Skocz do zawartości

Odrzucenie przez kobietę, odrzucenie przez mężczyznę.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, deomi napisał:

Masz prawo do takich decyzji. A ja... ja nie chce bogatych i najlepszych. Ale tak z 3,5-5 tysi mógłby zarabiać. 

No dokładnie masz takie wymaganie i spoko niech Cię bóg prowadzi, tylko proszę mówić szczerze o swoich potrzebach i nie robić chłopakom nadziei. 

Bierzcie takich, którzy was kręcą i z grubym portfelem lub średnio grubym i się rozmnażajcie kobiety kochane bo umieramy jako Polska :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Jeżeli chcesz o tym porozmawiać, zapraszam ;) Aha kup wino a najlepiej dwa.

Ani ona do Ciebie nie przyjedzie, ani Ty do niej. Nawet dwa winka nie pomogą. Znasz zasady gry i żadna nic nie ugra z Tobą. A to dla kobiety katastrofa.

 

Doemi, trzymaj się i ciśnij, zaproponuj finlandię i taniec brzucha. Może podziała.

 

43 minuty temu, deomi napisał:

Czyli w pełni świadom, z własnej nieprzymuszonej woli, przekombinowujesz rozmowę?

Nic nie kombinuję. Mówię co mi do łba strzeli. Laska zawsze ucieka bo ją delikatnie przytłaczam wiedzą. One tego nie lubią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Magician napisał:

Nic nie kombinuję. Mówię co mi do łba strzeli. Laska zawsze ucieka bo ją delikatnie przytłaczam wiedzą. One tego nie lubią.

Oj tam, jak spotykam się z samcem który ma wiedzę z dziedziny o której istnieniu ja ledwie mam pojęcie, to staram się chociaż zainteresować tematem. Może się czegoś nowego dowiem. Inna sprawa gdy facet nie umie, albo nie chce tego wyjaśnić (żeby pokazać jak bardzo kobieta jest beznadziejna - tak tak, takim panom dziękujemy :) )  w przystępny sposób dla osoby nieznającej tematu. 

Myślę więc, że bardziej kwestia jest w tym jak "przytłaczasz" panie tą wiedzą :) Bo jak próbujesz udowodnić, że jesteś lepszy bo coś wiesz, to tak - też bym tego nie lubiła :) A podejrzewam że właśnie takim typem samca jesteś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

bogata głowa jest mniej atrakcyjna

Bogata głowa odstrasza panny. Kiedy zaczynam mówić po swojemu, że DARPA straciła kolejnego satelitę, że istnieje życie poza naszym układem słonecznym, że rzucili porzeczki za 5 pln/pudełko, że piaskowe burze na Marsie trwają kilka miesięcy. Żadna nie chce gadać ze mną. Jest mi bardzo przykro!

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie i kulturalnie trzeba dawać kosza i go przyjmować ;)

 

Żadnych zemst, fochów, obrabiania dupy...czasami mam wrażenie, że dookoła mnie są same cebulaki i cebulary, które nawet odrzucenia nie potrafią przyjąć z godnością.

 

No chyba, że mamy do czynienia już z wojną o dzieci, majątek itd.

 

Tylko, że to zupełnie inny temat.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Unhomme napisał:

Zarabiasz okolo 3 kafli na reke albo wiecej ? 

Mi też ciężko w to uwierzyć. 

 

@Mrowkanapiszę to co chcesz usłyszeć bo Ty każdy wątek w którym się udzielasz i tak zmierza do jednego...

 

Tak, wszyscy tu jesteśmy od Ciebie lepsi i bardzo staramy się Ci to przekazać, bo przecież Ty masz cipkę i jesteś z tego powodu gorsza od nas. Przykro mi. Tego nie przeskoczysz. Zadowolona? ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Mrowka said:

ktoś mógłby zarabiać ponad 3k

Tylko, ze tym ktos jest bardzo mloda dziewczyna. Nie wiem, ponad 3k na reke zeby miec, pracujac w firmie, to trzeba jakies kilkuletnie doswiadczenie i konkretne umiejetnosci ... 

 

No ale spoko, jesli nie sciemniasz, to gratuluje sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 00:48, PIGUŁKA napisał:

Jak sami reagujecie w takich sytuacjach?

Sam potrafię powiedzieć nie a jak od kogoś usłyszę nie to to staram się skasować taką osobę ze swojej rzeczywistości kiedyś tak nie robiłem ale do zmiany doprowadziło mnie zachowanie kobiet, które podświadomie starały się utrzymać iluzję, że może kiedyś tam po prostu byłem na orbicie a one korzystały z mojej sympatii do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unhomme 3 tysiące, albo więcej w dużym mieście w Polsce to standard, wystarczy znać angielski i iść do korporacji :)

Po krótkim zastanowieniu to osobiście chyba nawet nie znam nikogo, kto pracowałby za mniej. Biorę też pod uwagę kolegów, którzy nie poszli na studia i pracują w gastronomii, albo fizycznie.

Znam też takich, którzy po roku nauki programowania znajdują pracę za około 8 tysięcy netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, deomi said:

I tak po prostu chcesz przyjać na chatę, obcą, znerwiconą babę? ? I co chcesz z nią robić? :D 

Może poćwiartować I sprzedać organy na przeszczepy do Chin za grubą kasę. A ty już podjarana jakie to atrakcje romantyczny bialorycerz szykuje- a tutaj ZONK.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pytonga napisał:

Może poćwiartować I sprzedać organy na przeszczepy do Chin za grubą kasę. A ty już podjarana jakie to atrakcje romantyczny bialorycerz szykuje- a tutaj ZONK.

Z moim stanem psychicznym to nawet ciekawsza perspektywa od jakiś płatków róży na łóżku ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Master napisał:

wystarczy znać angielski

Znam. Biegle. W tym kraju nie ma dla mnie roboty z moim wykształceniem. Chodzę i puszki zbieram by neta opłacić.

 

Może założę spółkę komandytową, saturator na wózku ze szklankami na łańcuch. Albo watę cukrową.

 

Apel do naszych kochanych myszek. Mam dobre serduszko, bezdzietny, niekarany, idealne BMI, mało piję, nie biję, nie palę, nie ciągnę dopalaczy. Ładniejszy od diabła. Czy któraś mnie przygarnie i czy będę zaopiekowany? Potrzebuję bezpieczeństwa i czułości. I dojrzałości psychicznej. Oczekuję, że prawdziwe szczęście może dać mężczyźnie tylko kobieta. Szukam drugiej połówki, która mnie dopełni bo jestem taki niepełny. Brzydzę się intercyzą i testami DNA. Nie wiem czy wierzę w płaską ziemię, to już ty zdecydujesz, moja pani. Jestem bardzo decyzyjny i jestem biedny miś. Zbieram znaczki i resorki. Jestem w chuj męski. I nie przeklinam. Mój zaganiacz dominator ma aż 3 cale we wzwodzie, ze mną zobaczysz wschód słońca nawet w nocy. Jestem nieśmiały i ufny i wierzę w szczerość kobiety. Nie mam renty ani emerytury i finansowo jestem cienki. Ale prawdziwa miłość pokona wszelkie bariery. And they lived happily ever after.

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.