Skocz do zawartości

Moja ostatnia paczka fajek.


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Może tabaka pomogłaby na głód palenia? Chociaż od niej też można się uzależnić. Dzisiaj mi się tak jarać chce, że tylko progres na siłowni mnie powstrzymuje przed kupnem paczki.  

Tabake w gimnazjum ciągnąłem kilogramami, uzależnienia żadnego nie było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

@SławomirP U mnie w liceum ludzie na przerwach to wciągali, jeden aż się porzygał na lekcji z nadmiaru. Wtedy nie chciałem wziąć, ale jeżeli wyeliminowałoby to głód, to chętnie bym spróbował. 

Też mi się zdarzało leżeć i zastanawiać się czy zaraz się porzygam czy jednak nie, ale to skrajne przypadki.

 

Kurde kiedyś to było, układało się kreski linijkami i wciągało rozkręconym długopisem, w tle leciały gangsterskie rapsy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, SławomirP napisał:

Kurde kiedyś to było, układało się kreski linijkami i wciągało rozkręconym długopisem, w tle leciały gangsterskie rapsy.

A dzisiaj ani kreski, ani długopisu i ten rap brzmi jak zajechana opona z łańcuchem.

 

@Towarzysz_Winnicki

Powodzenia, świat bez nikotyny jest zdecydowanie bardziej..wyraźniejszy i świeższy

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.