Skocz do zawartości

Kazirodztwo pożądane?


Rekomendowane odpowiedzi

I o to cała męska natura: kuzynka, potem siostra, a potem własna córeczka, no bo przecież własne geny najbardziej pożadane ( wtf, pierwsze słyszę?) a pewnie im bliższe tym pożadane bardziej?

Tylko kilka męskich głosów sprzeciwu i oburzenia. Szok, zezwierzęcenie, sodoma i gomora. 

Tfu.

Brzydzi mnie myśl ze któryś z moich kuzynów mógłby o mnie myśleć w sposób seksualny. W głowie mi się nie mieszczą Wasze patologiczne obyczaje.

Dziewczyny co Wy o tym temacie chłopaków myślicie?

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu dokładnie nie określił o jaką kuzynkę się rozchodzi.
Również nikt z braci mi nie odpowiedział, które kuzynki są dostępne seksualnie.
Otóż z tego co ja się orientuję, to kuzynka od trzeciej czy czwartej linii pokrewieństwa jest już na tyle daleką kuzynką, że nie ma opcji na jakiekolwiek wady genetyczne z tym związane.
Sam miałem okazję mieć dyskretny, ukryty romansik z kuzynką, ale zaznaczam, że była ona daleką kuzynką.
Podczas wesela jednak od jej strony babki, dziadki nieprzychylnie patrzyli, że spędzamy tak dużo czasu razem na weselu :) 
Natomiast moi rodzice nie mieli nic na przeciwko i nawet sobie żartowali, hehe nie wiedząc, że naprawdę miałem romans :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, deomi napisał:

I o to cała męska natura: kuzynka,

No ale to kuzynki z kuzynem też chciały czy tylko facet z kuzynem szanowna Pani ?

Bo zdaje się, że ignoruje Pani fakt i pomija kobiecą stronę.

 

Nie bronię tego pana tylko po prostu chodzi o samą logikę.

Bo przecież ten Pan wspominał, że kuzynka się również do niego klei a nie kuzyn.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Nie ma kuzynostwa 3 lini. Dzieci rodzeństwa rodziców to 4 linia. I jak dla mnie to jest zdecydowane przegięcie, zezwierzęcenie i zbydlęcenie. 

@SzatanKrieger Ale ja nie pisze w tym temacie o jakiś Waszych wymyślonych historiach czy Waszych nadinterpretacjach względem kuzynek, ale o Waszym zdaniu na ten temat, zobaczymy jak wypowiedzą się dziewczyny, dopiero wtedy będziemy mogli porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

 Nie ma kuzynostwa 3 lini. Dzieci rodzeństwa rodziców to 4 linia. I jak dla mnie to jest zdecydowane przegięcie, zezwierzęcenie i zbydlęcenie. 

Mi chodziło o to, że jej babka była siostrą mojej babki. Jaka to zatem jest "linia pokoleniowa"?
Nie jestem pewien, ale chyba Mosze Red coś o tym wspomniał, że takie związki z dalszymi kuzynkami nie stanowią zagrożenia.

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zaznaczyć, że pochodzimy ponoć od jednej kobiety zanim rozpęta się burza :D 

@deomi

Nie chodzi o wymyślenie historii o nic tylko o to, że ignorujesz stronę kobiecą i chyba specjalnie.

45 minut temu, deomi napisał:

I o to cała męska natura

No a jaka jest ta kobieca złota natura?

Sądzisz, że kobietom nie podobają się tam jacyś kuzyni, daj spokój. Mimo, że osobiście mnie obrzydza i mam drgawki na samą myśl o stosunku z kuzynką itp no ale nie róbmy se jaj z logiki.

Ja wiem, że kobiety jak robią qpę to wychodzą stokrotki no ale nie przesadzajmy z tą anielskością kobiet ^^

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc już zaczyna mnie bardzo mocno irytować te ciągłe wjeżdżanie na facetów przez samice.

No kuźwa co by tematu nie ruszyć to źle i tylko facet winny.

Kuzyn chce kuzynkę wygrzmocić na wszystkie sposoby świata a kuzynka go no ale to facet jest tylko tym złym no ja pierdolę :D 

Nie wiem już jak powoli to wszystko komentować to chyba jakieś trollowanie jest.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz!! Nie czytacie ze zrozumieniem :) 

Jeśli kuzyn z kuzynka wchodzą w cos takiego to wina i patologia jest oczywiście po obu stronach !!

Chodzi o Waszą ocenę tej sytuacji, wg Waszego męskiego punktu widzenia ( co poniektórych z Was) nie ma w tym nic złego !!

I to też jest dla mnie karygodne! Dlatego czekamy na opinie innych Pań z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojkrnadinterpretacja to jest za mało powiedziane.

 

@deomi nie wiem czy Ty też jesteś taka nowoczesna i postępowa, ale sądząc po tytule i treści posta ruszaj do jakiegoś tabloida - nadajesz się.

 

Tak tak, ewidentnie widać, że pożądane kazirodztwo po tamtym temacie. Jak z nut. Cały tamten temat to wprost prośba o społeczne przyzwolenie zerżnięcia kuzynki. Dżizas. Tfu. Bardziej brzydzisz mnie Ty i Twoje manipulacje niż te dywagacje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

Garstka normalnych facetów... szok.

Tu nie chodzi o to moja droga.

Tylko założyłaś temat z tonem atakującym facetów. 

Ja nie popieram tego, jak pisałem dostaję kompulsji na samą myśl ale dlaczego mam wtrącać się do innych ludzi i patrzeć im co ze sobą robią ? W odróżnieniu od lewicy, mnie czyli przedstawiciela wolności połączoną z odpowiedzialnością nie interesuje co kto robi w łóżku najwyżej w statystkach z czystej ciekawości a tak to nawet niech se kaktusy w maciach kobiety hodują a panowie wkładają do pralki swoje prącie i niech ich kuzynki się przy tym masturbują, NIC MNIE TO NIE INTERESUJE.

Jak urodzą chore dziecko to jest to odpowiedzialność, którą muszą przyjąć. Bardzo mi by było przykro dla tego biednego stworzenia ale świat nie jest idealny, gdyby był to bym się wylegiwał na Malediwach ze 100 dziewicami bez kaktusów w pochwach itd.

 

Po prostu natura sama zadba o to by takie geny się nie rozprzestrzeniały, dziecko urodzi się chore i tyle, nie da rady przenieść genów. To wszystko jest proste jak drut. Chyba założę kanał jak Marek bo za dużo pisania a ludzi nadal strasznie nie uświadomieni i mają problemy z łączeniem faktów.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu u mnie w robocie krąży kawał sytuacyjny - 

- wiesz jak pachnie cipka 8 latki ?

- nie, no co ty ?

I podtykało się gościowi palec pod nos...

 Im gość bardziej się obruszał tym większa beka była.

Albo teksty .... jak je dużą łyżką to już można, albo jak ma rękę grubsza od chuja.

Żarty poniżej poziomu, tak głupie że zabawne .... dorośli kolesie a w grupie zachowanie jak w liceum / gimnazjum.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

Najpierw była burza z piorunami odnośnie ruchania mężatek. Teraz robi się powtórka z kuzynką. Może zróbmy taką jedną zbiorczą: czy Samce z tego forum wolą ruchać mężatki czy kuzynki?;)

Kuzynka z poprzedniego tematu jest mężatką :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.