Skocz do zawartości

Jaka darmowa nawigacja offline?


Normalny

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich używacie nawigacji samochodowych? Chodzi mi o samą aplikację na telefon android.

 

Możecie polecić coś dobrego, darmowego i bez konieczności działania internetu - czyli offline. Coś co używacie i nie każe wam np. wjechać w drogę jednokierunkową tak jak mi ostatnio z jakiejś na szybko zainstalowanej apki (usunąłem ją). 

Generalnie chodzi mi o nawigację po Polsce, ewentualnie na Europę.

 

 

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adolf napisał:

ale chodziło o peryferia gdzie pies z kulawą nogą nie  zagląda, po za tym OK.

Google maps jest bardzo dokładna pod względem odwzorowania dróg nawet na strasznych zadupiach. Tylko często nawigacja lubi sobie ustalać skróty przez te wypizdowia, gdzie można koło zgubić na tych "drogach" :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google maps nie jest super idealna i ma swoje mankamenty. Najdokładniejsza jest mapa z targeo, zwłaszcza jeśli szukasz konkretnego budynku ukrytego gdzieś w podwórzu. Niestety jest mało czytelna. 

 

Co do offline, niestety pozostaje tylko Google maps lub automapa  (płatna ).

Jeśli mało jeździsz, to zostań przy google, jeśli dużo zainwestuj w automape. 

 

Mówimy cały czas o navi na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłodzona wersja automapy ;) Nie ma lepszej navi na Polskę. Działa bardzo dobrze, posiada bazę radarów poi ok, no i radzi sobie dobrze nawet za granicą.

Google Maps spoko. Ściągniesz obszar, ale co jak chcesz jechać gdzieś dalej i nie masz internetu ? Nawigacja staje się bezużyteczna.

Sygic według mnie to kupa straszna. Wyznacza dziwne drogi i dłuższe. Dzieje się tak w kraju jak i za granicą.

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, typiarz napisał:

Nie ma lepszej navi na Polskę

Poznałem Automapę jako pierwszy (polski) program i zawsze się dziwiłem czemu ludzie nie wybierają MapaMapy (http://emapi.pl/) ?Nie wydziera się na ciebie upierdliwie "Zawróć jeżeli to możliwe" a pod względem czytelności mapy to polscy producenci powinni uczyć się od Navitela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze korzystałem z Automapy (Polska). Było zawsze w porządku. Raz użyłem jej za granicą - odpaliłem na 3 telefonach i ... 3 inne trasy (do tego samego miejsca które było niedaleko)! Możliwe jednak, że po prostu miałem coś w ustawieniach zmienione - nie pamiętam już. 

Teraz też zostaje przy Automapie. 

Od niedawna testuje Google Maps. Na razie nie wyprowadziło mnie w pole ?

 

Solidne mapy zawsze również miał TomTom (płatna). 

Używałem Sygica i generalnie było ok. Czasem drobne ,,nietakty". Dlatego zamieniłem na Automapę. Wolę opłacić i mieć pewność,że wszystko będzie grało.

 

A co też ważne - jest mapa (producent 1) i nawigacja czyli aplikacja (może być zarówno producent 1 ale może być również producent 2). Dopiero obydwa elementy to to, co nazywamy nawigacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
12 minut temu, Still napisał:

Nasluchales się obcych ludzi w taxi, co ?? 

    Wbrew pozorom nie, sam musiałem ciągnąć za język. Ludzie którzy korzystają z Taxi traktują kierowcę jak kelnera, jesteś do usług i tyle.

Min. dla tego skończyłem z tą robotą. Część pasażerów chce pogadać, część ma na kierowcę wyjebane. Z reguły zadawałem jakieś pytanie, 

czekałem na odzew, ale to ja inicjowałem rozmowy. Nie było jak w konfesjonale, każdy ma dystans do obcej osoby.

W nocy z pijakami nie jeździłem, więc z tej strony sprawy nie znam.

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.