Skocz do zawartości

Nauka programowania


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Braci.

Postanowiłem, że się pochwalę, bo choć było dużo zwątpienia i sprzęt zawodził i system wyrzucał dziwne błędy, to przebrnął przez podstawy Javy.

W gruncie rzeczy udało mi się osiągnąć cel wyłącznie dzięki nowej linii myślenia, którą zaimplementował mi w głowie Sz. wódz Marek i Wy wszyscy. 

 

Zakładałem w październiku 2017 roku, że chciałbym stworzyć sam aplikację, która będzie prowadziła użytkownika po miejscach pamięci historycznej jak muzea itd.

Chciałem, żeby była to aplikacja mobilna, ale potem dopiero zobaczyłem z czym to się je.

Udało mi się napisać REST API, które może przyjąć na wejściu współrzędne użytkownika, a aplikacja powie mu gdzie ma iść. Aplikacja działa, core został stworzony, ale jeszcze kawałek drogi do dopracowania szczegółów i kwestii bezpieczeństwa.

 

Uważam, że cel nr. 1 mogę odfajkować.

 

Cel nr. 2 -> dostać się na staż.

 

PS: Jeśli ktoś z Was jest w branży i zgodziłby się przejrzeć mojego Githuba oraz CV w celu skorygowania czego się douczyć / nauczyć czy co poprawić byłbym bardzo zobowiązany. 

(Zagraniczne fora odpadają z wiadomych względów, a polskie fora zieją hejtem. Wolałbym też unikać upublicznianie powyższych)

 

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.