Skocz do zawartości

Dokonania PIS przez ostatnie 1000 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Obiektywnie: Rządy sie zmieniają, rimming żydom dalej jest robiony.

 

Subiektywnie: Wolę PiS. Bez wyjaśnienia bo sam go nie znam.

 

Dla mnie 1000 dni pisu = 1000 dni każdego marionetkowego gówna, które do tej pory rządziło a pytany przez ludzi za granicą "co takiego sie dzieje w PL z tymi sądami?" odpowiadam: "Nic. Kurwy gryzą sie o władzę jak zawsze. Nie słuchaj telewizji"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PiS to 1000 dni bez gender, ubierania chlopakow w spodniczki i nakazu bawienia sie lalkami, bez uciekinierow z terenow na ktorych nie ma zadnej wojny, bez ich 20+ letnich dzieci ktorym rosna brody dostajacych azyl z automatu bez sprawdzania kim naprawde sa, umiejacych za to doskonale obslugiwac AK47 i jeszcze paru innych "bez".

Samo to mnie przekonuje mimo iz cena jest spora, jednak cena za wariant "B" bylaby znacznie wyzsza, dla niektorych ceną byloby życie.

Spytajmy rodziny pomordowanych w zamachach co mysla o cierpieniach uciekinierow z terenow wojny.

Obysmy sie o tym nie przekonali na wlasnej skorze, juz lepiej wyskoczyc do Malmoe i zajrzec przed wieczorem do strefy no-go.

Takie cos bardzo otrzezwia umysl i prostuje poglady.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba wypada dodać, widać brakuje kasy na Brajany i Karyny więc mamy kolejny pomysł.

 

https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/rzad-szykuje-nowy-podatek-dla-przenoszacych,233,0,2411497.html

 

Wypada chyba pójść krokami W.Cejrowskiego bo pomijając że facet jest walnięty na punkcie religii, to bardzo przytomnie zrezygnował z obywatelstwa Polskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS czyli Podatki I Syjonizm. Niby dają kasę, ale gdzie się da to wprowadzają podatki. Sciągają imigrantów na potęgę to jak ma potem polak godnie zarobić skoro ukrainec będzie pracować 2x taniej. Niszczą małe polskie firmy (rekordowe liczby updłości) ale za to wspierają duże koncerny, którym dają duże ulgi podatkowe. Powiedzmy sobie szczerze, kto dziś ma dużo dzieci? W większości przypadków patalogia ;/ W końcu ten kraj skończy jak Grecja. Starsi bracia w wierze już zacierają rączki. W tym kraju jest się karanym za pracę. Zarobisz trochę to się odechciewa jak trza podatki płacić... lepiej spłodzić 5ke dzieci i wyjdzie na to samo haha. I co ciekawe słyszałem od księgowej, że są już takie przypadki. Także, to jest poprostu demoralizacja. 

 

Dla mnie PO i PIS to taka gra w dobrego i złego policjanta.  Obie partie to g*wno I różnice są tylko kosmetyczne,  w kolorze, w zapachu i może w kształcie. G*wno to jednak g*wno.  Ludzie się tylko dali spolaryzować i skłócić a wiadomo jaka maksyma od lat przyświeca światowym elitom –"Dziel i rządź" .

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie zmienimy ustroju i jakimś cudem nie anulujemy tej ustawy o "przyjacielskich pomocach i armiach" (ustawa chyba 1066) to będzie tylko gorzej, tego możecie być pewni.O wolność się walczy i władzom się powinno patrzeć na ręce ! Robi poseł albo jakiś prezes inaczej niż DEMONkracja sobie życzy? TO won i do więzienia!

Uważam, DEMONkrację za straszny ustrój ale jak już w nim jesteśmy to warto użyć przepisów w niej obowiązujących i wywalczyć o swoje a włodarzom nie odpuszczać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.