Skocz do zawartości

Tęsknię czasem za swoją ex...


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

Wiadomo, seks (z nią przeżyłem swój pierwszy raz), wspólne spanie, milion smsów, wyjazdy i takie tam. 

No i wszystko wiadomo. Ja ci powiem, że z każdą kobietą zrobisz coś pierwszego wyjątkowego a dodatkowo wiele rzeczy tych samych. To tylko zależy od ciebie. Szkoda życia nad rozczulaniem się. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mariuszzawacki said:

Błagam. Nie pisz o 3,5 miliardach, bo 3,4 jest zajętych. Ograniczmy się do Polski, nie do świata. Szukam kobiety w POLSCE, TU

No bez urazy ale ty szukasz nie szukając i nic nie robiąc (takie wnioski po przeczytaniu Twojego Tematu)

 

4 hours ago, jacekkosalski123 said:

Wiadomo, seks (z nią przeżyłem swój pierwszy raz), wspólne spanie, milion smsów, wyjazdy i takie tam. Chyba się od niej uzależniłem.

Po raz pierwszy zamoczyłeś z nią - jedyna miłość tak więc idealizujesz ją. Dodatkowo uzależniłeś się od niej a ona Cię odrzuciła bez wytłumaczenia.

W takich chwilach skup się na czymś a najlepiej idź zmęcz się fizycznie, najlepsza metoda.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pytonga napisał:

No bez urazy ale ty szukasz nie szukając i nic nie robiąc (takie wnioski po przeczytaniu Twojego Tematu)

To nie ta sama osoba co założyła temat  ?

@jacekkosalski123

Wtf? Idź płacz w swoim temacie, nie moim !

 

Normalnie padłem jak to przeczytałem.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

. W styczniu rozstałem się z dziewczyną

Chlip, chlip ...

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

byłem z nią śmieszny okres czasu, bo nawet nie 4 msc,

Aż strach pomyśleć co by było po 4 latach, szubienica, czy tabletki? 

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

bardzo szybko (niestety) się w niej zakochałem i naprawdę, z jej strony też wyglądało to na mega zakochanie we mnie.

Naprawdę,  to dałeś się nabrać. Zakochana mówisz? Śmiem w to wątpić milordzie. 

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

Wiadomo, seks (z nią przeżyłem swój pierwszy raz), wspólne spanie, milion smsów, wyjazdy i takie tam.

 

Zmartwię Cię, będziesz mieć do niej słabość do końca życia. Pierwszej partnerki nie idzie wymazać z pamięci. Deal with it dude. 

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

Jakoś po 2 msc miała już nowego typa, ale niedawno się rozstali (ona teraz sobie przebiera w bolcach). 

Yupiii, coś z tego będzie! Wrócimy do siebie, będzie jak dawniej. ..

Łe jednak nie ??

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

Od tamtej pory zrozumałem naprawdę wieleee, jak to wszystko działa,

No chyba jednak nie, ale spokojnie zrozumiesz. Przyjdzie na to czas i pora.

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

kiedy po prostu za nią tęsknię...

To normalne. Minie Ci, obiecuję. 

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

Chyba potrzebuje solidnego kopa od Was. Dlaczego MUSK urządza takie jazdy po takim czasie? 

Świetnie trafiłeś, szkoda tylko, że jak @zuckerfrei Ci go zasadził,  to się spiąłeś,  jak panienka. 

Robi tak, ponieważ był do niej przyzwyczajony. Zmienisz obiekt, zbudujesz z nim równie silną więź i czary mary, nagle ex jest tylko wspomnieniem. 

 

4 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

Nie ukrywam, czasem wejdę do niej na IG zobaczyć co słychać... Wiem, błąd.

Mam mokre łapy, wsadzę je do kontaktu. Wiem,  że mnie porazi,  ale co tam, to silniejsze ode mnie. 

No proszę Cię. 

 

2 godziny temu, jacekkosalski123 napisał:

Spotkałbym się z nią na maks 15 min. I nie od razu, może za dwa tyg, może za trzy... 

No bracie, powiem Ci, jak ty mnie teraz zaimponowałeś.2 tygodnie,  może 3. Masz bracie jaja, tak długo kazać jej za sobą czekać.  A jak? A co? W końcu nie jesteś pierwszy lepszy wydyganiec. 

 

 

Dobra, koniec tego śmieszkowania. Po 1, to Ty się ciesz,  że tu nie trafiłeś 2,3 lata temu,  bo by Cię np. taki brzytwa swoim opisem zmiażdżyŁ i naprostował. 

Po 2. OK,  współczuję Ci,  wiem jak to boli, ale było minęło. Idź dalej.  Za 10 lat, to będzie tyko wspomnienie. 

 

PS. Jej już nie ma. Teraz skacze po innym bolcu.

Witam w realnym świecie. To nie komedia romantyczna. Tu nie ma miękkiej gry. To nie kafeteria.Ty o niej myślisz i tęsknisz, a ona jest ostro rżnięta od tylca. Boli? I dobrze,  bo ma boleć. Inaczej nie zrozumiesz. 

 

 

 

 

Edytowane przez giorgio
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Szukasz szczęścia w kobiecie

To jest błąd podstawowy u większości facetów, u kobiet pewnie też. Nie ma żadnego mitycznego szczęścia na zewnątrz ciebie. Jest tylko w tobie. Ale to jest myśl na osobny wątek, aż miejsca na wątek zabraknie.

 

36 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ty chyba jesteś jakimś moim zaginionym bratem

Nie, mam tylko siostrę. Czyta więcej niż drukarnie drukują nowe książki. Pytam ją kiedyś na grillu, znasz Tolle? Nie. I grill zmarnowany.?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Co do tematu a ja tęsknie jak miałem jeszcze wszystkie zęby ale było i minęło. 

Masz 3,5 miliarda bab do wyboru a ty się uwziąłeś na jedną oprzytomnij.

 

Godzinę temu, mariuszzawacki napisał:

Błagam. Nie pisz o 3,5 miliardach, bo 3,4 jest zajętych. Ograniczmy się do Polski, nie do świata. Szukam kobiety w POLSCE, TU
 

Do reszty odp braci odniosę się potem. Dziękuję Wam

Za co dziękujesz i do czego się odniesiesz skoro to nie ty założyłeś temat? Aaaaa, zęby konia w avatarze, w drugim łoś... Mamy tu drugą Kingę Rusin, która sama sobie odpowiedziała na komentarz bo zapomniała się przelogować na inne konto?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze tematu:

A więc cierpisz tak? W takim razie jest Pan zdrowy :)

Serio, wszystko jest z Tobą w porządku i to całkowicie normalne.

 

Ogarnij forum, szukaj dróg by sie rozwijać, rób kasę i przerób przy okazji parę panienek a zaświadczam że Ci tamta przejdzie szybciutko ;)

 

Przy każdej nowo poznanej bedzie Cię razić brak wad które posiadała twoja ex, razić to malo powiedziane, tak jakby w środku nocy ktoś podjechał Scanią do twojego łóżka i zajebał Ci długimi po ryju :)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sztukmistrz napisał:

rób kasę ... a zaświadczam że Ci tamta przejdzie szybciutko

O to, to.

 

Ja bym jednakowoż delikatnie zrobił tuning wypowiedzi. Ale tylko jednej niewinnej literki. Sztukmistrz może wybaczy. Rób kasę, a zaświadczam Ci że tamta przyjdzie szybciutko. Nie ma większej zemsty faceta na kobiecie gdy ten jej były nagle zaczyna zarabiać poważny hajs a ona jest w czarnej dupie z nowym bolcem, którego stać jedynie na bilet MZK i VIPa z biedry. Bo jak walniesz samobója czy się wyhuśtasz to ona się ucieszy tylko i będzie się tym chełpić po wsze czasy wśród koleżanek. A jak przypadkiem zobaczy że Ci się ultra dobrze wiedzie i jesteś uśmiechnięty bez niej, to ją chuj strzeli na miejscu a pioruny ogniste siarczyste dokończą dzieła jej zniszczenia.

 

Oczywiście nie ma żadnych powrotów. Odeszłaś? To spierdalaj na bambus teraz. Banany i kokosy prostować.

Edytowane przez Magician
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zrozumiec co sie czuje do tej co cie rozprawiczyla.

To jednak nic nie daje na dzien dzisiejszy.

Ona spelnila swoja role, skoro odplynela mozna o niej myslec jako o kims wyjatkowym, cnoty drugi raz sie nie straci, ale duuuzo bab jest na swiecie i ktos mlody co juz wie jak sie wkłada ma swoje zadanie do zrobienia na tym swiecie.

Tamta to wspomnienie, dobre mile wspomnienie.

I tak to powinno pozostac.

Czas na nastepne dupy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Magician napisał:

Ja bym jednakowoż delikatnie zrobił tuning wypowiedzi. Ale tylko jednej niewinnej literki. Sztukmistrz może wybaczy. 

Wybaczam Bracie i propsuję! 

Bardzo dobrze ujęte :)

 

Niskie SMV, brak podstaw w obyciu z ludźmi, luzy na łożyskach w mózgu itp, a taki facet majacy kasę i tak nie bedzie miał problemu z brakiem kobiet pomimo tych wad.;)

 

Jakiś czas temu wpadł braciak do mnie, pyta czy jadę się do pobliskiego miasteczka przejechać, jego auto cenowo nawet do średniej klasy sie nie zalicza, po prostu z wygladu niezłe a pod blachą brzęczy 250 kucy niemieckich.

Laski ogladaly sie jak za Merolem jakimś, śmiech normalnie z tych blachar tylko jest, jak im malo co kręgosłupa nie skręci w odcinku szyjnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sztukmistrz napisał:

po prostu z wygladu niezłe a pod blachą brzęczy 250 kucy niemieckich

No to daliśta do pieca. Pewnie audica lub beemwica MPower.

 

23 minuty temu, Sztukmistrz napisał:

Laski ogladaly sie jak za Merolem jakimś

Merce no jakoś nie robią wielkiego wrażenia na pańciach. Może mam wymienić na lexusa? Sam od wielu lat użytkuję tę niemiecką markę ale nie widzę tabunów blachar jak podjeżdżam pod lidelka. Za to gadka czyni cuda. Lubię rozmawiać z kobietami i robię to swobodnie. Lepsze zagadanie do niewiasty potrafi nawet mężatkę skusić. Wysoki sądzie, nigdy nie gadałem z mężatką. Proszę o najniższy wymiar kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni państwo, drugi post pod postem. Mod mnie przejedzie wałem. Wiem. Jak nie przeklinam to chuj z tym.

 

Nie zakładam osobnego wątku bo to by było śmieszne. Tak przy okazji. Zgłaszam tylko, że rezygnuję z tego forum. Za wszelkie lajki za moje wypowiedzi dziękuję serdecznie. Zgłaszam też, że nigdy nie pisałem pod kogoś. Zawsze pisałem pod siebie. Lubię pisać. Słabo mi wychodzi oszukiwanie.

 

Bardzo lubiłem z wami gadać.

 

Trzymajcie się.

 

Namaste.

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.