chcą dawać nic w zamian, tylko wymagania.

Damy chcą się ,,sprzedać" jak najdrożej, ale kupców brak, bo towar prawdopodobnie nie jest idealny.

Przez całe życie były karmione gadką ,,ty jesteś tego warta", ,,Facet jest zły, kobiety to są ideały". 

I teraz same się przekonały, ile ta feministyczna propaganda jest warta.

Wszędzie bajki o rycerzach i pięknych księżniczkach.

Panie wybrzydzają, nawet te średnie, przychodzą do nich faceci, one je odganiają jak psy.

Lata mijają, a tu co? Nagle nie ma facetów?! Jak to?!!!!!

Balonik EGO wybucha! Styki płoną!

A to wina facetów a nie nasza!!!1111!!one!! :D

 

Te nieszczesne kobiety są ofiarami propagandy  ,,nowoczesnej i wyzwolonej kobiety".

I że jednak ciężko im bez faceta.

 

W dniu 3.07.2018 o 03:51, Still napisał:

Prawda ukazana w artykule dowodzi jednego. Nie tylko forum braci samców wygłasza chore spojrzenie kobiet na temat partnera życiowego!

Odkryli hipergamię, brawo, czyli społeczeństwo powoli się budzi.

Może za 2 pokolenia będzie normalnie... jak nas nie wybiją muzułmanie.

 

Cytat

"Polskie kobiety nie chcą byle kogo. Wymagająca większość szuka mężczyzn z ambicjami, przystojnych, zaradnych życiowo, wykształconych." 

Prawda! 

 

"Reszta w desperacji szuka partnera z „łapanki”. 

Prawda! 

Mają chore wymagania, nie oferując nic w zamian, a potem szok, że są same!

Cytat

A teraz wywody pięknych panien. 

Czyli to, co tygryski lubią najbardziej :D Oto pokaz hipokryzji pań!

Cytat

Statystyki są porażające. Prawdopodobnie co trzecia młoda Polka żyje sama. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego z ostatnich lat oraz internetowych sondaży w Polsce na 100 mężczyzn przypada 111 kobiet. W stolicy 119, a w Olsztynie 120.

 

Problem dotyczy przede wszystkim młodych, wykształconych Polek żyjących w dużych miastach. Brak mężczyzn w kraju stał się smutnym faktem.

Nie, nie brakuje mężczyzn, brakuje DOSKONAŁYCH mężczyzn! A tych zawsze brakowało, taka natura.

Przez lata media, historia kastrowała facetów, panie gnoiły, a teraz nagle nie ma facetów.

 

Są, tylko wy k***a ich nie widzicie, bo szukacie najlepszych!

Jakby to była prawda, to nie było by singli!

A tymczasem, więcej facetów są singlami niż panie!

A faceci są wywalani do friendzone/orbity. Super biznes nie ma co.

Cytat

Kasia 32-letnia, bardzo ładna brunetka, o zgrabnych nogach i pięknym uśmiechu, należy do znaczącej grupy warszawskich singielek.

,,Stara panna", i nie wiem czemu, mam wrażenie że NIE jest piękna (jak już to tylko w komentarzach od psiapsiółek (które z nią po kryjomu szydzą) i do lustra), prawdopodobnie pasztet.

Ładna laska (i sprytna) może bez problemu wyrwać faceta. Tej sprytu zabrakło, albo po prostu wybrzydza niemiłosiernie.

Cytat

Urodziła się w stolicy, sama nazywa się lokalną patriotką.

Czyli dresiarka z ,,wielkiego miasta".

Normalni ludzie nie chwalą się patriotyzmem.

Czapka ,,wpierdolka" + dresy i koszulka z orłem, fuuuj!

Pewnie lubi te hiphopy dresiarskie (te o HWDP)

Ludzie ze małych miast? Nie istnieją dla niej.

Cytat

Ukończyła polonistykę Uniwersytecie Warszawskim, zna kilka języków obcych, pogłębia wiedzę robiąc doktorat. Pracuje w prywatnym gimnazjum, uczy języka polskiego.

Co za sukces, im wyższe wykształcenie, tym bardziej żąda mocniejszego od niej.

Nie wie, że tylko profesorowie z wykształcenia jej się podobają, bo wszystkich innych ocenia własną miarą ,,bo to debil, bo nie ma doktoratu".

A profesorowie mają ponad z 50 lat.... a ona chce młodego (i seksownego!) profesora....

Jeszcze taka sprytna, że wybrała polonistykę, naprawdę, jak ją kiedyś zwolnią z szkoły (bo np. zamkną, albo ktoś o plecach przejmie jej miejsce) ciekawe co zrobi.

I co jej z wielkiego wykształcenia? NIC.

 

Cytat

Raczej nikomu nie przychodzi do głowy, że jej życie to codzienna walka z depresją, samotnością, brakiem zrozumienia.

Całe życie spełniła  w nauce, i myślała, że miłość sama przyjdzie. No niestety, jakby wybrała jakiś techniczny kierunek, to miała by chłopa bez problemu.

Nic w życiu samo nie przyjdzie.

Sama nie podejdzie do chłopaka, bo ma ego wysokie, nie wie że jest już ,,stara" a chłop spełniający jej wymagania spokojnie może mieć młodszą i lepszą.

Taka mądra, a nie wpadła na to, że za ten stan to ona jest winna, nikt inny.

Cytat

Kasia ma ogromne wymagania w stosunku do siebie, a tym bardziej do życiowego partnera. - Żaden mężczyzna nie będzie mnie dołował. Na kurę domową się nie nadaję. Mój mąż musi być wykształcony, obyty. Klepiącym po pupie na ulicy i siorbającym przy stole już dziękuję – śmieje się dziewczyna.

Praca domowa - ble, głupi - ble. Brzydalom z pewnością dziękuje....

Męski facet też nie, bo będzie ją dołować - sama nie wie czego chce.

Pantofeł pewnie też ble? Bo nudny?

Dres też nie? Bo brutalny?

Jeśli chodzi o klepiącym dupę na ulicy - jakoś zwrócili uwagę pani.

Ale pani chce lepszych. A lepszych nie widzi, bo oni nie zwracają na siebie uwagi, a ona czeka, aż jakiś rycerz ją uratuje. A tu taki wał!

Na moje oko to tylko tak gada tylko do redaktora, bo w rzeczywistości pociągają ją tacy faceci, tylko sama przed sobą nie może się przyznać!

Cytat

Koleżanki często jej mówią, że czasy księżniczek skończyły się, a z jej podejściem do życia, skończy jako samotna panna, przykuta do telewizora. - Boli mnie samotność, często zdarza mi się wyć do poduszki. Bardzo się boję, jestem sama, chce się przytulić, kochać, żyć – wyrzuca z siebie dziewczyna. 

Dobrze jej koleżanki mówią, jednak jej ego z hipergamią nie pozwoli na obniżenie wymagań.

Dopóki sama nie weźmie się za siebie, i zmieni swój stosunek do facetów, będzie płakała z samotności.

No cóż sama na to zasługuje. Niech dalej siedzi, i narzeka. Za kilka lat będzie stereotypową ,,babą od polaka, która będzie miała wścieklicę i będzie tępiła".

 

Oto kolejna pani.

Cytat

Magda, 26-letnia zawodowa modelka z prowincji, twierdzi że, uroda jest jej największym przekleństwem. Paraliżuje mężczyzn, budzi w nich lęk. - Panowie boją się mnie. Na serio, szok co? - zagaduje.

A może jednak nie masz takiego wyglądu, co? - ja zagaduje.

,,Modelka z prowincji" XD Ciekawe co zrobisz, gdy twój kapitał zniknie (starość)?

A może po prostu masz podły charakter i swoim zachowaniem odrzucasz ludzi? Co? - Zastanawiam się.

Cytat

Chwali się, że wielokrotnie zbyła tandeciarzy w drogich autach, i bajerem „macho z solarium”. - Trzeba przyznać osiłkom i „wyznawcom ubrań sportowych”, że ci chociaż mają odwagę porozmawiać, umówić się na randkę.

Naszej pani wyraźnie imponują tacy faceci z kasą, że mają odwagę.

Cytat

 twierdzi że, uroda jest jej największym przekleństwem. Paraliżuje mężczyzn, budzi w nich lęk. - Panowie boją się mnie. Na serio, szok co? - zagaduje.

Czyli pani kłamała, albo bezsensowne przechwałki.

To jak to w końcu jest? Faceci chcą gadać czy nie?

Ciekawe, co byś zrobiła, gdy twoje przekleństwo, ta twoja ,,uroda" zniknie, czy wtedy pojawią się twoi wymarzeni faceci? XDDDDD No chyba nie!

Ale pani na to:

Cytat

Facetom w moim typie niestety jej brakuje. Niedoszli ojcowie moich dzieci, widząc atrakcyjną dziewczynę, wykształconą, pewną siebie najczęściej robią krok w tył – kontynuuje dziewczyna.

No tak, hipergamia i ego lvl max nie pozwalają na romanse. Widocznie za mało hajsu/za niskie SMV dla naszej pani. No cóż, widocznie twoje SMV jest niskie, a wymagasz kosmosu. Rozszczeniowość.

Cytat

Wielu z nich wydaje się, że „magister” i wizytówka korporacji działa jak afrodyzjak. - Powinnam rozchylić nogi i bić pokłony.

Wystarczy porozmawiać z nimi na tematy niezwiązane z ich wykształceniem i od razu widać pustkę w głowie – twierdzi Magda.

Wielka pani modelka skończyła gówno kierunek i ma siebie nie wiadomo za co.

Faceci mają się starać, a ja MOŻE dam całusa, ale to maks.

Jeśli chodzi o tematy niezwiązane z ich wykształeceniem - odbiję do ciebie.

Czy potrafisz np. podać budowę procesora? Nie? Bo ciebie to nie interesuje?

To co ode mnie wymagasz? Żebym był Alfą i Omegą? Mam znać się na hodowli jedwabników?

No trudno, ty nie jesteś wyjątkowa, niestety, i z takim nastawieniem, to będziesz sama.

Ty wymagasz idealnego faceta - tobie jednak do ideału brakuje. :(

 

Kolejna dama.

Cytat

Karolina, 35-letnia panna z Bydgoszczy, pracuje w stolicy i przez długi czas szukała miłości w modnych warszawskich klubach. Niestety, większość wyjść na imprezy kończyła się rozczarowaniem.

- Często byłam napastowana przez podpitych klubowiczów, traktowana jako łatwy cel na jedną noc. Samotna dziewczyna jest narażona na zaczepki, pikantne komentarze, niemoralne propozycje – ostrzega seksowna brunetka. Zaznacza, że chamski podryw w Polsce to norma. - Czy ktoś szanuje takie samotne kobiety jak ja – zastanawia się dziewczyna?

 

Gratuluję Karolinie szukania wielkiej miłości w klubie.

Myślała, że odda się jednemu macho to ten z nią będzie na zawsze. XD

Jeśli by ciebie napastowali/brali na chamski podryw sami seksowni, to byś była w skowronkach. Ale jednak szok. Sami brzydale i desperaci. 

W klubach są same ,,buraki" czego ty tam szukasz, kretynko? Szukaj facetów na uczelniach, rynku.

Czyżby twój seksapil nie wystarczył na tych lepszych? OJOJOJ.

Chcesz lepszego? DO NAUKI i do szybowania na wysokie klasy społeczne.

Oj. za późno, prawie 40, a ta śmie mieć wymagania XD

 

Cytat

Przyjaciółkę Karoliny, Anetę bardzo lubią partnerzy jej koleżanek.

Filigranowa, niespełna 25 letnia blondynka uważa, że „byłe przyjaciółki” z zazdrości jej nienawidzą, bo gdy nadchodzi, one drżą o wierność swoich partnerów.

- Ja postawiłam na edukację, one za wszelką cenę chciały mieć chłopaków, mężów i najwyraźniej się już im znudziły – komentuje ironicznie.

W końcu to nie Anety wina, że partnerzy koleżanek lgną do niej, cenią jej wiedzę i zadbane ciało.

Brawo Aneto! Ty jesteś bystra, stawiasz na samorozwój i korzystasz z młodości.

Pasztety i stare panny nie mają na co liczyć, taki brutalny świat.

One chciały już mieć stałych niewolników, to teraz mają XD

Cytat

- Gdzie ci mężczyźni? - zastanawia się Patrycja, pracownica salonu kosmetycznego.

No na pewno nie znajdziesz ich w salonie kosmetycznym! XD

Cytat

Kobieta przez łzy wspomina swoją młodość – ciężką pracę na straganie z warzywami, rodziców alkoholików. To wówczas przysięgła sobie, że nigdy nie zwiąże się z pijakiem, chłopcem z nizin społecznych, jak sama przyznaje ma ogromne parcie na mężczyzn z górnej półki. - Nędzę i patologie obserwowałam całe życie.

Prosta chłopka z niskim wykształceniem chce bogacza. No niestety, życie ci na to szansy nie da, chyba że masz wygląd 10/10 i umiesz się maskować.

Cytat

Tak, jestem wyrafinowana, życie mnie tego nauczyło. Jarają mnie mężczyźni „zarobieni”, po dobrych szkołach, umiejący zachować się w towarzystwie. Biedaków i debili omijam z daleka – dodaje.

Ona prawdopodobnie brzydka, i chce faceta bogatego XD

Rozumiem niechęć do biedaków i debili, ale wyraźnie przyciągasz takich facetów.

Nie wygrało się loterii genetycznej i rodzinnej, to nie ma na co liczyć.

Ale doceniam szczerość. Chcesz być bogata? To zapierd***j! A, nie chce się?  :(

 

Cytat

Natalia, znajoma Patrycji z „podrywów” mówi wręcz: kocham hajs, lans i luksus! Według niej dla dziewczyny, która pragnie wyrwać się z nizin społecznych, czy zabitej dechami wsi, te życiowe atuty są prestiżową sprawą. - Nie jestem głupia, nie zwiąże się z zarobionym gangsterem, czy z bogatym zgredem szukającym taniej atrakcji na weekendy. Wiem, że w końcu znajdę chłopaka z dobrego domu, który zapewni mi prestiż społeczny. Póki jestem młoda, nie poddaję się, szukam! - zapewnia.

Znowu kasa, laska z niżyn społecznych chce bogacza, szkoda tylko że bogacze mogą mieć dużo lepsze laski. One tego nie rozumieją. Do roboty, wy pasożyty.

Cytat

Maja zadbana dziewczyna w typie Moniki Belucci z lat młodości jest sama. Czeka na „gościa z klasą”. Przyznaje, że ma swojego „boyfrienda”, od zaspokojenia potrzeb seksualnych. - Z moim „Misiem” kocham się kilka razy w miesiącu. Muszę się rozładować, szukanie dobrej partii jest stresujące – ze słodkim uśmiechem wtrąca piękność z warszawskiej Woli.

Maja ma misia do kochania. Ciekawe czy miś wie, że jest tylko zabawką.

Pszczółka Maja ma mocne potrzeby bzykania, ale Miś nie spełnia jej hipergamii.

Czy maja coś robi z tym tematem?

Cytat

Maja z samotnymi koleżankami ma nawet ustaloną strategię działania. Szukają męża w dobrym towarzystwie. Chodzą na prasowe bankiety, elitarne imprezy, wszędzie tam gdzie pachnie luksusem, dobrymi manierami i sferami wyższymi.

Brawo Majo! Ty przynajmniej coś działasz w tym temacie, a nie siedzisz, i czekasz, aż księciu sam przyjdzie.

Poprzednie laski, patrzeć i uczyć się! Chcesz mieć księcia? To rusz dupę! A nie skomlesz i wymagasz!

 

Cytat

Ania 27-latka przyjechała do Warszawy z małego miasteczka położonego w okolicach Zabrza, znalazła upragnioną pracę, w dużej rozwijającej się firmie i była przekonana, że w wielkiej metropolii równie szybko spotka życiowego partnera.

Z pewnością liczyłaś, że jak wyjdziesz z autokaru, to zebrze się tłum napalonych samców. A tu taki psikus od losu.

Cytat

Byłam przekonana, że w tym mieście, wystarczy wyjść na spacer po Nowym Świecie, i od razu, dama taka jak ja, wpadnie w oko jakiemuś dżentelmenowi – przyznaje naiwnie. 

Widocznie masz ego wyższe od SMV. Przykro mi.

Cytat

Jednak po kilku nieudanych związkach przekonała się, że w Warszawie, z tym „towarem” łatwo nie jest. - Przyznam, byłam z nimi dla zabicia samotności, która mnie cały czas przeraża. Milej jest wyjść, gdzieś z kimś, niż wiecznie samej – przyznaje ze smutkiem.

Pani do towarzystwa? Jednak byli faceci, ale oczywiście EGO nie pozwoliło na miłość. No tak!

Cytat

Ania nie uważa się za materialistkę, nie szuka życiowego sponsora.

Czyżby? No chyba jednak jest, bo leci na wartości materialne - czyli wygląd i klasa (czyli hajs)

Cytat

Jej ideał? Musi mieć skończone studia i klasę. Po prostu chciałaby mieć o czym rozmawiać z przyszłym mężem.

Potwierdzenie moich słów. Pytanie, czy on miałby z tobą o czymkolwiek rozmawiać.

Jakbyś była taka mądra i bystra, to dawno byś miała chłopaka, tylko nie wpadłaś na to, by przestać księżniczkować, i zacząć szukania na własną rękę, a nie czekasz na księcia.

Cytat

Problem w tym, że lata lecą, a tego jedynego nie ma. - Czekam, modlę się, żeby go spotkać. Tylko co zrobić, że w kraju jest ich jak na lekarstwo? - pyta.

To rusz dupę jak Maja i szukaj, zaczepiaj, a nie siedzisz na dupie i śmiesz mieć wymagania.

 

Kolejna:

Cytat

Dla Ani i wielu samotnych dziewczyn mieszkających w Polsce, niepisane normy społeczne stają się ciężarem. Wszystkie przyznają jednomyślnie, że z facetami mają ogromny problem. A przecież niczego nam nie brakuje, a jednak czują się gorsze, bo są same. - Dla ludzi sama - to znaczy brzydka, głupia, gorsza – podkreśla Ania.

Ale nie widzę jakiejkolwiek chęci na zmianę tych norm. Bo są dla was wygodne. Ale niestety, jak się nie ma dobrego nastawienia i genów, to facet sam nie przyjdzie. Przykro mi. Trzeba wyjść ze strefy komfortu, a nie narzekać.

I ludzie mają rację - w naszej jebanej kulturze to facet ma wyrywać, a jak ty nie masz faceta... no cóż, jesteś porażką.

 

Cytat

Podobnie jak inne nasze rozmówczynie przyznaje, że wielokrotnie czuła się dyskryminowana, bezpodstawnie oskarżana o usiłowanie odbicia partnera koleżance.

Bo się boją konkurencji. Zrozumiały strach. I widocznie dawałaś powody. Bo w końcu chcesz się pozbyć samotności.

Cytat

Tyle, że liczba singielek ma coraz większe przełożenie nie tylko na sytuację demograficzną społeczeństwa, ale i jego stan mentalny.

No trudno, zamiast pozwalać feministkom na rozwalenie koncepcji rodziny i degradację roli faceta wolałyście im przyklaskiwać, to teraz siedźcie, i nie narzekajcie.

Było z tym walczyć, bo działały wbrew waszym interesom. Było walczyć o zwiększenie praw faceta w małżeństwie, byśmy chcieli w ogóle zakładać z wami rodziny.

My faceci już was znamy i sramy na wasze wymagania, to wy powinniście o nas teraz ubiegać, a nie odwrotnie.

 

Cytat

- Oddając „wianek” korporacji lub uciekając od życia rodzinnego na tysiąc sposobów (praca, studia, zabawa itp.) panie budzą się ok. czterdziestki z dominującą potrzeba posiadania dziecka i uwicia gniazda – mówi psycholog Agata Drozdowska . Z takimi właśnie osobami pracują na co dzień Biura Matrymonialne. Głównym problemem pań, korzystających z ich usług, jest „spóźnione macierzyństwo”. Kobiety na siłę chcą znaleźć ojca swoich dzieci. Najczęściej szukają partnera metodą naturalną, także poprzez Internet i Biura Matrymonialne.

Zegar biologiczny tyka coraz głośniej. Jak to sobie wyobrażaliście? Że nic nie robieniem przygarniecie idealnych facetów?

Olewałyście, wybrzydzałysie, a teraz jesteście w czarnej dupie! Myślałyście że zawsze będziecie piękne jak to wmawia wam TV XD No NIESTETY!

Teraz nawet menel może być ojcem waszych dzieci, tylko że nawet menel nie chce starej panny. Przykro mi!

Było brać jak wam dawano serca, a wy z pogardą wolałyście nadal szukać ideałów. XD

 

Cytat

Problem z doborem w pary polega jednak na rosnącej przepaści pomiędzy młodymi kobietami i mężczyznami.

No ciekawe...

Cytat

Kobiety są ambitne, wykształcone, aktywne i zdeterminowane w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Kobiety jak zawsze idealne, ciekawe, jak tam faceci?

Cytat

Mężczyźni natomiast wydają się jakby zostawali w tyle. Nie mają motywacji do pogłębiania wiedzy, studiowania czy dalszego kształcenia.

No tak, ,,faceci to świnie" ,,lenie" tylko ciekawe czemu to faceci zawsze pchali ten świat do przodu, i czemu akurat faceci są szefami korporacji. Z pewnością to przypadek.

Pierd***nie!

Facet jest wręcz zmuszony do ciągłego samodoskonalenia się, czy zarabiania dla pani.

A Pani? Wystarczy że ma wygląd! I że ma cipę.

Cytat

- Często mam do czynienia z mężczyznami po trzydziestce, którzy dla wygody własnej zostają przy rodzicach, prowadzą z nimi wspólne gospodarstwo lub są pod dominującym wpływem matek, które mają własną koncepcję „ułożenia życia synowi” - zaznacza Agata Drozdowska z Centrum Matrymonialnego Ostoya.

Pani Agato, ja nie będę specjalnie dla obcej pani kupował mieszkania, jeśli mam duży dom, a do pracy mam blisko.

Niech panie kupują mieszkania i mnie niech zapraszają.... jak to ja mam robić? To jest wasz interes nie mój, to wy narzekacie na samotność.

Do mamy mam szacunek, i wiem, że jako jedyna kobieta na ziemi, mnie prawdziwie kocha. Wasza ,,miłość" to bujda, i chcecie ją sprzedawać absurdalnie drogo.

 

Cytat

Dodaje, że często styka się z sytuacją gdy to matki wybierają synom partnerki, w dalszym ciągu uzurpując sobie prawo do kierowania ich życiem. Trudno powiedzieć dlaczego gen męski czy poziom testosteronu jest w zaniku u polskich mężczyzn, ale zdecydowanie jest niewielu takich mężczyzn, którzy mogą dorównać współczesnym młodym kobietom. 

Jak się od najmłodszych lat gnębi się facetów, tylko za to że mają jaja, to się nie dziw.

Macie więcej praw od nas i jeszcze źle.

A jak trafiałaś na takich facetów, którym matka wybierała, to tylko współczuć.

I nie kłam, że jest niewielu facetów, którzy dorównują kobietom, bo jest dokładnie odwrotnie.

Wy się tylko urodziłyście, wasza główna wartość to wygląd i młodość i na nich bazujecie swój sukces, a faceci nie mają takiego luksusu, bo muszą ciężko pracować, by w ogóle mieć u was szanse.

Jak zawsze, faceci są źli. Wy idealne.

 

Cytat

Według psychologa, Artura Lutarewicza los polskich kobiet z roku na rok staje się coraz cięższy.

No niestety, każdy się starzeje.... konkurencja rośnie....

Cytat

Jednym z głównych powodów jest oczywiście malejąca liczba mężczyzn w naszym kraju, ale i różne role przypisywane kobietom.

Bo nie możemy mieć wymagań do pań, ale to panie mogą mieć wymagania do nas.

Nie będę ,,przepłacał" sorry.

Nas jest dużo, ale niestety jesteśmy dla tych pań ,,niewidzialni".

Cytat

Panie boją się staropanieństwa, które w różnych regionach kraju – ma społecznie ustalony wiek.

I słusznie, a ten tekst jest dowodem na to, ile gadka o ,,silnych" kobietach jest warta.

Jak jesteście takie idealne, to po co wam faceci? To już nie lepiej zostać homo, drogie panie?

Cytat

Presja rodzinna, otoczenia, często zmusza kobiety do wyboru tzw. „partnera dla widzów”. Pije, bije, ale jest.

Widziały gały co brały, nie nasza wina że czujecie pociąg do takich typów. Było nie olewać facetów w wcześniejszej młodości.

A po za tym, widzę brak asertywności. I samodzielności...

Cytat

Samotne dziewczyny często mają poczucie defektu. Wydaje im się, że są gorsze, brzydkie, naznaczone przez społeczeństwo.

I słusznie. Powtórzę się, jeśli w naszej kulturze nie znalazłaś chłopa, to nie z chłopami jest coś nie tak, tylko z tobą. :(

Cytat

Często izolują się, pozostając w domach, w których popadają w depresję i uzależnienia.

Zdesperowane, szukające kogoś za wszelką cenę, żyjące w chaosie, często zapominają o zagrożeniach: swojego bezpieczeństwa, zdrowia.

Trudno, taka jest cena za pompowanie hipergamii i swojego EGO.

Widzicie ile warta jest ta gadka ,,o silnych" kobietach, i jacy my faceci jesteśmy źli.....

Cytat

- Nie ma co się łudzić, społeczne piętnowanie samotnych kobiet szybko się nie zakończy. - Może za kilka pokoleń, schemat staropanieństwa, w końcu odejdzie do lamusa – zaznacza z nadzieją Artur Lutarewicz.

I się nigdy nie skończy, bo matka natura tak właśnie skonstruowała kobietę, że jak nie urodzi/nie znajdzie faceta, zawsze będzie się czuła jako gorszy model.

Jakby nie patrzeć po to jesteście.

A za kilka pokoleń, to w ogóle panie nie będą gadać cokolwiek, gdy nas zastąpią panowie pod flagą księżyca.

 

Ponownie gratuluję NWO. Jak skutecznie zniechęcić obie płcie do siebie.

Panie zatruć ego mediami, a panów gnoić (i pozwolić na obserwację zjebania pań).

 

To panie mają ze sobą problemy, ale zwalają klasycznie winę na nas.

My już się nie dajemy wykorzystać, więc panie płaczą.

Dupka to za mało, drogie panie.

 

Niech to dla was (i kolejnych pokoleń pań) będzie nauczką.

 

Drogi użytkowniku forum, gratuluję do dotarcia końca tekstu XD.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 6
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety szukają! Kobiety są zawiedzione bo nie mogą znaleźć! Ok. Ale czy z szukaniem ma to coś wspólnego?

Czy kobiety zagadują tych atrakcyjnych facetów? Czy wychodzą z inicjatywą? Czy podejdą na ulicy np do biznesmana wysiadającego z ptestiżowego BMW czy Merca? 

To "szukanie" odbywa się na zasadzie wyeksponowania własnych krągłości na oczy świata, a świat okrutny nic w zamian nie daję. Świat zły. Świat ble. Podchodzą biedni, a ci bogaci?

Te kumate przestały gwiazdorzyć, zeszły na ziemię i teraz wiją sobie gniazdko z facetem, jakaś działka, dom, dzieciak lub dwa. 

 

Kobitki uwierzyły w te wyzwolenie a ktoś na "górze" ma niezły ubaw z zamieszania. Tylko nikt ich nie ostrzegł że wyzwolone życie kosztuje i należy za nie płacić. "Dupocycki" się nie sprzedają i kobieta trafia w ślepy zaułek.  Nie ta droga.

Znacie to uczucie jak policjant wypisuje mandat, jak czekacie na ten kwitek! A przecierz widzieliści "50" albo STOP. No ale my mamy ważniejsze sprawy niż ograniczenie prędkości....

I tak się czują pancie na życiowej drodze. Podchodzi policjant z wielką pałą i wręcza kwitek z opisem:

 

"Niedostosowanie prędkości, nieumiejętne prowadzenie, jazda w złym kierunku panciu, nie ta droga, brak możliwośći powrotu. Zjebałaś trasę. Zła interpretacja znaków życiowych. Jazda pod wpływem zjebanych ideologi. Dodadkowa kara za dawanie złego przykładu innym. Jazda z ajfonem w ręku i w szpilkach. Niedostosowanie się do warunków życiowych i rynkowych. Rozpoczynanie wyprzedzania z za słabym intelektem, stłuczenia, zarysowania, potrącenia podczas nieumiejętnego manewrowanie ego, TIR EGO, brak poszanowania innych użytkowników drogi. Głośne płacze i chamskie pyskowanie nie są oznaką znajomości prawa"

 

Ale panie policjancie z wielką pałą! Ja musiałam! w tv mówili, koleżanki też!

I proszę popatrzeć OC ważne! Za dupkę orbiter opłacił!

 

I biedny policjant z wielką pałą komunikuję przez radiostację do bazy 

" kolejna mądrzejsza"

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pseudo kultura zachodu, kult seksu itp. zrobiły im wode z mózgu młodym kobietom, lata szybko lecą i kończy sie bajka o ksieciuniu z BMW i koncie z 2 mln.

Zaczyna się szukanie dawcy nasienia, a tu tylko weekendowi popychacze zdarzają się.

Te kobiety same zaorały się i najsmutniejsze jest to że dalej nie mają pojęcia dlaczego, wgrany program do głowy nie do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/3/2018 at 5:28 AM, Unhomme said:
On 7/3/2018 at 5:23 AM, Still said:

No przy dobrych wiatrach do 33

Nie no jak kobieta dba o siebie (sport, odzywianie) to nawet grubo po 40 potrafi wygladac naprawde niezle. 

Ale z 40-latką się nie ożenisz, żeby mieć dzieci. W tym wieku to już trochę późno i ryzyko duże. 35 lat dla kobiety to już naprawdę ostatni dzwonek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wrotycz napisał:

Ale z 40-latką się nie ożenisz, żeby mieć dzieci. W tym wieku to już trochę późno i ryzyko duże. 35 lat dla kobiety to już naprawdę ostatni dzwonek.

Po 30-stce u kobiet to loteria, po prostu to już starszy organizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2018 o 12:52, Mordimer napisał:

Po 30-stce u kobiet to loteria, po prostu to już starszy organizm.

Generalnie wiek 35 lat czy to u mężczyzny czy kobiety medycyna opisuje jako starczy. Nie ma co się oszukiwać. Meżczyzna jako reproduktor dawca nasienia może być do końca swoich dni Jedak samo poczęcie dziecka to już hardcore który niezłe daje w kość dla kobiecego ciała. Wiele moich koleżanek powiedziało że po urodzeniu dziecka ich ciało nigdy nie wróciło do pełni sił i sprawności. Ale to jest biologia i jedyne o co można się sprzeczać o aspekt społeczny gdy 50cio czy 60 cio latkowie będą chcieli mieć dziecko.

 

To co zawarte jest w artykule mówi nam wprost ze nie jedno a kilka pokoleń kobiet zostało skrzywdzonych przez matrix czy jak to zwał oraz wszelkiego rodzaju ruchy feministyczne. Żyje się szybko i intensywnie i każdy i każda ma w dupie zegar biologiczny zanim nie zacznie się wszystko sypać ... a sypie się niejednokrotnie nie tylko ciało a też i psychika. Zobaczcie ile osób leczy się psychiatrycznie. Ile dziwnych chorób na tle psychicznym maja kobiety .... masakra jakaś.

 

Czy facetów jest mniej. hmm Globalnie dzieżko jest stwierdzić ale namacalnie w mojej okolicy ostatnio jak byłem w szpitalu na 10 dzieciaków które pojawiły się na tym świecie to 7 dziewczynki.

 

Wszystko to co wokół nas układa się w spójną całość która jak się dla nas wszystkich skończy nie wiem pewnie tego nie dożyje ale ciekawie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pań i ich podejścia.

od jakiegoś roku pojawiam się na pewnej stacji orlen dość często /mam po drodze/.

 Spoko kulturka normalne grzeczności.

Ostatnio zdarzyło mi się dwa razy zapłacić norweską kartą /zazwyczaj gotówka/

I nagle "gwizd pizd",akurat alko kupowałem i dwie pańcie chętnie by ze mną za stacją spożyły...:D 

odp "Innym razem Chętnie"

Lale ze 20 lat młodsze...

 

Wnioski sobie wycjągnijcie...przez rok przezroczysty..... a tu nagle się zmaterializowałem:D plastik czyni cuda...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maVen mężczyzna jako dawca nasienia i zasobów może sobie pozwolić późno na dziecko, z oczywistych względów coraz mniej decyduje się na taki krok.

To jak zaprogramowali podejście kobiet w cywilizacji zachodniej odbija się już dawno, kobiety budzą się po 30-stce, a czasami i później (opisywane 35) i takich "kwiatków" jest coraz więcej.

One doskonale wiedzą, że po 30-stce znaleźć ogarniętego faceta jest prawie niemożliwe - biologia jest nieubłagana gość po prostu weźmie sobie młodszą.

I ten "pierdolnik" stał się standardem dnia dzisiejszego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 14:19, Zły_Człowiek napisał:

Statystyki są porażające. Prawdopodobnie co trzecia młoda Polka żyje sama. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego z ostatnich lat oraz internetowych sondaży w Polsce na 100 mężczyzn przypada 111 kobiet. W stolicy 119, a w Olsztynie 120.

A w internetach byle pasztet ma dziesiątki męskich wielbicieli...

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mordimer napisał:

biologia jest nieubłagana gość po prostu weźmie sobie młodszą.

I ten "pierdolnik" stał się standardem dnia dzisiejszego.

ha ha prawda sam tak zrobiłem :) co spotkało się z falą hejtu ale to inny temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki dzieki za post i tą muzyczkę. Osobiście mnie wkurwia, bo napszykład: "... nie Polaka" I teraz taka Pani szuka ogiera z zagranicy. A co my gorsi? Ja się pytam. A taka Pani to niby miss univers? No nie. Więc kolejny strzał w kolano ...

 

Co do kobiet w okolicach 30, 30+. Ostatnio spotkałem się z kilkoma. Im większe miasto tym większa sukowatość i parcie na faceta z kasą. W sumie tyle w temacie. Im starsza to jej wymagania są coraz mniejsze. Kiedyś umówiłem się z Pania chemiczką, robiła doktorat. Oprócz uczelni nie pracowała nigdzie. Opowiadała jak przyjeżdza do domu to jej ojciec robi śniadanie i zakupy. Starej, że się tak wyraże, babie robi śniadanie :D ja bym się na niego miejscu wku... zdenerwował, ale to ja. 

 

Media, bajki, fejsbuczki, instagramy zrobiły i nadal robią swoje. Panie chcą żyć tak jak każda kobieta na zachodzie. Ale nie taka pracująca ciężko, gdzieś w markecie, tylko taka business woman. Tylko, żeby mieć kasę to trzeba zapie... ciężko pracować. A to to już nie, nie dzięki :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, viko napisał:

Tylko, żeby mieć kasę to trzeba zapie... ciężko pracować. A to to już nie, nie dzięki :D

@viko

Jakbym o mojej siostrze czytał. Jest już tak lekko po trzydziestce i jakoś nie chce się jej pracować, tylko smartfon i wifi w głowie i jak padnie internet to jest panika na miarę końca swiata, a jak się jej mówi żeby sobie pracy poszukała to albo od razu fochy pokazuje albo ucieka do siebie.

Edytowane przez Patton
Brak spacji
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Kobiety Nigdy Nic Nie Zrozumieja Bo Tak Funkcjonuja Kobiety.

Moze dlatego ze inne kobiety zamiast je uczyc korzystajac ze swoich bledow chca zeby one tez sie wp-doliły.

Widze wokol laski, madre, ale tak feministyczne ze zaden facet ich nie dotknie dwumetrowym kijem, tym mniej sie zwiaze.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, viko napisał:

Po 30 na pewno;) 

Nie chodzi mi o pojedyncze kobiety. Miałem bardziej na myśli, że kobiety jako cała społeczność zaczną inaczej myśleć i wahadło pójdzie w drugą stronę. Bo to się prędzej czy później się stanie. Jakby prześledzić historię to różne procesy społeczne były, wygasały, zmieniały się. 

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.