Skocz do zawartości

Dokonania PIS przez ostatnie 1000 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pisiorem, ale widzę jak matki zamiast zostawiać dzieci same w domu, radosne gotują obiadki i zajmują się dziećmi, zamiast zapierdalać za 800zł na czarno u prywaciarza. Pomyśl ile zysków z tego wynika dla Polski, ile mniej przestępców, tragedii, pijaństwa, ile mniej kosztów.

 

Wzięli się za kamienice, wzięli się za sądy, jednak parę spraw załatwili, których PO w ogóle nie ruszało.

 

Trzeba być ślepym żeby nie widzieć wielu zmian na lepsze. Ale żeby zmienić wielowiekowy syf, nie wystarczy kilka lat.

  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są wszyscy mądrzy, polityka to nie mój konik, ale gołym okiem widać hipokryzję wśród "rządzących".

 

Nachapać się dla siebie ile wlezie a społeczeństwu rzucić ochłapy i mydlić oczy o lepszej przyszłości.

 

Jak tak sobie patrzę chociażby na wynagrodzenia za pracę, to za cholerę nie wiem jak miałbym za to wyżywić rodzinę, nie mówiąc już o innych ważnych kwestiach. 

 

Mamy 21 wiek, a wygląda to jak głębokie zacofanie...

Edytowane przez Przemek1991
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "Mniejsze" czy "większe" zło, PIS czy PO - prawda jest taka że jeden chuj. Jedni chcieli brać "lekarzy" i "inżynierów" otwarcie, drudzy zobligowali się ku temu by nie brać w ogóle - populistycznie, a biorą po "cichu" i dogadują się ze szwabami już na relokacje. Trzeba być skończonym popierdoleńcem żeby tego nie widzieć i nadal kurwa głosować na jednych, bądź drugich. Cała ta "banda czworga" to jebane postkomunistyczne popłuczyny które powinno już dawno spuścić się w kiblu historii. Nikt kto miał/ma jakieś powiązania z poprzednim systemem nie powinien znajdować się na scenie politycznej, pytanie tylko kto by się wtedy na niej ostał. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Nikt nie ma pomysłu na ZUS. 

Jest wiele pomysłów na ZUS, tylko idziemy w najgorszym kierunku nie ruszając gówna.

 

Pod takimi rządami Warszawa/Kraków nigdy nie będzie wyglądać jak na przykład Seul. Zostaniemy skansenem w którym wymrzemy z powodu przyrostu naturalnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Nie jestem pisiorem, ale widzę jak matki zamiast zostawiać dzieci same w domu, radosne gotują obiadki i zajmują się dziećmi, zamiast zapierdalać za 800zł na czarno u prywaciarza. Pomyśl ile zysków z tego wynika dla Polski, ile mniej przestępców, tragedii, pijaństwa, ile mniej kosztów.

 

Wzięli się za kamienice, wzięli się za sądy, jednak parę spraw załatwili, których PO w ogóle nie ruszało.

 

Trzeba być ślepym żeby nie widzieć wielu zmian na lepsze. Ale żeby zmienić wielowiekowy syf, nie wystarczy kilka lat.

Nieeee wcale nie jesteś... jesteś zwykłym propagandystą... jest właśnie tak jak piszesz, gdzie nie spojrzę: radosne matki z dziećmi, coraz mniej prywaciarskiego łajna, przestępcy nie widziałem od 2 lat, tragedia i pijaństwo zniknęło z mojego słownika a koszty? Tuż tuż, socjalizm, państwo opiekuńcze i centralne zarządzanie... to już chyba lepsze było to zniewieściałe PO...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry obrazek, cały czas powtarzam że PiS prowadzi nasz WESOŁY autobus ku przepaści.

 

@Marek Kotoński Co do części zgoda, ale trochę koloryzujesz. Chwilowy wzrost jest widoczny bo ludziom oddano część wcześniej ukradzionych w podatkach pieniędzy i taki model ekonomiczny faktycznie ma tego typu efekt. Ludzie kupują  (bo mają za co) i wszystko się kręci tyle że do czasu. Otóż po chwili rynek reaguje i zgadnijcie co... ceny rosną to już chyba wszyscy zauważyliśmy że jest drożej. Każdy taki program jak 500+, 300+ czy inne tego typu destrukcyjne rzeczy kończy się właśnie w ten sposób, chwile działa... a potem trzeba oddać...

 

Nie zgodzę się też z często przez Ciebie argumentem poruszanym w stylu "praca za 500 czy 800zł na rękę". Przykro mi tak ofensywnie to powiedzieć ale jest to po prostu zwykła manipulacja dla ludzi bez pojęcia o sytuacji. Idąc główną ulicą w moim małym mieście same kartki o pracę i nikt nie płaci mniej niż minimalna pensja ( z reguły więcej ). Kwestia regionu ? No może, tylko kto broni komuś wyjechać i zarabiać pieniądze zamiast czekać aż mu państwo pod nos podsunie jakieś ochłapy zabrane wcześniej uczciwie i ciężko pracującym ludziom.

 

Podsumowując:

 

Od czasów wojny Polska nie miała dobrego rządu, nigdy nie miała właściwie "pro polskiego",  I TERAZ TEŻ NIE MA, trzeba o tym mówić bo jak będziemy chwalić PiS za to jak utrudniają życie przedsiębiorcom (którzy to przedsiębiorcy budują ten kraj), to jak zwykle naród polski obudzi się z ręką w nocniku. Chociaż może już jesteśmy skazani na bycie bydłem hodowlanym, skoro tak głosujemy....

 

 

EDIT:

 

Odnośnie walki z kamienicami, sądami bla bla bla. Tematy zastępcze dotyczące marginalnej ilości ludzi w skali kraju. Aczkolwiek poruszające emocje, przykrywające niestety niszczenie naszej gospodarki. Sprawy ważne to obniżki podatków dla małych firm, brak ulg dla korporacji, likwidacja ZUS, ograniczenie NFZ. Tam się gubi pieniądze, ale łatwiej jest puścić motłochowi w TV jakąś blondi co sobie przesłuchuje ludzi, z których to przesłuchań nic nie wynika, a jak wyniknie to i tak tego nie odczujemy.

 

Sądy, są złe i po reformach będą złe. Naprawdę ktoś wierzy że zmiana wujka czy innego pociotka polityka PO, na komunistycznego partyjniaka będzie dobra ? No cóż powodzenia wtedy z domaganiem się czegokolwiek od państwa.. aparatczyk PiSowski załatwi was tak samo jak pociotek PO :) .

 

 

Edytowane przez Gandziarz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska chce naśladować kraje bogate, będąc krajem biednym - to się nie może udać. Prawda jest taka, że zarówno PIS jak i PO i każda socjalistyczna partia chcąca objąć rządy w Polsce, chce iść śladami krajów zamożnych - przykład głównie Niemcy, będąc obecnie ubogim krajem. Czyli np. zakaz handlu w niedziele, zabieranie wszystkim i dawanie bezrobotnym. A może trochę z innej strony ? Co kraje biedne zrobiły będąc w ruinie - czyli jakie reformy stosowały, żeby ich obywatele byli bogaci. Marek mówi tu o 500+, że kobiety teraz siedzą w domu i gotują obiadki - okej, wydaje mi się, że zawsze znajdą się jakieś plusy "dodatnie" i "ujemne", chociaż ja widzę w jednym z większych miast w Polsce głównie patologie, bo nie ma się szacunku do pieniądza dawanego "za darmo" i wydaje się na pierdoły, ALE traci na tym całe państwo - czyli przeciętny obywatel (podatki). Pomyślcie inaczej, gdyby zlikwidować klin podatkowy, każdy przeciętny obywatel dostał by około 2/3x po 500+ bez żadnych skutków ubocznych. 

Marku, argument, z któreś z Twoich audycji "lepiej im dać piniondze, żeby później nie kradli" jest mistrzowski !!! 

Edytowane przez Xymitys
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi PiS to jest socjalizm i inwigilacja obywateli/przedsiębiorców. Oni chcą przez to wszystko zawłaszczyć pod siebie. Ukraińcy wpuszczany na potęgę, bez żadnej kontroli. Zabierają prace w podstawowych pracach, przez co stawki zostają w miejscu, a ceny w sklepach rosną. Do tego Polacy dalej muszą wsiadać w samolot, żeby czegoś się dorobić. Patriotyzmem wycierają sobie mordę.

 

Nic dobrego na PO nie powiem, ale różnica między nimi a PiS jest taka, że było swobodniej. Teraz każdy się boi zakładać firmę. Oni tylko swoje kieszenią chcą napełniać. Co z tego, że VAT uszczelnili, jak ta kasa zostanie przez nich zagrabiona na socjal, żeby wzmacniać elektorat albo na roszczenia żydowskie. A zobaczycie, jak sobie zrobią elektorat z tych kilku mln Ukraińców. Będziemy w czarnej dupie.

 

Ani jedni, ani drudzy. Ruch narodowy polecam. Zapoznać się z ich programem.

Edytowane przez doler
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, doler napisał:

Ukraińcy wpuszczany na potęgę, bez żadnej kontroli.

Teraz słyszałem, że Ukraińcy nie robią za 4zł/godzinę, tekst "bo mam ukraińca na pana miejsce" już nie obowiązuje. Doszło do tego, że Ukrainiec zarabia więcej niż polak XD ^^. Tak się rządzą...

Edytowane przez Xymitys
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od kiedy mamy wybór między PIS a PO. To tak jakby mówić, że dostępny do jedzenia jest piasek albo żwir ;)

 

Najbardziej wqurwia mnie to, że były komunistyczny aparatczyk Stanisław Piotrowski uznał, że stoi za nim wola narodu i może robić wszystko co mu się podoba. 

 

Polska zjednoczona prawica rządzi, rękami byłych funkcjonariuszy PRL! 

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gandziarz napisał:

Kwestia regionu ? No może, tylko kto broni komuś wyjechać i zarabiać pieniądze zamiast czekać aż mu państwo pod nos podsunie jakieś ochłapy zabrane wcześniej uczciwie i ciężko pracującym ludziom.

To według Ciebie, taka sytuacja, gdzie musisz zostawiać rodzinę, swoje miejsce, ziemię żeby zarobić, bo u siebie dostaniesz ochłap, to jest norma?

I co? Wszyscy mają wyemigrować do Wawy, Krakowa, Wrocławia, a reszcie jak się nie podoba to zdychać?

Co Ty pierdzielisz. Każdy, kto pracuje powinien być w stanie utrzymać się mieszkaniowo i żywieniowo. Przynajmniej podstawy.

Dla luksosów można się poświęcać, ale nie w ramach "przeżycia" w cywilizowanym kraju.

 

Podobnie możesz powiedzieć:

Źle Ci? Przecież możesz wyjechać z kraju, bo ten daje Ci taką możliwość. Więc nie jest tak źle.

 

To, że Ty nie widzisz na codzień takiej biedy, nie znaczy, że jej nie ma. Nie bądź ignorantem.

 

Moje zdanie na temat PO / PIS - to jest teatr. Wszyscy razem chleją od samego początku. Jedni koszą z nas hajs na rzecz Niemców, drudzy dla Żydów.

Nie ma sensu się spieraś o jednych i drugich. Póki to będziemy robić, nic się nie zmieni. Przecież o to chodzi, żeby utrzymywać kraj skłócony.

Tak łatwiej rządzić, nie ma żadnego zagrożenia. To jest korzystne dla jednych i drugich, bo kasą się na bank chuje dzielą.

 

Więc kto myśli o naszym kraju? To ci nacjonaliści, co wychodzą wkurwieni na ulice.
Mam wrażenie, że to jedyny głos niepodyktowany odgórnie, który niestety nie będzie się jeszcze przez długi czas liczyć.

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam z tej młócki, i powiem na koniec tak. Nie uważam że PIS jest zbawcą Polski, ale porównuję do do PO - jako dużo lepszą partię, która coś chce zrobić.

 

Ludzie wyliczają co trzeba zmienić - a wzięliście pod uwagę, że jedna tylko zmiana, sądów, stworzyła gigantyczne problemy na arenie międzynarodowej, protesty inwalidów, szał KOD-u na ulicach? Gdyby ruszyli więcej zmian, jestem przekonany że mogłoby dojść do zbrojnej interwencji.

 

@Gandziarz - liberalna utopia, kartki na murach? Gdzie? Mieszkam na podkarpaciu i pracy jak nie było tak nie ma, są za to lewizny na czarno za psie ochłapy, nie każdy może zostawić rodzinę. Ostatnio kolega uciekł stąd do Krakowa, i tam jest lepiej, 2200 na łapę jest uważane za wielki sukces, jest na jedzenie, a może za 40 lat uzbiera na malutką klitkę własnościową w niebezpiecznej okolicy.

 

To może ja Ci napiszę liberalnie - na tym forum nie będzie promocji korwinizmu - nie podoba się? To załóż sobie własne forum, i tam za swój hajs promuj cudze idee. Kilka lat ciężkiej pracy, kilkanaście tysięcy zł na początek i powinno ruszyć.

  • Like 3
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnich wyborach popierałem Korwina (trochę wstyd ale już z tego wyrosłem) i Kukiz'15 ale cieszyłem się, że PiS przejmie władzę po tych zdrajcach i złodziejach z PO. Myślałem "mają pole do popisu bo w zasadzie nic gorzej się nie da zrobić". Ale... cóż się okazało?

 

Powiedzmy, że 500+ pomogło trochę polskim rodzinom ale ten program też nie jest idealny i wiem, że w niektórych wypadkach najbiedniejsi też na nim nie skorzystają (chyba chodziło o jedno dziecko powyżej pewnego wieku). PiS miał chronić nas przed nachodźcami ale się okazało, że to bujda i pokazał to minister Czaputowicz, który niedawno się przyznał, że wzięliśmy potulnie 2700 imigrantów z Europy a potem jakaś posłanka go poprawiła, że jednak więcej. Do tego podwyżki podatków, jeszcze większa utrudnienia dla firm i biurokracja (a miało być odwrotnie...) i o ile Polacy jakimś niepojętym cudem za granicą są ludźmi wybitnie przedsiębiorczymi to w ojczyźnie jakoś im nie idzie... dziwny przypadek. A może pisowscy socjaliści celowo utrudniają i obrzydzają prowadzenie własnego biznesu?

 

Polityka zagraniczna: PO przede wszystkim służyło interesom Niemców, UE (stąd taki tam ból dupy o praworządność i demokrację) i prawdopodobnie Rosji, natomiast PiS nie jest lepszy bo widać taką samą słabość do USA i Izraela. Ostatnio miała wejść ustawa, która karałaby każdego śmiecia, który bezpodstawnie przypisywałby nam czynny udział w holokauście. Cóż zrobił PiS? Było troszkę szumu ale coś słyszałem, że odrzucili tą ustawę i poszli na ustępstwa. Były jakieś akcje, że nasi ludzie z "elity" jeździli do izraelskiej ambasady, jak psy na zawołanie. Do tego przyjęliśmy już ponad 1 mln Ukraińców, którzy zabierają miejsca pracy polakom bo można im płacić jak niewolnikom a przy okazji niektórzy nie wstydzą się specjalnie swojego banderyzmu. Więc do nas wpadł 1 mln Ukraińców i UE jakoś nam w tym pomogła? Zrobiliśmy na tym interes np. rozsyłając ich po innych krajach tak jak np. Niemcy? Nieeee... skąd. Jeszcze chcą nam dowalić tych nachodźców, którzy są im nie na rękę, żebyśmy mieli taki sam albo większy syf w kraju niż oni. A już nie rozwinę tematu, że są takie rzeczy jak dofinansowania na Ukraińców xDDD ...no cholera, widzę już jak poprawia się los polskiego pracownika bo janusze biznesu zrezygnują z dostawania tych 800zł ekstra. Kolejna wpadka: Ukraina nie odniosła się jednoznacznie do tego co się działo na Wołyniu, nie przeprosiła ale my stawiamy ich obywatelom pobyt na nasz koszt z wieloma udogodnieniami. Wszystko Żydom, uchodźcom, Niemcom (dopłaciliśmy im co najmniej naście milionów euro na fabrykę Mercedesa w Jaworznie xD a dla naszych nie ma...), Ukraińcom tylko nie Polakom...

 

Szkoda słów. Tego jest o wiele, wiele więcej ale nie mam aż takiej pamięci do spraw politycznych. PiS to dla mnie drugie PO (dość długo dochodziłem do tego wniosku bo ciężko było uwierzyć). Jedni wycierają sobie mordy demokracją, wartościami europejskimi, postępem i nowoczesnością a drudzy patriotyzmem i wiarą katolicką.

Gdyby chcieli dobrze to mogliby bo mają rząd większościowy i nikt im specjalnie niczego by nie utrudniał. Serio mogliby ogarnąć ten burdel.

 

I na koniec: jak to się skończy? Pewnie Naród Polski (a raczej jego większość) pójdzie po "rozum" do głowy i standardowo: teraz PO i Nowoczesna. Jedni nas walili w dupę ostro przez 4 lata więc najwyższa pora na zmianę partnera w tym gwałcie analnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marek Kotoński napisał:

To może ja Ci napiszę liberalnie - na tym forum nie będzie promocji korwinizmu - nie podoba się? To załóż sobie własne forum, i tam za swój hajs promuj cudze idee. Kilka lat ciężkiej pracy, kilkanaście tysięcy zł na początek i powinno ruszyć.

Czym się różni korwinizm od poglądów wolnorynkowych?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty dokonań pis zobaczymy w pełnej krasie za 5-8 lat. Chyba każdy z chociaż odrobiną oleju w głowie wie że 500+ to jest to bait na ubogich i dzieciatych, no może i komuś tam pomogło ale skutki tego jak np. wzrost roszczeniowości społeczeństwa, inflacja, lenistwo bab co teraz zamiast pójść do roboty będą biedować za grosze od państwa. Kiedyś sądziłem że 500 to w sumie może być, ale jak zastanowiłem się głębiej, dokonałem obserwacji to teraz wiem że te pieniądze posłużyły głównie większej konsumpcji i nabiciu kiesy korporacjom nie płacącym tu podatku. Za duży plus podaje się to iż baby nie muszą pracować za grosze tylko mogą zostać w domu i z godnością opiekować się dziećmi. Serio ? To rzeczywiście dużo a w zamian zatrudni się ukra co ani be ani me po polsku czyli cel wypchnięcia polaków z rynku pracy osiągnięty bo sami odchodzą.

 

Ukraińcy i uchodźcy co ich miało nie być. Nie wiem jak Wy ale ja na co dzień chodzę po Warszawie . Rok temu też chodziłem i dwa lata temu też i nawet trzy i dalej. I wiecie co ? Dzisiaj nie można przejść 500 metrów żeby nie spotkać ukraińca czy ciapatego. Po prostu się nie da. Wcześniej tego nie było aż tak widać. Byli tylko ukraińcy, a dziś "uchodźcy" na każdym kroku niemalże. To teraz pytanie skąd oni się wzięli no bo przecież pis obiecał że nie wpuści. Czyżby jednak ktoś ich tu wpuścił po cichu tak żeby nie budzić tych debili otumanionych propagandą tvp i obżartych kiełbasą i piwskiem z biedry za 500+.

Poczytajcie sobie o szajkach ukraińców na wschodniej granicy, torturujących ludzi po to żeby wydali im pieniądze. Zapytajcie znajomych strażników granicznych z lubelszczyzny co tam się dzieje i ile roboty teraz mają z tym tałatajstwem co co drugie słowo krzyczy lachiw rezat.

 

Eskimosi. No tutaj to chyba każdy widzi co się dzieje. Najpierw wielki sukces rządu bo wreszcie pokazaliśmy żydom teraz wielki sukces bo się dogadaliśmy z żydami a jak mówisz że nie, no to państwo z pis już mają dla ciebie łatkę ruskiego agenta. Tylko czy aby eskimosi czasem nie są w bardzo dobrych stosunkach z rosją ? Ustawy pisane w tajemnicy przed narodem z pomoca obcego wywiadu ? Czy na prawdę trzeba więcej ?

Oczywiście pieniądze też zapłacimy i nie myślcie że skończy się na 1 bilionie zł bo jak zobaczą  że można wziąć tyle to wezmą więcej.

 

Sprawy gospodarcze. Prywaciarz to wróg. Dobry polak pracuje w korporacji za 3000 na rękę, a w domu chwali pana boga morawieckiego za cud gospodarczy który polskie dzięki niemu dotknął.

 

Szerzej opisywać tego nie ma sensu bo bym tu tydzień siedział. Pisowcy i nie pisowcy obudzą się w państwie w którym będą szykanowani i pogardzani, z najgorszą żywnością i służbą zdrowia, w którym będą zarabiali mniej od ukrów i innych przybyszów, gdzie jedyną opcją na normalne życie będzie opuszczenie kraju.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76 do mnie kierujesz to wyjątkowo durne pytanie ? Tak jestem agentem ale nie BND tylko sułtanatu Brunei oraz takich służb jak usb, ddr4 (super tajne więc mogłeś nie słyszeć) a z tyłu na łysej głowie wytatuowany mam kod kreskowy. Ogarnij się chłopie i zacznij myśleć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 500 plus jest po to, żeby nabijać kasę korporacjom i pozyskiwać elektorat.

 

Tam naprawdę nikt nie myśli o Polskim przedsiębiorcy i Polskich obywatelach. PiS-owcy najwyraźniej są zapatrzeni tak w pieniądze, że mogą na kolanach latać do Izraela. Ameryka nasz wielki sojusznik, tak ? Wizy dalej nie zniesione. Wojska amerykańskie PiS wpuścił lekką ręką. A gdyby USA wydały rozkaz, aby zaatakować Polskę ? Po co nam te wojska, skoro nie ma konfliktu ? O czymś nie wiemy, co się ma święcić ? Nie jestem przeciwnikiem sojuszy. Nie popieram po prostu tych FAŁSZYWYCH. Ameryka to Żydzi. Żydzi nie mają sumienia. Sprzedadzą nas za paczkę fajek, jak będzie trzeba. Oni tylko widzą korzyści jednostronne.

 

To już z dwojga złego wolę sojusz z Niemcami (chociaż Merkelowej i polityce multikulti mam dużo do zarzucenia). Mamy z nimi największą wymianę gospodarczą. Jest to nasz sąsiad, a nie jakaś daleka "wyspa" na oceanie. Kłócenie się z wszystkimi w Europie będzie powodować, że jeszcze bardziej nas będą wykorzystywać i doić z kasy. Bankster Morawicki musiał serio wejść za Szydło a Macierewicz odejść ? Naprawdę ? Zmiana o 180 stopni po dwóch latach w PiSie. Pierwszym etapem był populizm i obiecanki, a drugim etapem (obecnym) rozmontowywanie kraju na korzyść wielkich korporacji tego świata.

 

Odnośnie kobiet. Spierdolenie wśród nich będzie postępować przez to, że młode i często piękne Ukrainki zabierają masowo pracę w restauracjach, w sieciówkach itd. więc Polki jeszcze bardziej będą miały parcie na kasę. To jest to o czym pisałem już pół roku temu na forum.

 

Ogólnie za PiS czarno to wszystko widzę. Jak z Żydami, podstępnie podejść i oszukać...

 

Edytowane przez doler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo w necie (różne strony, fora etc.) wklejania tych grafik. Opozycja prawdopodobnie najęła jakąś pr firmę i zaczynamy przedwyborczy cyrk.

 

@super_mario

 

Nie obraź się ale śmierdzisz zadaniowcem.

 

 

Nie wiem gdzie mieszkacie ale 500+ to z punktu widzenia rodzin pierwszy porządny socjalny program w III RP. Wiadomo, sam nie korzystam, czasami psioczę ale z drugiej strony na każdym kroku widać, że ludzie odżyli. Jeśli wszyscy kradną to obecna ekipa przynajmniej dzieli się z tłuszczą. 

 

 

Te opowieści o Ukraińcach zarabiających więcej od Polaków czy stawiających warunki to takie miejskie/wiejskie mity. Powtarzacie te pierdoły jak niepoważni ludzie. Ktoś gdzieś coś słyszał, oczywiście nie sam, z 2-3 źródła i robi się burza.

Edytowane przez loh-pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy w Polsce:

* To już nie jest tak, że oni zarabiają 4-5zł na godzinę :) GUS kiedyś wyliczył, że przeciętne wynagrodzenie Ukraińca w Polsce wynosi 2000zł netto miesięcznie (z tendencją wzrostu) - to nawet niektórzy Polacy w Polsce mniej zarabiają.

* Pracodawca w PL dostaje dodatek za zatrudnianie Ukraińca -> zaś nie dostaje dodatku za zatrudnianie Polaka :)

* W Trójmieście Ukrainiec wyrabia sobie ,,Kartę Polaka" i ma zniżki na komunikację miejską ok 30% -> Ja Polak w Polsce płacę 100% ;)

* Na niektórych uczelniach Ukraińcy nie muszą płacić za czesne -> ja płacę 100%

* W Trójmieście na każdej ulicy słychać język Ukraiński - nawet słyszę go na swoim osiedlu, w sklepie, w autobusie, wszędzie!

* Mama mi kiedyś opowiadała, że jej koleżanka prowadzi salon fryzjerski i przyszła do niej Ukrainka w sprawie pracy i podobno powiedziała: ,,3000zł na rękę albo wychodzę" -> Tak więc to nie jest tak, że oni tutaj mają się za kogoś gorszego ?

* Ukraińcy w Polsce mają full różnych dodatków, które to są finansowane z moich podatków a ja w ogóle na tym nie korzystam. Ukrainiec w PL po przepracowaniu jakiegoś okresu ma już wstępną emeryturę a Polak musi zapier...alać do 60 r.ż. :)

 

Platforma Obywatelska:

* Przez 8 lat ta partia zrobiła tyle afer, że naprawdę trzeba mieć IQ łososia aby ponownie na nich zagłosować,

* Chcieli zapraszać Muzułmanów do Polski - tej partii już podziękujemy :)

* Złodzieje pracujący dla Niemców

* Kiedyś Schetyna powiedział, że wprowadzi 1000+ jak PO wygra, jakiś dziennikarz się go zapytał: ,,a skąd na to pieniądze?" to odpowiedział coś w stylu, że jeszcze nie wie -> cyrk na kółkach!

 

Prawo I Sprawiedliwość:

* Wprowadzili 500+ 300+ a ja płacę coraz wyższe podatki i w ogóle nie korzystam z tych programów

* Wchodzą w zadek Izraelowi,

* Zapraszają Ukraińców na potęgę i obiecują im tutaj raj pod pretekstem zwiększania wyżu demograficznego w Polsce (zdrajcy narodu Polskiego, chcą nas wymieszać z inną nacją)

* Chwalę ich tylko za to, że zabrali się za uszczelnianie VATu przez co naprawdę ukróciło się złodziejom - PO nie potrafiła tego zrobić przez 8 lat (komedia)

 

Nigdy nie głosowałem na PO / PiS i uważam to za jeden z moich sukcesów życiowych.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.