Skocz do zawartości

The best of braciasamcy.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pomyślałem, że warto jest zrobić temat, w którym podajemy posty i wątki (ogólnie), które najbardziej zapadły nam w pamięć. Mogą to być różne historie, dyskusje, śmieszne sytuacje, coś, co było dla nas prawdziwą czerwoną pigułką, oraz coś, przez co zarywaliśmy nocki, aby to doczytać i wyczerpać temat. Myślę, że to może być ciekawe. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajny pomysł ale myślę, że nie da się zrobić "the best of us". Każdy z nas reaguje na posty zupełnie inaczej, ilu użytkowników tyle różnych reakcji. Jednego coś rozbawi a innego to samo zasmuci. Zależne jest to od wielu czynników a nawet od nastroju czytającego w danej chwili. Ciężko kogoś wyróżnić, nawet "mocny" zawodnik popełni zawsze słabego posta. I inna ciekawa sprawa, napisałeś genialnego posta (według siebie) a pies z kulawą nogą nie zareaguje. I w drugą stronę, napiszesz jedno zdanie szajsu a lajki lecą jak opętane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.