Skocz do zawartości

Silne kobiety są tymi które odchodzą - artykuł z onet.pl


Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/silne-kobiety-sa-tymi-ktore-odchodza/

Cytat

Silne kobiety szukają piękniejszego i lepszego życia. Chcą więcej dobra, więcej szczęścia, większej liczby cudownych zachodów słońca. Chcą, by ich życie było ważne. Ważne dla nich. By inni je szanowali, by one były pewne swojej wartości.

Ja, ja ,ja ,ja.

Egoizm egoizm egoizm egoizm :)

Propaganda feministyczna dalej prowadzi masowany atak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet i wszystko jasne. 

 

Lubią tam pierdolić takie farmazony. Tekst nasiąknięty feminizmem, naczytają się kobitki takich głupot, a następnie wymagają od Nas byśmy byli idealni. 

 

Jak tu być normalnym w tym zakłamanym grajdołku :D

Edytowane przez Przemek1991
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomek25 napisał:

Silne kobiety szukają piękniejszego i lepszego życia. Chcą więcej dobra, więcej szczęścia, większej liczby cudownych zachodów słońca. Chcą, by ich życie było ważne. Ważne dla nich. By inni je szanowali, by one były pewne swojej wartości.

Czyli silne kobiety się rozwodzą ze swoimi ciemiężycielami a ok. 70% kobiet w Polsce to słabe kobiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakoś nie widzę w tym żadnej siły a dalsze usprawidliwianie kobiecych zachowań przy szukaniu nowego bankomatu. Teraz nazywają to siłą, rozsądkiem, bo ten wcześniej to nie był "ideałem" tym co jej musk sobie wyobrażał. Pogłębia się spierdolenie i chyba nie da się tego zatrzymać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link mi coś nie działa ale bez czytania już wiem o czym to jest.

Niech spierdalają do księciuniów orientów kupala przyjmować do buzi jak chcą oglądać te zachody słońca a faceta, który zarabia w Polsce 2,5k niech zostawią w spokoju z tymi swoimi farmazonami.

Niech płacą za swoje jak są takie niezależne i niech dadzą człowiekowi spokój bo to padaki powoli idzie dostać od tych bzdetów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ link mi się nie otworzył wpisałem w google "silne kobiety". Jednym z pierwszych tekstów były mondrości pani psycholog której nazwisko przewinęło sie kiedyś przy okazji chorej na raka 67 letniej emerytki której domek letniskowy chciała zlicytować rzeczona p. psycholog . Cóź jednak tam można przeczytać za mondrości, ano  np. takie złote myśli " Bo silne kobiety wiedzą, że wzajemne wsparcie jest ich siłą, a nie konkurencją. Bo wiedzą, że mogą się od siebie uczyć, sobą nawzajem inspirować". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko - chciałem tylko podkreślić że z tego nie będą powstawały żadne normalne związki ani rodziły się dzieci bo (oczywiście wedle artykułu) kobiety w 1000% są nastawione na własne ja.

A nawet jeśli już wyjdzie jakieś stworzenie na świat te dziecko będzie skrajnie nieszczęśliwe i miało skopane wzorce (realizująca sie mamusia egoistka i parobek bankomat)

Nie oczekuje żeby kobiety tutaj się poświęcały dla mężczyzn , każda płeć przez tysiące lat miała swoje role (i razem z tym pewne korzyści).

Na ten moment i kobietom do niczego nie są potrzebne dzieci (chyba że do zasiłków) i mężczyźni (chyba że do odbioru wypłaty).

Cywilizacja zaczyna wymierać niestety ;)

 

BTW- może i przeklejka z onetu standardowa i nie ma się czym podniecać lecz przy okazji tej sytuacji wyszły dwa fajne stwierdzenia.

 

 

@zuckerfrei 

Cytat

w świecie gdzie nie ma normalnych kobiet, nie będzie normalnych mężczyzn.

@Przemek1991

Cytat

Tekst nasiąknięty feminizmem, naczytają się kobitki takich głupot, a następnie wymagają od Nas byśmy byli idealni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależność jest odwrotna niż w tytule - jeśli ktoś odchodzi, to zwykle znaczy że jest tym silniejszym. A Panie mogą odejść częściej, bo stado samców ugania się za nimi, a nie odwrotnie. 

 

(nie mówię o relacjach patologicznych, gdzie p. kobieta bita codziennie ucieka, bo nie może wytrzymać, albo facet nad którym kobieta znęca się psychicznie). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.