Skocz do zawartości

Emotka pucharu "Dzięki"


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wpadł ktoś na pomysł aby tą emotkę pucharu "Dzięki!" zastąpić czymś innym? Na przykład "W sedno", "W punkt", "Strzał w dziesiątkę" ?

 

Jak widzę jakiś konkretny zajebisty post to mam ochotę dać komuś victora za to, lecz jedynie pozostaje mi puchar do dyspozycji z podpisem "dzięki".

 

Jak myślicie?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem. Dzięki to dzięki. Brakuję mi emotikona "też tak myślę, zgadzam się". Czytam posty i czasem chcę przybić piątkę i się zgodzić. I kurwa nie wiem co kliknąć. Like to lubię wypowiedź/autora, haha to śmiech, puchar to dziękuję. Mod, jak to czytacie, to zastanówta się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Ja widzę "Like'a" czy tam kciuka jako "poparcie" - nie chodzi mi o nazwę "like" = lubić, co dokładnie o sam symbol który kojarzyć się powinien przede wszystkim z gestem, który oznaczał darowanie życia Gladiatorowi.

 

Daje like gdy popieram to co ktoś napisał. Puchar z kolei gdy odpowiedź jest "wybitna" :D a śmieszka gdy mnie baw.  

 

Jednak fakt, pucharek powinien mieć inną "nazwę" w stylu >mistrz<, albo ewentualnie zmienić puchar na flaszkę z dopiskiem "polać mu" :P

 

Co mnie głowi, to to że mamy jedynie pozytywne "reakcje" bez negatywnych. Bany, skargi czy uwagi "przełożonych" powinny być brane pod całkowicie osobną kategorię, a powinna być opcja obrzucenia komentarzy zgniłym jajem czy pomidorem :P i wyświetlanie tych "negatywnych" punktów pod pozytywnymi - co ułatwiłoby rozpoznawanie" trolli, feminazi raków czy innego badziewia surfującego forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Still napisał:

Wydaje mi się, że nasza wiedza, doświadczenie, nasze wypowiedzi etc nie potrzebują ŻADNEGO lajkowania, pucharów itp. Jesteśmy tutaj abyś sobie pomagać, doradzać a nie zbierać lajki!

Zgadzam się.

 

Rozbraja mnie (pozytywnie) ten wieki, niebieski podpis u @Ważniak żeby lajkować. ;)

 

No ale w dobie społeczności internetowej jest to chyba pewien rodzaj wyrażania emocji, zaznaczania swojego udziału w dyskusji nawet bez zabierania w niej głosu. Mimo wszystko fajnie jest zobaczyć reakcje na to co się napisało. Czasem zdarzy się walnąć jakąś gafę i inni mogą nas ustawić do pionu. Czasem też opinii jest więcej niż wypowiadających się.

 

Kto 10-15 lat temu by pomyślał, że takie coś będzie zajmowało naszą uwagę? :lol:

 

Jak dla mnie nie ma to znaczenia. Jeśli pojawią się nowe bajery to pewnie będę korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still, @Cortazar ja bardziej myślę o tym jako o sposobie ograniczenia spamu w rodzaju "zgadzam się", "popieram", "racja", który jest takim naturalnym odruchem i dobrze, że coś takiego jest. Ja na przykład dlatego jak nie mam lajków, to w sumie o tym w poście wspominam że w pełni się z kimś zgadzam :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus Po części się z Tobą zgadzam. Uważam, że czas spedzany na forum przez nowych użytkownikow, pomaga im łapać doświadczenie w postaci dawania "lajków". W pewnym momencie potrafią gospodarowc reakcją na wypowiedzi. Wiedzą po sobie czy warto poprzeć, zgodzić się czy zostawić odpowiedzi bez reakcji.

Co innego wypowiedzi podszyte śmieszna prawdą i humorem. Czasami czytam i smieje się w niebo głosy przez tabletem,. Wtedy daje "haha" ale to taki odruch bezwarunkowy. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworząc ten temat nie chodziło mi o strzelanie lajkami jak leci tylko o podpis emotki która według mnie by mogła wyróżniać konkretne posty które by, że tak powiem, wyjaśniały wszystko, strzelały w punkt. 

 

No podpis "dzięki" do pucharu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.