Skocz do zawartości

Relacja z kuzynką/podryw - kontrowersyjny temat!


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Bracia,

długo sie zastanawiałem jak to napisać, ale stwierdziłem, ze i tak to jest dobre miejsce, zeby to przedyskutować. Otóż chodzi o moją kuzynkę (siostrę cioteczną). Jest rok starsza ode mnie, znamy się bardzo dobrze, jest bardzo ładna i atrakcyjną dziewczyną, niedawno wyszła za mąż. Kwestia w tym, że ona od kilku lat ma magnes trochę do mnie (jest to zauwazalna). To bardzo inteligentna i ostrożna dziewczyna, ale widzę po jej zachowaniu w mojej obecności, ze w jej myslach na pewno nie jestem dla niej tylko kuzynem (czasami rzuca podteksty też). Bardzo często do mnie pisze, ćiągle się smieje podczas naszej rozmowy itp. 

Kwestia w tym, czy gdyby do czegoś kiedy ewentualnie miało dojść, to jakie jest Wasze zdanie ? Moje na nie ze względu na moralność... Ale biologicznie, tak mi się podoba ze mam różne myśli w głowie.

 

Poratujcie opiniami Bracia, pozdro.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle odczytujesz jej sygnały, prawdopodobnie jesteś dla niej bliski jak przyjaciel / kuzyn, ma z tobą bliskie relacje więc i teksty są bardziej otwarte i luźne.

Nie kręć sobie w głowie filmów bo narobisz sobie obciachu i chujowej sytuacji a szkoda takiej relacji.

Nie wszędzie są podteksty, nie szukaj czegoś - może to ty byś czegoś więcej chciał po tej relacji ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727 nie ruchaj kuzynek.

 

Takie akcje były spoko w czasach dynastii Piastów czy innych Tudorów oraz serialu "Dynastia". Teraz już nie.

 

Uważam że tak jak ch..a nie wyciągasz w pracy to już tym bardziej w rodzinie to patololo.

 

Pamiętaj, kuzynka to też baba z wiadomymi emocjonalnymi cechami omawianymi na Forum, z tym że:

- z pracy się zwolnisz

- z żoną rozwiedziesz

- z kuzynką to więzy krwi, będziesz się spotykał na imprezach rodzinnych już zawsze.

 

Najciekawiej będzie jak ona zechce się komuś o tym wygadać :D

albo jak będziesz na luzaku rozmawiał z jej rodzicami, czyli kochaną ciocią i wesołym wujkiem :D

 

Edytowane przez Imbryk
Literótwka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę! Serio? Polecacie gościowi przelecieć własną kuzynkę?

Czy jesteście chorzy? Mam nadzieję, że trollujecie.

 

Więcej takich tematów, a wrogowie forum będą ten temat pokazywać jako ,,dowód'' spierdoliny, i forum będzie znane z zachęcania do związków kazirodczych.

 

Co ten popęd robi z wami...

@jankowalski1727 wiesz, co to kazirodztwo?

 

Z kuzynką masz po prostu dobre relacje.

Możecie jakby filtrować, ale kurde nie bzykać!

Nie szerzmy to większej spierdoliny....

 

Może kurwa załóżmy temat jak ruchać własną siostrę!

Lannisterowie kurwa mać.

 

 

 

Wyobraź sobie jej zażenowanie, że ona tylko tak gadała (dziewczynka z zapałkami) a nie miała niczego takiego na myśl.

Kuzynka się ciebie przestraszy, i już więcej z nią rozmawiać nie będziecie. Chcesz tego?

Zostaniesz ,,wywalony" z rodziny, będziesz wyobcowany, a na każdej rodzinnej imprezie (o ile zostaniesz zaproszony) będziesz wytykany palcami.

Pogarda jej rodziny będzie wręcz namacalna.

Nie warto.... znajdź sobie dziewczynę....

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 13
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam taka 20 letnia kuzyneczkę. Nie powiem, ładniutka skubana. Do nie dawna mówiła do mnie wujku B) Połączył nas temat mojego rozwodu i jej spraw związanych z alimentami na dziecko. Poszła z bad boyem, szybka ciąża itp itd. Teraz znalazła sobie misia (nawet z wyglądu wygląda jak miś :lol:) Wiadomo miś sponsor . Chętnie bym ją wygrzmocił, ale jak ma być z tego syf, wole sobie podarować.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Ja pierdolę! Serio? Polecacie gościowi przelecieć własną kuzynkę?

Czy jesteście chorzy? Mam nadzieję, że trollujecie.

No dokładnie, bez przesady.

Chyba, że to wszystko podszyte żartem, ale co jakby te żarty wyszły na swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Imbryk napisał:

@jankowalski1727 nie ruchaj kuzynek.

 

Takie akcje były spoko w czasach dynastii Piastów czy innych Tudorów oraz serialu "Dynastia". Teraz już nie.

 

Uważam że tak jak ch..a nie wyciągasz w pracy to już tym bardziej w rodzinie to patololo.

 

Pamiętaj, kuzynka to też baba z wiadomymi emocjonalnymi cechami omawianymi na Forum, z tym że:

- z pracy się zwolnisz

- z żoną rozwiedziesz

- z kuzynką to więzy krwi, będziesz się spotykał na imprezach rodzinnych już zawsze.

 

Najciekawiej będzie jak ona zechce się komuś o tym wygadać :D

albo jak będziesz na luzaku rozmawiał z jej rodzicami, czyli kochaną ciocią i wesołym wujkiem :D

 

Zacząłem czytać ten temat i już myślałem że nikt nie pomyśli logicznie.

Chwila przyjemności i potem spotkania rodzinne do końca życia zjebane.

I w razie jakichś małych sprzeczek zawsze będzie zimny pot o głupi seks.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój koleżka całował się i obmacywał ze swoją dalszą kuzynką na weselu. Dziewczyna była z jakimś przydupasem, który ich przyłapał i poleciał powiedzieć jej matce. Matka wyciągnęła ją za włosy i spoliczkowała przy ludziach. Wstyd na całą rodzinę, a byli to dalsi kuzyni.

Mimo to spotkali się kilka razy potajemnie i miło spędzili czas, a potem każdy wrócił do swojej rodzinnej miejscowości.

 

Edytowane przez Mortyy
literówka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.