Skocz do zawartości

Odrzucenie przez kobietę, odrzucenie przez mężczyznę.


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

Jak sami reagujecie w takich sytuacjach? Jakie macie doświadczenia te najgorsze i najlepsze? Jak Wy to robicie? ?.

Ja starałem się nigdy nie dopuścić do tego, żeby kobieta powiedziała mi wprost, że nie jest zainteresowana. Bo po takim wyznaniu relacja zawsze ulega pogorszeniu. A lepiej przecież być ze sobą na przyjaznej ścieżce, niż spinać się. Wolałem obserwować zachowanie, wiedziałem kiedy odpuścić, bo nic z tego nie będzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że jeżeli odrzucenie następuje wtedy gdy osoby się nie znają to odrzucenie nie boli i nie wywołuje żadnych nietypowych zachowań. Przyjmuje się wtedy kosza na klatę.

 

Jeżeli z osobą zamieniło się słów kilka, czy spotkanie jakieś było, a nawet dwa to wtedy jest zakłopotanie, chyba, że facet to taśmowy ruchacz.

Zauważyłam też, że jeżeli spotkam się z jakimś, a on coś zaczyna świrować, a ja tłumaczyć: nikogo nie szukam, nie widzę nas razem, blabla, to wówczas następuje seria pytań: ale jak to? Musiał Cię ktoś zranić, nie bądź taka niedostępna, chodź będzie miło. Nie uprawiasz seksu? Ale jak to? Coś ze mną nie tak?

Czyli ucinam rozmowę i nie dyskutuję żeby uniknąć takich rozmów. A żeby uniknąć zranienia innej osoby, wprowadzenia w zakłopotanie nie stwarzam okazji jakichkolwiek by mężczyzna pomyślał, że jest się tą. Żadnego kokietowania, rozmawiania, uśmiechania.

W moim przypadku się to sprawdza, jeżeli nie jestem w żaden sposób mężczyzną zainteresowana to nawet przy nim nie oddycham ani nie mrugam. :D Udaje, że mnie nie ma.

 

Jest to trudny temat dla mnie przynajmniej, próbowałam już wielu sposobów, prowadzenia rozmowy, ale najlepiej się sprawdza brak jakichkolwiek kontaktów z mężczyznami. :D

 

I ja się tym już nie przejmuje, musiałabym chodzić codziennie przybita.

Nie odpowiadam za czyjeś uczucia jeżeli do nich nie prowokuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no niestety ja nie wierzę, że kobieta będzie chciała zakładać rodzinę jak ja będę zarabiał nawet te 2,6k na łapę. Najwyżej od biedy weźmie mnie na ruszt ale jak się dowie, że mam 2,6k co i tak jest średnim wynagrodzeniem w Polsce, to prędzej czy później zmieni mnie na nowszy model. Takie są realia jak na moje w Polsce.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie no niestety ja nie wierzę, że kobieta będzie chciała zakładać rodzinę jak ja będę zarabiał nawet te 2,6k na łapę. Najwyżej od biedy weźmie mnie na ruszt ale jak się dowie, że mam 2,6k co i tak jest średnim wynagrodzeniem w Polsce, to prędzej czy później zmieni mnie na nowszy model. Takie są realia jak na moje w Polsce.

Wszystko zależy od jej sexual marketplace value.
Jeśli pańcia nie przekracza nawet 6/10 to ona pozostanie wierna swojemu przeciętnemu misiowi.
Po prostu pańcia jest świadoma swojej wartości na rynku matrymonialno-seksualnym - ma za niską wartość by startować do prezesów i nowszych, lepszych "modeli", jak to ująłeś :) 
Natomiast pańcia 7+ dostaje mnóstwo atencji na każdym kroku, w związku z czym mają mnóstwo okazji na skorzystanie z lepszej oferty.
Im wyższa wartość kobiety(oceniana oczywiście tylko na podstawie wyglądu, jeśli mówimy o rynku seksualnym) tym większe problemy i niebezpieczeństwa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Lalka napisał:

W moim przypadku się to sprawdza, jeżeli nie jestem w żaden sposób mężczyzną zainteresowana to nawet przy nim nie oddycham ani nie mrugam. :D Udaje, że mnie nie ma.

Fakt to działa, w przypadku obu płci, ale jak trafisz na natręta to będzie myślał, że ma do czynienia z wyjątkowo niedostępną sarenką i będzie tak długo drążył aż mu wprost wygarniesz że nie jesteś zainteresowana.

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CzarnyR napisał:

Wątpię a może póki haj. Aczkolwiek swoją ex przyłapałem na jakimś randkowym gównie mimo, że była ze mną. Nie oszukuj tutaj

Tutaj akurat mogę się zgodzić jedynie z tym, że być może jest to kwestia "haju". A co do reszty czyli rzekomego "oszukiwania" to wiadomo, mam cipkę to kłamię :) Uwielbiam te oskarżenia na forum.

2 godziny temu, Unhomme napisał:

Dzisiaj taki kasjer z biedry moze zarabiac wiecej od Ciebie :)

Nie może :D Chyba, że zdecydowanie podniosą im pensje, co wcale nie wydaje się być takie niemożliwe - coraz mniej ludzi garnie się do pracy w marketach.

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Nie no niestety ja nie wierzę, że kobieta będzie chciała zakładać rodzinę jak ja będę zarabiał nawet te 2,6k na łapę. Najwyżej od biedy weźmie mnie na ruszt ale jak się dowie, że mam 2,6k co i tak jest średnim wynagrodzeniem w Polsce, to prędzej czy później zmieni mnie na nowszy model. Takie są realia jak na moje w Polsce.

No i pomyśl sobie, że Ty zarabiasz 2,6 k i ona tyle samo. Czyli macie miesięcznie 5200 zł. Jak z tego utrzymać rodzinę, opłacić kredyt i jeszcze odkładać "na czarną godzinę"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mrowka napisał:

No i pomyśl sobie, że Ty zarabiasz 2,6 k i ona tyle samo. Czyli macie miesięcznie 5200 zł. Jak z tego utrzymać rodzinę, opłacić kredyt i jeszcze odkładać "na czarną godzinę"? 

Wiem dlatego ja nakłaniam panie niech biorą bogaczy i niech podwyższają standard, mnie to już rybka. Najwyżej 80% facetów będzie skazane na przygodny seks a resztę potrzeb będą zaspokajać divy. 

Jesteśmy w czasach w których kobiety mają przewagę na każdym kroku szczególnie będąc młode. Niech biorą bogaczy a takich biedaków jak ja zostawią :) 

Ale co ciekawe na ten moment jestem bez pracy, ale jest opcja iż będę zarabiał 10.000. Ciekawe co wtedy się będzie działo, nagle stanę się podniecający :D 

Ehhh zabawne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Nie no niestety ja nie wierzę, że kobieta będzie chciała zakładać rodzinę jak ja będę zarabiał nawet te 2,6k na łapę. Najwyżej od biedy weźmie mnie na ruszt ale jak się dowie, że mam 2,6k co i tak jest średnim wynagrodzeniem w Polsce, to prędzej czy później zmieni mnie na nowszy model. Takie są realia jak na moje w Polsce.

Znajdzie jak najbardziej znajdzie,tylko musi wiedzieć gdzie szukać.

Raczej nie wsród studentek, prędzej dziewczyn po zawodówkach, liceach, pracujących np po sklepach, stacjach benzynowych czy produkcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

Ja przeważnie piszę sms w stylu "nadajemy na innych falach, nic z tego nie będzie".

Ja piszę trochę w innym stylu. Kocie, intelektualne mezalianse są skazane na porażkę, dla ciebie zderzacz hadronów to powiatowa karuzela, nie wiesz co to nadsterowność auta, nie wiesz co to Księżyc w apogeum, indyjska Ganesha to dla ciebie nowa marka majtek wyszczuplających, nie masz pojęcia po ile stoi dziś dolar, o czym będziemy rozmawiać po dzikim sexie? Aha, nie przeszkadza mi twoja 30kg nadwaga.

 

Trudno mi się zmienić i zawsze podobnie piszę z laskami. Jakie mam branie? 0 procent. Dziwne, bo mam takie dobre serduszko i piękne wnętrze.

 

Dlatego wolę na żywo. Moja druga połówka gdzieś jest. ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, deomi napisał:

Znajdzie jak najbardziej znajdzie,tylko musi wiedzieć gdzie szukać.

Raczej nie wsród studentek, prędzej dziewczyn po zawodówkach, liceach, pracujących np po sklepach, stacjach benzynowych czy produkcjach.

Niech szukają nawet w chipsach tych ukrytych i tajemniczych oraz mistycznych i wielce zaginionych kobiet. Róbta co chceta, ja mam wywalone na laski kompletnie aktualnie trochę jak Marek gdy opowiada "teraz gdy jestem znany to mnie chcecie a wcześniej to co ? żadna się nie kwapiła". 

Mam identyczną postawę, wkurw połączony z nutką honoru oraz rezygnacją z tej wątpliwej przyjemności jaką jest uszczęśliwianie innej istoty ludzkiej. 

Szukajcie bogatych w zewnętrze tylko nie pierdola o tym, że szukacie z bogatym wnętrzem bo się zbiera na wymioty.

@deomi

Bierz bogatych i najlepszych, czy tam wszystkiego dobrego Tobie życzę z aktualnym parterem tylko proszę nie merdać w głowie chłopakom i dawać złudnych nadziei.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.