Skocz do zawartości

Założenie spółki z siedzibą w Lublinie.


AdwokatDiabła89

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkałem przez ponad 5 lat w Lublinie, obecnie ze względów finansowych (tanie koszty utrzymania, słabe zarobki na aplikacji) kończę aplikację adwokacką. Mam ofertę otwarcia wspólnie ze znajomymi ze studiów będącymi już na rynku zawodowymi pełnomocnikami otwarcie spółki, gdzie planujemy skupić się na obsłudze przedsiębiorstw oraz jednostek samorządów terytorialnych. Naszym drugorzędnym klientem natomiast zostałby osoby fizyczne.

 

Moje pytanie kieruję głównie do osób znających realia Lubelskie, czy od 2014 roku zmieniło się na tyle, że warto Waszym zdaniem otwierać tego typu przedsiębiorstwo w tym mieście ?

 

Pozdrawiam AdwokatDiabła89

Edytowane przez AdwokatDiabła89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdwokatDiabła89 Nie mieszkałem, ale Lublin to nadal Polska B. To oznacza, że koszta lokalu, opłat mogą być ciut niższe niż w innych częściach Polski. Wokół Lublina jest trochę miasteczek, miast, ale przeważają głównie jakieś małe wioski (w kontekście tych jednostek terytorialnych). Jeśli  chodzi o przedsiębiorstwa, to akurat Lublin ma trochę znanych firm, które mają znane marki w Polsce. 
- Lubella
- Stock - alkohole - fabryka 
- Ursus
- Agram - mrożonki
- Browary Lubelskie - piwo PERŁA.
- Okna Perfekt 
- APIS - Miody znane. 
- Herbapol - różne herbaty, zioła, syropy.
- Pol-Skone - okna/drzwi.

Można też sprawdzić katalogi przedsiębiostw w Lublinie i wokół Lublina. Sam lublin ma coś koło 500 średnich firm. Wokół Lublina są inne miasteczka/miasta z firmami produkującymi. 

Na Twoim miejscu bym rozejrzał się jaką pulę klientów potencjalnych możecie mieć by nie okazało się, że będzie klapa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.