Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Pierdnięcie w Biedronce

Polecane posty

Widzę że muszę przyspieszyć przeglądanie nieprzeczytanych tematów. Tyle człowieka omija :)

Jako alergik miewam sezonowo napady kataru. Na ten katar biorę krople do nosa, które powodują między innymi kilka naprawdę mocnych kichnięć w ciągu kilkunastu sekund od zażycia. Wrażenie jakby ktoś wsadził patyk do nosa i dziabnął - trzeba kichnąć. No i pewnego razu, po jakimś bigosie z fasolką na obiad leci parę godzin później standard, krople, salwa, siedzę w pracy dalej, zadowolony że katar przechodzi. Po kilku minutach dotarło do mnie że coś wali pierdem atomowym, a mi jest dziwnie ciepło. Dyskretnie tyłem do ściany dotarłem do kibla - w czasie któregoś kichnięcia nie poczułem, że poszła petarda z rzadkim.

• Haha 1
  • Smutny 1

Potraficie pierda puścić w każdej pozycji ? Ostatnio zacząłem się nad tym zastanawiać jak szedłem z dziadkiem i puścił bąka w trakcie idąc, Ja muszę stanąć i lekko się odchylić.

Ja idę i co krok czasem się wysnuwa   Rekord to 5 baków w 5 kroków. 

Zdarza się po strączkach :D staram się bardzo delikatnie rozchylać swe "usta" i puszczać cichacze i szybko uciekać z miejsca zbrodni.

Ten temat przypomniał mi jak mi babcia opowiadała jak jej matkę uratowały przed jednym ruskim takie bardzo smierdzące pierdnięcia. Jeśli chcecie to mogę to napisać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.