Skocz do zawartości

Relacja z kuzynką/podryw - kontrowersyjny temat!


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu chłop jest tak spragniony seksu, że nawet kuzynkę by zaliczył. Kurwa.

Ona tylko tak gada, ćwiczy na tobie rozmowę jako gościem z przeciwnej płci, a ty odbierasz jako grę wstępną.... LOL.

Idź na divy lepiej, a nam na forum nie rób wstydu!

 

Powtórzę: nie panowanie na popędem może skończyć się śmiercią.

 

A na tym forum raczej walczymy nad popędem, nie myślimy kutasami, a głową.

 

Ten osobnik zdecydowanie myśli kutasem.

 

Temat zgłoszony do administracji.

Shame! Shame! Shame!

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mortyy napisał:

Mój koleżka całował się i obmacywał ze swoją dalszą kuzynką na weselu.

Coraz większe kurestwo żeby  koleżanka z kuzynką na weselu a później potajemnie się ruchał.

Edytowane przez Kingboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką kuzynkę (25 lat) co prawda wolną ale podobna sytuacja. Też na mnie leci bardzo i chciałaby pewnie coś więcej. Dowodem jest choćby to że przy ostatniej mojej wizycie u kuzyna z rok temu położyłem się spać jak zawsze na lekkim wspomaganiu ^.^,  a obudziłem się z osobnikiem płci pięknej w łóżku. Do niczego nie doszło i polecam Ci jednak nie pukać kuzynki, nie żeby to było coś strasznego i w ogóle jakiś jezus się obrazi ale tak jak już ktoś wspomniał będziecie się widywać na imprezach rodzinnych itp. a jak się to to wygada komuś to masz pozamiatane.

 

Od tamtej akcji jakoś stronię od wizyt u tego kuzynostwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mortyy napisał:

Mój koleżka całował się i obmacywał ze swoją dalszą kuzynką na weselu. Dziewczyna była z jakimś przydupasem, który ich przyłapał i poleciał powiedzieć jej matce. Matka wyciągnęła ją za włosy i spoliczkowała przy ludziach. Wstyd na całą rodzinę, a byli to dalsi kuzyni.

Mimo to spotkali się kilka razy potajemnie i miło spędzili czas, a potem każdy wrócił do swojej rodzinnej miejscowości.

 

Gratuluję kolegi. Nie dość że poszedł na zajętą dziewczynę, to jeszcze kurde kuzynką.

To chory typ, wolałbym nie mieć z takim nic do czynienia. Dobrze chłop zrobił, że się poskarżył.

A pomimo publicznej kary i wstydu rodzinnego, to jeszcze nadal romansowali.

Kuzyn z kuzynką są siebie warci, oboje tak samo zepsuci.

To powinno zostać ukarane! Bo lekceważenie takich wydarzeń, może skończyć się tragedią na społeczeństwie!

 

Rok 2020:

Społeczeństwo pozwala na odbijanie mężatek, mężów, zezwolono na wielokrotny ślub.

 

Rok 2030:

-Zezwolenie na związki homo na cały świat.

 

Rok 2040:

-Zezwolenie na związki kazirodcze.

 

Rok 2059:

-Zezwolenie na ślub z własnymi dziećmi, nawet nieletnimi.

 

Rok 2060:

Śluby z przedmiotami/wirtualnymi postaciami są na całym świecie.

 

Rok 2090:

Śluby z kotami, psami, owadami i innymi są dozwolone.

 

Rok 2200:

<Ludzkość wymiera, społeczeństwa się starzeją, pary ludzi z zwierzętami kończą tragicznie od zakażeń, nie pomaga żadna medycyna, bo każdy ma wady genetyczne spowodowane kazirodztwem ich dziadków i rodziców.>

<Ludzkość została przeklęta przez matkę naturę, ludzie popełniają samobójstwa nie mogąc odnaleźć sensu życia i moralności>

<Następuje apokalipsa, i naszą planetę przejmują kolejne ewolucyjne małpy>

THE END

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek Zacznę od tego, że nie pochwalam kazirodztwa oraz ruchania kuzynek, wręcz przeciwnie.

Jednak trochę poniosła Cię fantazja z tym upadkiem społeczeństwa i apokalipsą. Kazirodztwo istnieje zapewne od początku istnienia człowieka, to nie jest żadna nowość. Zapewne czytałeś Króla Edypa.

Jak widać apokalipsa jeszcze nie nadeszła. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kuzynki nie wyjebie, ten nie znajdzie miejsca w niebie. 

 

Takie akcje już były, kiedy nas wszystkich na świecie nie było.  Takie rzeczy się zdarzają. I to często. 

 

Kurwa, ale nie fart mam jakiś, napiszę coś, pod kimś, a tam wyżej ktoś już to napisał. 

 

@Zły_Człowiek w 2090 to już będę miał świat głęboko w tyle, może nawet dużo wcześniej. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak ją przelecisz i skończy się na jednym razie, ją i tak będzie kusiło żeby komuś to powiedzieć. Choćby pochwalić się koleżance jaką kiedyś/niedawno przeżyła przygodę. A koleżanka powie innej koleżance i w ten sposób mianują Cię nadwornym ruchaczem kuzynek. Wszyscy za plecami będą się śmiać. A jak wieść dotrze do rodziny, albo sama się wygada to masz przesrane. 
Kobiecie nigdy nie powierzaj żadnych sekretów, bo je aż świerzbi żeby wygadać. Kilka razy się przekonałem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Zły_Człowiek

 

To co wymieniłeś, już się przecież dzieje chociażby kazirodztwo.

http://www.rp.pl/artykul/585624-Szwajcaria-zalegalizuje-kazirodztwo-.html

2010 rok.

i

40 minut temu, Mortyy napisał:

@Zły_Człowiek Zacznę od tego, że nie pochwalam kazirodztwa oraz ruchania kuzynek, wręcz przeciwnie.

Jednak trochę poniosła Cię fantazja z tym upadkiem społeczeństwa i apokalipsą. Kazirodztwo istnieje zapewne od początku istnienia człowieka, to nie jest żadna nowość. Zapewne czytałeś Króla Edypa.

Jak widać apokalipsa jeszcze nie nadeszła. 

To dobrze, że nie pochwalasz, ale ja bym się trzymał z dala od takich kolegów.

Istnieje, zgadza się, ale jest obecnie piętnowane nie tylko ze wglądów społecznych, ale i właśnie zdrowotnych.

Jak Szwajcaria jest głupia i zepsuta, to nie znaczy że inne kraje tak robią.

 

Jakby w Polsce to zalegalizowano, to bym się zaraz wyprowadzał, bo jako podatnik nie zgadzam się na współfinansowanie leczenia "owoców" takich par.

Bardzo wysokie ryzyko stworzenia dziecka z downem lub innymi zdeformowaniami.

Dobrze, że nie ma przyzwolenia społecznego.

 

Już panie za mocno wybrzydzają. Zamiast normalnych facetów będą wybierać kuzynów/braci. To nie jest normalne.

Wówczas nawet facet ideał miałby problem wyrwać laskę.... bo ona zawsze będzie wolała kogoś znanego z rodziny.... brrrr.

33 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Kto kuzynki nie wyjebie, ten nie znajdzie miejsca w niebie. 

 

Takie akcje już były, kiedy nas wszystkich na świecie nie było.  Takie rzeczy się zdarzają. I to często. 

Zgadza się, ale chyba nikt normalny nie chce, by to było normalne tak jak związki obcy facet - obca kobieta.

Czy ty byś chciał, by twoje dzieci seksiły się z swoimi kuzynami - dziećmi twojego brata/siostry? Bo ja nie....

Cytat

Kurwa, ale nie fart mam jakiś, napiszę coś, pod kimś, a tam wyżej ktoś już to napisał. 

@Zły_Człowiek w 2090 to już będę miał świat głęboko w tyle, może nawet dużo wcześniej. 

Zgadza się, ale będziesz świadom, że między innymi ty dopuściłeś się do spierdolenia rasy ludzkiej XD.

 

Po takich tematach i gadkach, zaczynam wierzyć w ISLAM.

Że Europa i reszta świata jest tak zepsuta, że trzeba będzie ją zniszczyć, i ją przejąć.

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek już było paru takich co chcieli zmienić świat, po szybkim namyśle zajmę się sam sobą, a świat mam w dupie.  To nie moja wina, że większość ludzi nie ma wyższego poziomu świadomości. Mam to w chuju, świata nie naprawię. 

 

 

Z islamem tez mam inne zdanie. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art 201 kk - Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

Rodzeństwo cioteczne/ stryjeczne to pokrewieństwo w czwartym stopniu.

 

Więc w świetle prawa karnego nie jest to kazirodztwo. Można swobodnie brać ślub cywilny.

 

Jeśli chodzi o kodeks prawa kanonicznego, to teoretycznie IV stopień pokrewieństwa w linii bocznej jest zakazany, a w praktyce uzyskanie dyspensy jest proste u ordynariusza miejsca.

 

Ryzyko jakichś chorób genetycznych  czy upośledzenia umysłowego dziecka przy tym stopniu pokrewieństwa jest znikome, z tego co pamiętam to zależnie od choroby szansa na występowanie jest 1-3% wyższa niż u par całkowicie niespokrewnionych czyli jeśli choroba X występuje raz na 100 000 razy, to w przypadku takiego związku występuje np. raz na 97 000 ciąż. 

 

Nie jest to jakaś perwersja, czy zboczenie. Zostaje jedynie niesmak kulturowy.

 

Zwyczajnie w naszym kraju przyjęło się, że nazywać tak naprawdę kuzynów siostra cioteczna/ stryjeczna, brat cioteczny/ stryjeczny i takie związki są dość rzadkie, a dodanie w nazewnictwie siostra/ brat sprawia, że kojarzy się niesmacznie. Szczególnie, że rodzeństwo tzw. cioteczne/ stryjeczne bardzo często wychowuje się razem/ spędza ze sobą dużo czasu w dzieciństwie.

 

Dodatkowo, jako ciekawostkę podam wam, że najbardziej atrakcyjni seksualnie dla człowieka są jego krewni dalszego stopnia. Gdybyście sprawdzili drzewa genealogiczne swoich rodzin, to zobaczylibyście, ze znacznie więcej było związków między dalekimi kuzynami niż między ludźmi całkowicie niespokrewnionymi. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

siostrę cioteczną

 

Jej matka to siostra Twojej matki/ojca?

 

Jeśli jej matka "weszła" do rodziny i nie jest z Tobą spokrewniona to stawiam 100pln, że Twój krewniak - jej ojciec, nie jest jej ojcem.

 

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

niedawno wyszła za mąż

Jesli wygrałem 100pln to i tak nie spowoduje to, ze jej slub nie jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Mam też młodsza fajna kuzynke co na mnie leci i na mojego brata w sumie też.

 

Chyba lubi bardzo seks i flirtowanie.

 

Nigdy nie pozwoliłem sobie przekroczyć granicy przyzwoitości.

 

Trzeba zastanowić się nad konsekwencjami takiej akcji.

 

Wyobraź sobie że ktoś przeczyta wasze wiadomości. Dowie się itd.

Zrobisz to i później będziesz się z tym źle czuł.

Normalna laskę spławisz i zapomnisz. A tu rodzina. Zawsze będzie miała na Ciebie haka i będziesz ją spotykał itd itp

 

Nie wiesz co jej odwali kiedyś jak to się potoczy... 

 

Moim zdaniem to nie ruszaj. Tyle w temacie ?? jest tyle kobiet...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727 Wszystko zostaje w rodzinie. Przynajmniej na bankiecie rodzinnym będziecie sobie podawać pisiora z jej mężem zamiast ręki :D.

Zaraz tu może chłopaki od jedynego ratunku w Islamie się wypowiedzą, bo tam kazirodztwo jest na porządku dziennym. A i jak za chwilę zobaczę kolejne wywody na temat bzykania mężatek to będę moderatorów męczył co 10 min o urlopy i punkty. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie źle ja generalnie już się tym tak nie przejmuję. Gdy wspominam o Muzułmanach, że tu przyjdą to mam na uwadze, że przynajmniej będą jakieś tam zasady znów obowiązywały.

Będą gorsze od naszych dawnych ale przynajmniej lepsze niż obecne. Pracowałem z wieloma Muzułmanami, także trochę ich poznałem.

Jeśli nikt nie zrobi porządku to umrzemy jako nacja, mało ludzi to rozumie i nie dociera, że nas niedługo nie będzie. Islam sprawi, że prawdopodobnie dzietność się podniesie, mówię prawdopodobnie ale ręki nie dam sobie uciąć w każdym bądź razie gdy sytuacja będzie szla tą drogą jaką aktualnie idzie umrzemy.

Zamiast islamu wolałbym zmianę ustroju i powrót do normalności ale to jest myślenie życzeniowe, także tego...

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipem poleceeeeę:

 

Śpi brat z siostrą.

Wiesz jesteś lepsza od matki.

Wiem. Ojciec mówił mi to samo.

 

Kiedy temat przejdzie na dupczenie kundelków, bom cały popcorn wyżarł, trzeba by nowego na grzmocić.

Jeszcze okularki 8D i jazda jak w walącym się Rumuńskim cyrku(latającym)[spadającym ze skały co w gacie nasrały].

 

Kiedyś miałem akwarium(takie duże coś ze szkła pełne wody) i tam jedna rybka puszczała mi oko(jak nie srała) chyba coś było na myśli. Nie potrzebnie ją usmażyłem.

 

Curłła to normalne ciumcie już wyszły?!

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.