Skocz do zawartości

Właścicielka agencji matrymonialnej mówi prawdę o dzisiejszych kobietach


Rekomendowane odpowiedzi

Ta kobieta jest swatką i ma do czynienia zarówno z mężczyznami jak i kobietami. Wie na co spoglądają obie strony przy szukaniu partnerów.

 

Warto obejrzeć. Film jest po angielsku, ale jak ktoś chce to może włączyć tłumaczenie automatyczne.

 

 

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypie się? ?

 

@Qaikwow wsłuchałem się jak spowiednik w materiał tej Pani. 

Moim małym skromnym zdaniem, to powinno siedzieć w topiku gdzie wkleja sie śmieszne rzeczy. ?

Ten film na tym forum to jebany koń trojański. Samiec po zobaczeniu tego video, zacznie wierzyć, że One w końcu zeszły z Himalajów. ? Że faktycznie, gdzieś jest ta "ona" i nie daj Boże jest inna niż te wstrętne panny patrzące na €€€. Ta moja mała myszka. :)

 

Ta pani zarabia na ślubach tak samo jak u nas KK!

A co dalej??

Chłop loguje sie na braciasamcy...

Partnerska znów wróciła w rejon wysokogórski.

 

To takie pół prawdy jak w polskiej polityce. Które "zainteresowanym" wpadną w jedno ucho, a na koniec bedą miały to w nosie.

To przerażajace, jak kobiety łatwo same mogą rozdymać swoje ego. Wystąpienie tej Pani jest Matrixowe. Zrezygnowała z kobiet, lepszy bedzie biały rycerz, który i tak nic nie rozumie.... Musi być żona i chuj. 

 

Wszytko się zmienia, kiedy to samiec, świadom każdego zagrożenia, świadomie chce wejść w coś takiego. Ale to nikły procent.

 

 

Fakt Pani ma więcej oleju w głowie. I wie jak grać. Ale o tym już nie mówi, może jej koleżanka, zarabia na rozwodach.  

 

Wideo jest śliskie jak dżdżownica.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Też mi trochę zaśmierdziało matrixowymi zdaniami, żeby ta Pani miała wiecej ślubów, bo przecież z tego żyje. Jednak najważniejsze z tego filmu dla mnie to to, że mówi aby nie mierzyć wyżej, jeżeli samemu jest się niżej w społeczeństwie. Najpierw, aby być wyżej to należy coś osiągnąć i potem wymagać od partnera. Nie odwrotnie. 

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój klient ma biuro matrymonialne:

- Facet: chce poruchać i mieć ładną pannę, z reguł nieogarnięty życiowo,

- Laska: myśli o sobie, że jest pępkiem świata i może wybierać w najlepszych.

 

Jednych i drugich musi psychicznie "zmieniać", żeby cokolwiek z tego biznesu w ogóle było i ludzie dobierali się w pary. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym filmie żadnej podwójnej moralności. Fakt, że gada jak baba (mam na myśli styl nie zawartość), ale czego się spodziewasz po kobiecie? Powiedziała tylko i wyłącznie prawdę. Co więcej powiedziała coś czego na forum nie ma - większość tych zarozumiałych lasek, które do niej przychodzą, szuka ruchacza, z piękną twarzą, wyrzeźbionym ciałem i z portfelem. No cóż, rzeczywistość jest trochę inna. Upraszczając - jak ktoś spędza życie na siłowni to nie ma domu z ogrodem bo go zwyczajnie nie stać, bądź nie ma czasu na takie "głupoty".

Ten film powinien wylądować na netloszki a i tak by go zmieszały z błotem i wypluły, tylko dlatego, że ktoś ( tu o zgrozo kobieta, a to już grzech śmiertelny) pozwala sobie powiedzieć prawdę. No jak śmie!?

Jestem pewien, że gdyby był w naszym rezerwacie to by było to samo - rozpętała by się burza na miarę tematu ....... (tu wpisać ten który ostatnio był takim hitem a już mi umknął i nie mogę znaleźć).

 

Koniec, końców - nie zgodzę się, że to matriksowa kryptopropaganda. Może i pani działa we własnym interesie ale nie dopatrzyłem się żadnej manipulacji i wszystko co powiedziała jest (niestety, niestety dla dzisiejszych kobiet) prawdą. A to, że nie jest mężczyzną i odmawiacie jej racji tylko dlatego, że nosi stanik też jest nieprofesjonalne - jej argumenty są logiczne i sensowne, poparte doświadczeniem i o niebo lepsze niż co niektóre "polskie" gwiazdy "męskiej sceny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.