Skocz do zawartości

Pani oskarżająca męża o podawanie narkotyków i pedofilię dostaje ochrzan od ekspertów


Rekomendowane odpowiedzi

Materiał, który wrzucam jest trochę stary i dzieje się w tym samym programie gdzie Dzielny Tata prawie został sterroryzowany przez goryla pana Rutkowskiego.

Jednak tutaj mamy do czynienia z trochę inną sytuacją. Działanie małżonki chcącej pognębić męża, przed którym schowała dziecko na 3 lata zostaje obnażone.

Wypowiadają się prawie wszyscy goście oprócz obrońcy "biednych uciśnionych polskich kobiet" pana Rutkowskiego.

 

Nie dla ludzi o słabych nerwach bo oskarżenia na tego mężczyznę to istna masakra, ale zjebka jaką otrzymuje "skrzywdzona żona" trochę rekompensuje wcześniejszy materiał.

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani mówi: To moja przyszła teściowa.

Ekspert: A jest pani po rozwodzie?

Pani: Nie.

 

Nowy bolec znalazł się po 3-6 miesiącach, często wyjeżdża za granicę, musi sporo zarabiać.

 

Dobrze że ten ojciec dziecka jest już z daleka od tych toksycznych bab ale straszne że nie widzi dziecka.

 

Nie wiadomo co w sprawie dalej? Można by napisać do SDR może coś odpowiedzą.

Edytowane przez Imbryk
Brak precyzji
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Ja pier... wiadomo co dalej w sprawie?

Dalej to te kurwy pójdą do piekła jeśli takowe istnieje.

 

@dobryziomek i właśnie dlatego (patrz filmik)odpowiedź na pytanie o wazekotomie jest tak trudna. Jakby człowiek miał coś takiego przeżywać to już lepiej nigdy w życiu nie zaruchać a już najlepiej strzelać ślepakami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż się w kieszeni otwiera.

Ta matka dziecka kłamie jak z nut, przecież to widać.

 

Podziwiam gościa, bo ja bym nie wytrzymał... chyba bym ją odpalił na tamten świat. Aż się wku....em.

 

Gościu powinien założyć jej sprawę, tylko pewnie będzie tak jak @Marek Kotońskinieraz opowiada. Dostanie śmieszy wyrok i taki finał będzie.

Powinni za takie oskarżenie skazać ją na karę proporcjonalną do tego co gościu mógłby ewentualnie dostać. Może wtedy się zastanowią 30 razy zanim coś zaczną knuć.

 

Ale jestem szczerze zaskoczony działaniem sądu, bo wiadomo jak u nas jest.

Az meczu mi się odechciało oglądać, ehhh.  

 

Trzeba mu podesłać link do braciasamcy.pl ?

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Zapomniany wątek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nowy bolec, szybka nagonka na męża i rozwód. Jak to trzeba nie mieć moralności czy empatii.

 

I z takimi osobami ma sie dziecko wychowywać? Kobieta dla której dziecko jest oczkiem w głowie odpierdala takie jazdy?

Dobrze, krótko z tym ścierwem, ładnie ją zgnoili pod koniec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to cięty, manipulacyjny program. Panowie, nie jarajcie się tak. Przypadek nagrywającego ojca ładnie to ukazał. Dwie różne sprawy po obejrzeniu tamtych nagrań.

1 - Szkoda dzieciaka - spierdolą go oboje. Kto i po jakie licho ich wogóle pożenił ?

2 - Nowy bolec/sponsor zarobi za gramanicą na kolejne ''ekspertyzy'' i opinie aż będzie można zgłupieć.

3 - Rozbawił mnie pan starszy/doctor. Szczelny mamy system, że hej. Sprzątaczka z dostępem do wszystkiego. Babcia ganji, a nawet już hardcore dealer.

 

Merytoryczna wartość tego programu = soapy opera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem ten reportaż - jakbym widział swoją sprawę. Te same zarzuty, pomówienia o choroby psychiczne, przemoce itd. Głównodowodząca też taka sama.

 

Dla mnie, i wielokrotnie tutaj to pisałem. Takie paniusie to powinny trafiać na 8 tygodni na przymusową obserwację psychiatryczną. Jakby się okazało, że są zdrowe psychicznie z automatu oskarżenie prokuratorskie i pod celę. 

Po wyroku na taką paniusię - sprawa powinna być ogólnopolsko nagłośniona z podaniem personaliów paniusi i wyroku odsiadki jaki dostała. Tak aby inne chętne na pomówienia zastanowiły się co zamierzają zrobić i czym to grozi.

Dopóki takie sprawy nie będą załatwiane w ten sposób - to podobna praktyka będzie kwitła w najlepsze.

To  taki schemat i kalka aż bije po oczach.

Prokuratura powinna się ostro zabrać za takie szmaty - tak żeby młodość straciły pod celą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże drogi!

Koleś ma nerwy ze stali. Bracia którzy przeżyli coś podobnego, jestem pełen podziwu dla was chłopaki!
Nie potrafię sobie nawet wyobrazić jakie to musiałobyć piekło ?

Powiem tak, gdyby gościu zakopał oba babsztyle w lesie, zrozumiałbym. Nie pochwalił ale bym zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bo on nie chciał zrobić barierek na balkonie bo uznał, że skoro to nie JEGO dom to nie będzie. 

Fragment od 5:37 gdzie pada takie stwierdzenie z cytatu. Polecam Wam. 

No proszę, ma facet jaja i nie dał się wykorzystać tej nędznej rodzince ex-żony :). 

Szkoda faceta bo przechodzi przez piekło i życzę mu by ta krowa dostała wyrok skazujący za pomówienia razem z ex-teściową.

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie teraz to dostrzegłem, może gość od nas z forum? ? Nieźle, żądał przepisania domu, i go czarownice pogoniły a na deser chciały fundnąć więzienie a w nim straszne życie... teraz kolejny fagas stoi za żonką, i coś czuję że frajer będzie łożył i zasuwał na cudzy dom, a jak im się nie spodoba, to wypad z chałupy pod most.

 

Ta Pani powinna siedzieć w zakładzie karnym teraz, no ale mamy samczy ucisk i pewnie siedzi w domku z mamusią.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał przerażający. Do czego jest zdolny duet: matka dziecka i jej własna matka z poważnymi zaburzeniami (ciekawe co z ojcem rodziny...). Wkurwiłem się tylko.

 

Jedna rzecz mnie rozbawiła: ten nowy, poczciwy bolec na boku i jego mamusia, która myśli, że znalazła synkowi fajną partię (ładna, trzeba przyznać). Bawi mnie jak ta kobieta jest potwornie stronnicza i zaślepiona "okazją". Z czasem zauważą w jakie bagno się wpakowali.

 

Podziwiam ojca dziecka za opanowanie i brak złych emocji. Ogromna dojrzałość w przeciwieństwie do żony, która podrabia dowody z naiwnością dziecka. Nawet w studiu dogaduje, przerywa i wyśmiewa wypowiedzi każdej osoby, która coś jej wytknie. Nawet nie próbuje tego ukryć, po prostu taka jej natura. Myślę, że dziecko musi przeżywać piekło w takim domu wariatów.

 

Za to jestem dumny z ekspertów bo powiedzieli matce dziecka co ją czeka. Chyba nikt nigdy jej nie zrobił takiej chwili prawdy.

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierdylę, za te manipulacje to powinna być naznaczona, żeby żaden samiec nie chciał ruszyć, bo co ona w zasadzie ma takiego? Tylko cielsko, więc smutne, że takie podłe samice jeszcze mogą przy pomocy urody sobie "ustawiać" życie. Za same te jej grymasy i brak kultury przywaliłbym wyrok.
Aż mi się przypomina pewien tekst z forum "ciekawe czy dobrze robi loda, co tam, po ślubie i tak przestanie" czy jakoś tak :D .

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem "sprawę dla reportera" i Jaworowicz to mi się odechciało od razu ale zmusiłem się i obejrzałem. Faktycznie jest jazda niezła. Babcia z urojeniami i sfałszowanymi dowodami "trucia", mamusia z przemożną chęcią dojechania mężowi, najprościej i najlepiej (czytaj najmocniej) za pomocą dziecka. Jest i dziecko, które nic nie rozumiejąc jest marionetką (dosłownie) w rękach swojej mamusi i babci. Nikt już nawet nie jest po ich stronie, oprócz "przyszłej teściowej". Wspólnota jajników pełną gębą.

Jednego tylko nie widzę - nowy bolec nic nie wnosi, jest tylko zabawką pewnie bo nie widziałem tam faceta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.