Skocz do zawartości

Trzy zdrady w jeden weekend.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SzejkNaftowy napisał:

To pokazuje olbrzymią hipokryzję wielu kobiet, które starają się uchodzić za perfekcyjnie higieniczne, estetyczne i brzydzą się nawet żartów np. o małpie co rzuca w ludzi własnym gównem.

Nie "kobiet".

Ludzi ogólnie.


To akurat jest niezależne od płci.

 

Natomiast...

Wiesz - masz kobietę...
Pierwszy byłeś w jej życiu?
Iluś-tam facetów całowała. Iluś tam facetów zblołdżobowała (być może i nawet z wielkiej miłości). Iluś facetów zostawiało swoje nasienie na niej/w niej.
Idąc tym tropem... No właśnie.

Po co się nad tym zastanawiać? ?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

@nijaki a powinieneś uśmiechnąć się pod wąsem. 

 

Każdy typek, któremu choć przez chwilę, przeszło przez myśl, że islam w Polsce „wyleczy” kobiety i bedze mógł spokojnie założyć rodzinę, jest kurwa dla mnie clownem. Jak można mieć takie myślenie. 

Zmniejszy się znacznie, ale to będzie miało również inny wymiar dla kawalerów zostaną kozy.

Żadna szanująca się panna w radykalnym islamie nie pójdzie na sex.

 

Pytanie do Braci nie będących w zalegalizowanych związkach: "Wolicie swawolić z kobietą czy kozą"?

Za złudzenie panowania nad kobietami oddalibyście swoją i kobiet wolność do dysponowania ciałem oraz spotykania się w mieszanym towarzystwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, SzejkNaftowy said:

nawet nie chcę wiedzieć ile spośród tych kobiet z którymi miałem krótkodystansowe przygody

Skracajac tekst - wybieram niebieska pigulke.

 

Bracie Janie:

"Żadna szanująca się panna w radykalnym islamie nie pójdzie na sex. "

W islamie NIE MA nieszanujacych sie panien.

Zanim przestana sie szanowac juz plywaja na glebokiej wodzie zawiązane w worku.

Oczywiscie tam gdzie jest woda.

Jesli jej nie ma - sa szybsze sposoby na uporzadkowanie sytuacji.

Nadmieniam - nie mowie o przywolaniu JEJ do porzadku.

Ona wlasnie pozdrawia Allacha.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś tępic takie kurestwo. Rozumiem, nie wiedziałeś, że mają facetów spoko. Aczkowiek jak chuj kłuje mnie w oczy fakt, że patrzyłes sobie z piwkiem jak odjeżdża z chłopakiem. No ja pierdole. Gdzie te mityczne braterstwo? Taka hipokryzja. Na forum sami bracia, a jeden drugiemu by przeleciał pannę jakby była ku temu okazja i patrzył się na "brata" z ironicznym usmieszkiem. Oczywiście nie tyczy się to wszytskich, ale jednak są tutaj uposledzone jednostki. 

Edytowane przez typiarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@typiarz Bolec jaki się jej nawinął jest akurat najmniej winny. Oskarżasz mężczyzn o to że się skusili, zgadzam się, ale nie zapominaj kto rozpoczął proces zdrady.

Trochę białorycerstwo z Twojej strony. Równie dobrze mógłbyś oskarżyć broń, że morderca miał czym zabić, gdyby nie było broni, to nie byłoby zabójstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie, czytanie ze zrozumiem się kłania. Wyruchal, bo nie wiedział, że ma faceta. Spoko. Nie jego wina. Jednak gdy dowiedział się, że laska ma faceta i ma to w dupie jest również kurestwem. Powinien powiedzieć dwa słowa facetowi co za krzywe akcje odpoerdala jego panna. Nie w oczy to chociażby przez fb. Tyle w temacie. 

Edytowane przez typiarz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, typiarz napisał:

Powinieneś tępic takie kurestwo. Rozumiem, nie wiedziałeś, że mają facetów spoko. Aczkowiek jak chuj kłuje mnie w oczy fakt, że patrzyłes sobie z piwkiem jak odjeżdża z chłopakiem. No ja pierdole.

To co miał biec za autem i poprzebijać opony? Daj spokój. Zaliczył zdziwko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, typiarz napisał:

Powinien powiedzieć dwa słowa facetowi co za krzywe akcje odpoerdala jego panna. Nie w oczy to chociażby przez fb. Tyle w temacie

Ciekawe. Nawet jeśli wiesz, że jej chłopak jest zawodnikiem MMA albo zapasów( wspomagający się strzykawką) i jednym strzałem pośle Cię do snu? Ty jesteś wyciągnięty z matrixa, ale wielu chłopaków nie. Na pewno domyślasz się jaka będzie pierwsza reakcja tego człowieka. 

 

Z tym zgadzam się w 100% 

11 godzin temu, typiarz napisał:

Wyruchal, bo nie wiedział, że ma faceta. Spoko. Nie jego wina. Jednak gdy dowiedział się, że laska ma faceta i ma to w dupie jest również kurestwem.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko, oczywiście, że nie. Znalezienie kolesia na fb zajęłoby pewnie z 5 minut.

@SzatanKrieger, nie. To że jest zwykła kurwa, to jej pozostanie. Jednak ogół powinien tępic też takie kurewskie zachowania. Trzeba wyrwać chwasta?

@giorgio, tu masz rację, aczkowiek pisałem wcześniej. Fejbusk, nawet lewe konto założyć, napisać dwa zdania. Dotrze do kolesia, ale o nie tyle, albo aż tyle. Szkoda chłopa. Niech weźmie ślub, niech pojawia się dzieci i niech to wyjdzie za X lat. Przecież w ttm momencie chłop ma takie rozjebanie w głowie, że masakra. Tak jest cień szansy, że zapali mu się czerwona lampka i skłoni go to jakiś ruchów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, typiarz napisał:

Powinieneś tępic takie kurestwo. Rozumiem, nie wiedziałeś, że mają facetów spoko. Aczkowiek jak chuj kłuje mnie w oczy fakt, że patrzyłes sobie z piwkiem jak odjeżdża z chłopakiem. No ja pierdole. Gdzie te mityczne braterstwo? Taka hipokryzja. Na forum sami bracia, a jeden drugiemu by przeleciał pannę jakby była ku temu okazja i patrzył się na "brata" z ironicznym usmieszkiem. Oczywiście nie tyczy się to wszytskich, ale jednak są tutaj uposledzone jednostki. 

Widzisz w opinii tzw "ruchaczy mężatek" to jest tzw "kontakt" i takich kobiet się nie niszczy, a wręcz stara się je kryć aby były przydatne w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@typiarz Też byłem kiedyś taki fircyk jak ty. Nawet tutaj na forum tak doradzałem. Ale zobaczysz, że to się nie opłaca. Daj ci Bóg żebyś uzębienie zachował bo w drodze twojej pomocy dowiesz się, że pannę napastowałeś na parkiecie. Jedno co mnie życie uczy codziennie - jak widzisz śmierdzącą kupę to jej nie ruszaj a obejdź z boku.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładając cegiełkę do takiego, a nie innego zachowania Pań sami mimowolnie rozkręcamy karuzelę spierdolenia współczesnej rzeczywistości A.D. 2018. Inna sprawa, że nikt nie ma na twarzy wypisane, czy jest w związku, czy nie, więc trudno winić chętnego Pana, że skorzystał z okazji. Ogólnie popieprzony świat..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, ale z całego tekstu mi wyjątkowo podniósł ciśnienie jeden jego fragment: niezależnie jak ten Pan był głęboko w zapatrzony w Panią, takie dictum z jej strony wyjątkowo obrzydza..

W dniu 5.07.2018 o 11:39, Zerwito napisał:

Rozmowa zeszła na temat seksu oralnego i dalej wiadomo co się działo :PKiedy skończyła robotę, to powiedziała, że swojemu chłopakowi tak nie robi.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cojarobie napisał:

Takie sytuacje, typu sex gdy laska ma chłopaka itp. Powinny być piętnowane na tym forum... A tu się chwalą tym chłopcy. :)

Ja uważam, że nie do końca. Każdy ma swoją wizję i warto przedstawiać swoje poglądy nawet najdziwniejsze.

Oczywiście gardzę kobietami, które tak robią ale jeśli chce żyć w niepewności, że jej partner też może posuwać inną pannę jak ona pojedzie do miasta, to niech żyję w tym strachu.

Niech każdy wyciąga swoje wnioski. Ja bym to tak określił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Obliteraror napisał:

Zabawne, ale z całego tekstu mi wyjątkowo podniósł ciśnienie jeden jego fragment: niezależnie jak ten Pan był głęboko w zapatrzony w Panią, takie dictum z jej strony wyjątkowo obrzydza..

No jeśli chłopak nic nie wymaga i tylko cieszy się na byle ochłap od kobiety to się kompletnie nie dziwię pannie. Czysty jak łza przykład ile dla kobiet znaczy seks. Powinien być drukowany jako broszury i kolportowany w całej Polsce. Oczywiście jak to mówią jednym tchem wszystkie, że u nich w seksie to musi być zaufanie i więź i w ogóle a tu proszę - kolega się pojawił, gadka szmatka i lanca wypolerowana. Chłopak? A gdzie tam...

@Zerwito Niech zgadnę - pani wspomniała, że jej chłopak to taki, śmaki i owaki i zaniedbuje ją i w ogóle? ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@typiarz nie popieram takich zachowań kobiet, ale podkreślam, że kompletnie nie wiedziałem iż te Panie są zajęte. Pierwsza delikwentka na Fb nie miała żadnych zdjęć z chłopakiem (kiedyś miała), więc domniemywałem, że jest wolna.

 

Co do tej w klubie - gdybym podszedł do jej chłopaka to by się skończyło zapewne bójką/zemstą jego albo jej/ innymi nieprzyjemnościami. Na Fb do niego nie napiszę, bo nie wiem kto to, nawet nie mam tamtej laski w znajomych.

 

16 minut temu, Tomko napisał:

 

@Zerwito Niech zgadnę - pani wspomniała, że jej chłopak to taki, śmaki i owaki i zaniedbuje ją i w ogóle? ;).

 Mówiła, że nigdzie jej nie zabiera i nie ma dla niej czasu. Typowe babskie gadanie, ale jak wspomniałem dosyć szybko się zwinąłem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, typiarz napisał:

Powinien powiedzieć dwa słowa facetowi co za krzywe akcje odpoerdala jego panna. Nie w oczy to chociażby przez fb. Tyle w temacie. 

 

Koledzy Ci powiedzieli, ja - na zasadzie społecznego dowodu słuszności - się powtórzę za nimi.

 

W takim przypadku masz 90% szans na dowolne combo z poniższych opcji:

 

- celny cios w kły od mietka

- celny cios w kły od karyny

- celny cios w kły od wspólnych znajomych

- społeczny ostracyzm ze strony wspólnych znajomych

- zarzuty zgwałcenia od karynki (!)

 

Pozostałe 10% podzieliłbym 50/50 - 5% szans na to, że zostaniesz zlany prostym sikiem ("bajkopisarz, stulejarz, pewnie by poruchał, ale moja Czesia taka piękna i niewinna, spuściła go po brzytwie, nie chcę się zniżać do dyskusji z nim"), 5% że koleś przejrzy na oczy. I też będziesz jego wrogiem, bo przecież pchnąłeś jego Czesię...

 

Też się kiedyś bawiłem w zbawianie świata.

I mi - kurwa - przeszło...

 

Jest taka ładna zasada w życiu: NIE BAW SIĘ W NIEZAMÓWIONY COACHING.

Jeśli ktoś Cię nie POPROSI o Twoją opinię na jakiś temat - zamknij japę i nie dyskutuj.
Jeśli Cię poprosi, to też wyczuj, czy FAKTYCZNIE oznacza to "license to kill" i możesz z tym kimś SZCZERZE pogadać.
 

Kiedyś kolega poprosił mnie o SZCZERĄ rozmowę/analizę jego sytuacji.
Długo to odwlekałem.
Prosił.
Skamlał.

Uległem. Dostał to co chciał.

 

I wiesz co?
Już kurwa nie mam kolegi. Mam za to zapiekłego wroga, z którym spotykałem się w sądzie...

 

Dostał tylko i wyłącznie brutalną prawdę między oczy!!! Z podaniem przykładów, konkretów i tego co się stanie dalej, jeśli pójdzie dotychczasową drogą.

Sprawdziło się w 100%. Kurwa, wrózbita-Maciej jestem...

I co? No i - kurwa - słabo to zniósł chłopina i robi mi dymy w życiu.
Ot, taki to niewdzięczny chuj...

 

Warto?
No nie bałdzo.

 

Świata nie zbawisz, a tylko sobie gnoju w życiu narobisz.

To się - fachowo - nazywa BIAŁORYCERSTWO ?

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.