Skocz do zawartości

OTO MY! WIELCY WYBRAŃCY! PANA "brat Witek"


Głodny Prawdy

Rekomendowane odpowiedzi

 A więc oto my wielcy wybrańcy bracia: @I_am_the_Senate @Strusprawa1 @Magician @Mrowka

 

Czyli kolejna próba ataku na Marka:

 

"

witajcie

Wybrałem was nie przypadkowo i chciałbym abyście przeczytali tą wiadomość do końca, uważnie i przemyśleli

sobie wszystko co tu jest napisane. Wszyscy wiemy, po tym co się dzieje na forum że Marek to jest oszust,

mitoman, może w kilku kwestiach ma rację ale nie chce wam pokazac całej prawdy. Boi się że zaczniecie myśleć

i od tego psychopaty uciekniecie.

Dlaczego psychopaty? A jak można inaczej określić kogoś kto tak traktuje ludzi, psychopatycznie atakuje kogoś

kto już dawno o nim zapomniał. Wspomina jakiegoś Sławka, mówi wam o hejtingu, szkalowaniu, groźbach na blogu

Kanistra. Dlaczego więc tak boi się abyście poznali adres tego bloga?
-------- to miejsce gdzie ludzie demaskują manipulacje, kłamstwa i pomówienia w wykonaniu

Marka. Dlaczego on was traktuje tak i boi się pokazać to moejsce w któym są te groźby, oczernianie?
Odpowiem: poszukajcie tam tych gróźb i je wkażcie komuś, poszukajcie oczerniania któe nie mieści się w

dowolonej krytyce. Proszę zróbcie to! Po uważnej lekturze tego bloga i komentarz można się obudzić, wyjść z

tego matrixa w któym Marek chce was zamknąć. Starzy użytkownicy! bo to do was teraz! Pamiętacie w jakich

okolicznosciach pożegnano najbardziej wartościowych użytkowników? Gdzie są teraz qbacki, Obiektywyny,

Subiektywyny, Brzytwa, Vincent, RysiekJudasz, Odlotowy, Horaciu5, Arox z lasu, Selqet, Gluxx i wielu innych?

Dlaczego każde sprzeciwienie się temu psychopacie kończy się właśnie tak że wylewana jest fala hejtu? Czy nie

można być już obiektywnym? Zapewne wielu z was boi się powiedzieć temu psycholowi jak bardzo się myli. On się

nigdy nie przyzna do prawdy. Zawsze będzie was oszukiwał że jakieś sprawy się tam toczą i że już za chwilę

już niedługo wszyscy pójdą siedzieć. Wierzycie w to że przez rok ----- nie poszedł siedzieć? Wierzycie że

ktoś wogóle pojdzie siedziec? Te i wiele innych kwiatków omawiano na blogu ------. Wykazywano brak

spójności! Dalej w to wierzycie? W te pisma z zamazanymi danymi? Albo te oskarżenia co chwila to kolejnych

ludzi, ciagle nowe zaczepki w stronę znanych na YouTube : awięc, boxdel, Popko i wielu innych. Ten człowiek

napędza popularność tym że niby ktoś go hejtuje. Bo kto by słuchał 100 razy audycji o tym samym?
Nie nudzi was ten psychol? Tej jego pseudorubaszne żarciki ktore są niesmaczne i obrzydliwe? Spójdzcie kogo

wy oglądacie. Porównajcie sobie człowieka sukcesu którym się mieni Mareczek z Grzesiakiem, Marszałkowskim,

Popko albo innymi znanymi. Napewno znacie wielu. Was też obrzydza ta obłuda? Mówienie o miliarderach gdy się

mieszka kątem u starszej Pani i liczy na jej majątek. Nikt nigdy tej kobiecie nie groził ale to ten

psychopata wszystko zmyśla. Nam chodzi o to aby ten człowiek w końcu zostawił ludzi którym Popko uratował

życie. Dlaczego Marek nie zostawi w spokoju innych tylko ciągle ich obraża? Skąd ten pomysł żeby teraz nagle

atakować Popko skoro Popko nawet o nim nie mówił? Pomyślcie.
Najwiecej o hejtingu mówi wam człowiek który sam hejtuje niewinnych ludzi, któy ich pomawia, który każe

zakładać jakieś szkalujące blogi. Kto wpadł na pomysł aby wykorzystać jakąś upośledzoną dziewczynę do

zakładania blogów na temat wykładowcy z Częstochowy? Dziewczyna jak sam Marek twierdzi leczyła się w

przeszłości psychiatrycznie a później posłużyła aby hejtować niewinnych ludzi. Tak samo z blogami które Maruś

zakładał o innych. To jest manipulant, wszyscy wiemy, wielu z was pisało o tym z Odlotowym w wiadomościach,

wielu z was się boi.
Czy to jest miejsce z fajną atmosferą? Gdzie psychopata tłumaczący że wszystko macie za darmo banuje każdego

za polajkowanie czyjegoś posta. Dlaczego tyle znaczących osób odeszło z forum? Bez banów, skończyli się

wypowiadać. A dla zdemaskowania kłamstw Marusia podsyłam te linki:
"(link)"
Człowiek którego podobno nie ma jak Marek twierdził. Mówił z jednej z audycji że żadnego człowieka z wąsami i

brodą w otoczeniu gospodynii nie. Więc jest czy nie ma?

"(link)"
A tu pokazane że Maruś "NIGDY" nie jeździ na rowerze po chodniku. Tłumaczył że on to nigdy w audycji i na

forum. Albo więc ja źle widzę albo ktoś się minął z prawdą. Dalej mu wierzycie? Jest tych faktów dużo więcej.

Chcecie więcej? Zapraszamy na bloga albo piszcie na mój e-mail.

Marek za swoje złe uczynki poniesie karę. Jaką to zobaczycie sami. Nie można nikomu niszczyć życia, opinii,

hejtować go przez 11 lat i wmawiać że to on hejtuje, albo używac psychicznych osób, namawiać i podburzać do

tego samego.

Wszystkich rozsądnych zapraszam na blog Kanistra --------
Przesyłajcie go wszystkim, niech sobie każdy poczyta, niech kazdy sobie sam wyciągnie wnioski. Nie musicie

tam pisać, nie musicie tam być aktywni. Poczytajcie tylko i pomyślcie na chłodno.
Wiele osób tkwiło w takim samym matrixie.
Dziękuję że poświęcliście czas na przeczytanie. Choćby jedna uratowana dusza to będzie sukces.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

V. Themaskator
[email protected]

 

PS. Jakbyście chcieli odwiedzić Marka w ----- albo dostać od niego darmowe książki to on na tym

reaktywowanym kanele -------- podaje adres e-mail na który można pisać i książki i

poradniki wysyła za darmo. Podobno te jego "dzieła" są tak słabe że i za darmo nikt już ich nie chce. Marek

też podaje tam swój adres z Podkarpacia jakby ktoś mu chciał wysłać jakiś prezent czy pieniądze na dotacje."

 

Dałbym screena ale tylko do 10kb.

 

Pierwszy link przedstawiał pana który wsiada do Audi, czyli zdj które Marek zamazał, lecz te nie jest zamazane.

 

Drugi to rzekomo zdj Marka który jedzie po chodniku swoim rowerem, nie wiem z jakiej strony je ściągnał ale wygląda fejkowo.

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, uciekajta z tego forum. Marek jest takim tyranem, że jak skrytykujesz go pod filmikiem na kanale to Ci kulturalnie i rzeczowo odpowie!

To jest kurła skandal, jak można tak traktować użyszkodników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Głodny Prawdy napisał:

 A więc oto my wielcy wybrańcy bracia: @I_am_the_Senate @Strusprawa1 @Magician @Mrowka

 

A oto my również wielcy : ja oraz @Jan Nowak , @MałyRycerz , @Maynard , @Gandziarz i @brat Witek

 

@brat Witek jak mogłeś? Myślałem, że to ja zostałem wyróżniony...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełek wysyłając kilkadziesiąt wiadomości osiągnął jeden procent tego, co osiągnął @Głodny Prawdy wklejając publicznie jego przesłanie - dlaczego nie ukryłeś mojego adresu, adresu bloga Sławka gdzie lżą mnie bezustannie, i adresu miejsca gdzie moja i Reda ciężka praca w postaci książek jest publicznie rozdawana, a z zysków utrzymuję forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

dlaczego nie ukryłeś mojego adresu, adresu bloga Sławka gdzie lżą mnie bezustannie, i adresu miejsca gdzie moja i Reda ciężka praca w postaci książek jest publicznie rozdawana, a z zysków utrzymuję forum? 

 Przepraszam, myślałem że każdy kto jest na forum zna dane adresy i nie będzie to żadną nowością, na przyszłość będę zwracał na to uwagę. Jako admin chyba możesz to usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Głodny Prawdy uważasz że tysiące nieznanych mi ludzi zna mój adres gdzie mieszkam i gdzie mojej przyjaciółce grożą śmiercią, adres bloga stalkera który od 11 lat mnie lży i pisze o mnie oszczerstwa, oraz ADRES MIEJSCA gdzie rozdają moje darmowe książki z których się utrzymuję i opłacam forum?

 

Ujawniłeś publicznie to, co chciał ujawnić Pawełek ale nie mógł - Ty to zrobiłeś za niego. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.