Skocz do zawartości

Adam Małysz został absolwentem Politechniki Częstochowskiej.


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Były skoczek narciarski Adam Małysz, a obecnie dyrektor polskiej kadry skoczków, ma wyższe wykształcenie. Obronił pracę licencjacką na Politechnice Częstochowskiej. Jak sam przyznaje, większy stres przeżył w sali egzaminacyjnej, niż gdy skakał na mamucich skoczniach.

 

Ta obrona - oprócz matury - to był chyba największy stres... Oprócz tych sportowych stresów, które mimo wszystko są troszkę inne... - mówi były skoczek. 

Tematem pracy Adama Małysza była promocja turystyczna jego rodzinnego miasta Wisły. 

Z jednej strony to była przyjemność (pisanie pracy - przyp. red.), a też (możliwość - przyp. red.) dowiedzenia się wielu rzeczy, których jako mieszkaniec nie znałem. Myślę, że tę pracę mógłby też burmistrz przeczytać, żeby trochę się dowiedzieć -dodaje Małysz. Sportowiec wspomina, że w pisaniu pracy pomogły mu przeprowadzane przez niego ankiety.

 

Promotorem Adama Małysza był dr Andrzej Brzeziński z Politechniki Częstochowskiej. Wyniki tych badań (ankiet przeprowadzanych przez byłego skoczka - przyp. red.) pokazały, że atrakcją Wisły jest skocznia Adama Małysza. To była jego radość, jak i satysfakcja, bo tam głównie przyjeżdżają turyści. Dzisiaj mamy szczęśliwy finał: Adam został oceniony na ocenę bardzo dobrą i nie ukrywam, że będę go namawiał, żeby kontynuował studia na naszym wydziale zarządzania Politechniki Częstochowskiej -zapewnia doktor.

 


http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-stres-wiekszy-niz-na-mamucich-skoczniach-adam-malysz-obronil,nId,2601691?

 

Tego się nie spodziewałem. ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myślę że to jest skandal, żeby do pana Małysza dać jakiegoś tam mało znanego doktorka, a nie wielkiego, na wszystkim się znającego dr Sławka ? Chyba znowu się nie poznali na Wielkim Naukowcu, mistrzu od sprzedaży fląder na wiejskich jarmarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.