Skocz do zawartości

Naukowa różnica między byciem sexy, a pięknem - Joe Rogan & Bret Weinstein


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe, dziękuję.

Ciekawi mnie zdanie panów z tego forum - również uważacie, że 60-letnia kobieta może być piękna? 

Sama przyznam utożsamiam kobiece piękno z byciem seksi i jakoś nie umiałabym powiedzieć o 60-letniej kobiecie, że jest piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko "moje" odśrodkowe spojrzenie - Od 15 - do - 25 to piękność, po 25 roku, człowiek się " niestety", ale starzeje ( genetycznie może do późnej starości, ale.....; - skrzywienie obrazu :>) resztę daje genetyka - dbanie o siebie. A tak w ogóle, jak ktoś się zauroczy, to nie ma norm - hahaha. 

Po, to stwarzamy te pytania by się usprawiedliwić? :> Każdy z NAS jest SEKSY :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, catwoman napisał:

uważacie, że 60-letnia kobieta może być piękna? 

Tak.

Czasami spotyka sie gdzies takie kobiety że nasuwają się myśli "że jej mężowi pewnie nadal się musi calkiem podobać" 

 

Nie są pociągające ale widać w nich właśnie piękno, chociaż to trudno spotykane zjawisko :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, catwoman napisał:

- również uważacie, że 60-letnia kobieta może być piękna? 

Tak,młodsze też ;) 

4 godziny temu, Nefertiti napisał:

 ? Każdy z NAS jest SEKSY ?

Od tego się zaczęło, od pytanie o kobietę brzydką ale seksowną. Można się zachowywać seksownie,może być biologiczny pociąg,może być piękno i to są 3 różne rzeczy. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na mnie seksowność nie robi wrażenia.

Ja widzę piękno w człowieku. Lubię to sobie w głowie kadrować i malować o tym.

 

Otacza nas tyle wspaniałości, tyle piękna nie do opisania, a jak pozwolę sobie spojrzeć na innych ludzi, którzy są zaaferowani seksownością to jest to po prostu przykre bo są niezdolni do dostrzegania tego co istotniejsze. 

 

Seksowność to są maski, wyuczone, narzucone z zewnątrz, a piękno wychodzi z wewnątrz.

Tak ja to widzę. :)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2018 o 22:37, Sztukmistrz napisał:

uważacie, że 60-letnia kobieta może być piękna? 

Oj zdecydowanie. Spotkałam raz jedną starszą panią angielkę na przystanku, była ubrana w płaszcz i w kapelusz w angielskim stylu, wyglądała bardzo gustownie. Z twarzy wyglądała na bardzo sympatyczną. Poruszała się z gracją i biło od niej piękno. 

Mniej/więcej jak ta pani poniżej w żółtym kapeluszu, tylko, że była starsza, miała już siwiuteńkie włosy. 

516eaf4e42811_o,size,969x565,q,71,h,2509

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.