Skocz do zawartości

OTO MY! WIELCY WYBRAŃCY! PANA "brat Witek"


Głodny Prawdy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Marek Kotoński napisał:

uważasz że tysiące nieznanych mi ludzi zna mój adres gdzie mieszkam i gdzie mojej przyjaciółce grożą śmiercią, adres bloga stalkera który od 11 lat mnie lży i pisze o mnie oszczerstwa, oraz ADRES MIEJSCA gdzie rozdają moje darmowe książki z których się utrzymuję i opłacam forum?

Racja, nie przemyślałem tego wcześniej chciałem aby każdy się dowiedział o tym co ja i inni użytkownicy dostaję, nie mówię o tych adresach tylko o tym że ciąglę jest atak z każdej strony, możesz zrobić z tym wątkiem co chcesz, zrozumiem. Wiedz że chciałem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem czemu akurat ja dostałem tę wiadomość. Niewiele tu znaczę na tym forum. Są bardziej zasłużeni.

 

Mówią, że Marek to oszust. No mnie nigdy w niczym nie oszukał, nie orżnął na kasę, w mailach grzeczny, nie wykorzystał niecnie w żaden sposób, nie chciał podżyrowania kredytu. Po prostu lubię słuchać tego człowieka. Czy to grzech? Lubię tego nygusa i co mi zrobita? Nie interesuje mnie to gdzie mieszka i u kogo i czy kurwa jeździ rowerem po chodniku czy nie.

 

Głodny Prawdy nie chciał źle, ale wyszło jak wyszło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.