Skocz do zawartości

Masz wątpliwości czy dziecko, które wychowujesz jest twoje? Lepiej się nie wahaj... działaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dla reportera - "Nie jesteś ojcem tego dziecka"


Pan Przemysław, bokser, spotkał na swojej drodze piękną blondynkę. Zamieszkał z nią, utrzymywał ją. Niestety ale był romantykiem i trochę białorycerzył ignorując ważne znaki ostrzegawcze. Po czasie dorobili się dziecka. Kobieta mimo to imprezowała i odwalała krzywe akcje, później doszły m.in pomówienia partnera o pobicie. W pewnym momencie coś go tknęło i zrobił badania na ojcostwo. Okazało, się, że na 100% to nie jego potomek. Pan Przemysław zaskarżył byłą partnerkę. Sąd pierwszej instancji uznał, że został oszukany i nakazał zapłacić jej 17 tys. zł.

 

Niestety sąd drugiej instancji nie był już tak wspaniałomyślny ponieważ fakty (a przynajmniej interpretacja sądu) wskazały, że pan Przemysław od początku miał wątpliwości co do swojego ojcostwa a jednak nic z tym nie zrobił.

 

 

Podsumowując tą dyskryminację kobiet: jeden odchował jakieś 2,5 roku za darmola, biologiczny ojciec dziecka płaci alimenty 2000 zł, gratis odszkodowanie za samotne macierzyństwo a bonusowo znajdą się frajerzy... żyć nie umierać, odpowiedzialności nie ponosić bo za wszystko płacą inni.


Fajnych rad udzielają poszkodowanemu Jaworowicz i kumple: "oszukano cię, olej, odpuść, idź do przodu jak prawdziwy facet a pieniądze to tylko pieniądze". Już widzę co by się działo gdyby komuś nie zapłacili za występ. Do tego Olbrychski udziela złotej rady i "lekcji stylu" (wg prowadzącej): "ja wychodziłem z dużą walizką z domu zostawiając mieszkania moim kobietom z którymi rozstawałem się".

 

Standardowo widać bezgraniczne oburzenie "byłej babci" dziecka, gdy się okazało, że nie swoimi genami musiała się zajmować. Okrutna kobieta nie chciała wychować jak swoje (wybaczy pani, sarkazm).

 

Teoretycznie sam sobie jest winien bo miał czas żeby sprawdzić. Ale z drugiej strony został oszukany, poniósł straty a matka dziecka tylko na tym skorzystała (jest ofiara i oszust). Co myślicie Bracia?

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo im mówić o olaniu tematu pieniedzy - Nastula ma swój własny klub i jest znany na całym świecie, Olbrychski w latach PRL wielki gwiazdor i wielkie zarobki, Pani Jaworowicz zarabia z 50 tysięcy miesięcznie, i dla nich pieniądze może nie mają znaczenia, ale dla przeciętnego pięściarza ze średnią krajową mają i to duże.

 

Zgroza.

 

Komentarz tak pełen mataczenia i hipokryzji, że dech zabiera:

 

Szkoda dziecka; A facet ok moze i jest zly, ze wychowywal nie swoje dziecko, ale czy te geny sa az tak wazne zeby sadzic sie o pieniadze? W momencie kiedy dostal ten papierek przestal kochac dziecko, ktore przez 2 lata mowilo do niego tato? Rozumiem, ze nie chcial dalej wychowywac dziewcwynki chociaz wyobreazam sobie ze musialo to byc dla dziecka ciezkie, ale kurde naprade chce kazdej zltowki ktore wydal na to dziecko?
  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore. Najgorsi w komentarzach są chyba ci, co pompują swoją wyższość moralną mówiąc "to tylko pieniądze, powinien odpuścić". Jak chcą być takimi "lepszymi ludźmi", to niech wyciągną własne "tylko pieniądze" i niech zapłacą mu za straty. Co to za problem było wziąć namiary do gościa i mu zapłacić. Tyle i tyle za to, że nie będzie się domagał zadośćuczynienia od matki/dziecka. Ba, nawet rzucić mu te pieniądze i dumnie się napuszyć, by postronni mogli widzieć moralną wyższość. Ale do czynów, to nikogo chętnego nie ma. Jaworowicz i prawnicy, co pewnie mogliby tyle kasy dostać za tydzień roboty, nawet nie sięgają ręką po portfel, tylko powtarzają mu, by odpuścił sobie niewielkiej rekompensaty za swoje krzywdy i harówkę ze względu na "dobro dziecka". Komentujący, Jaworowicz inni, sami pilnują swoich interesów, jednocześnie namawiając biednego faceta, by ten poświęcił swój interes dla "większego dobra". 

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Ludzie mają rózne problemy , ale jaki ten gostek jest glupi że sie zglosil do programu. Ciota nie facet"
 
No tak, powinien siedzieć cicho i nie domagać się sprawiedliwości bo inaczej nie jest prawdziwym facetem.
 
"MrMuszyslaw nie tylko biedny ale i pancerny od dziecka chce zwrotu???? Ono się nie prosili na świat tak czy nie"
 
Dziecko nie winne oczywiście, ale mężczyzna już tak. Znowu wchodzenie na ambicje męską i emocje bo jak on tak od dziecka może chcieć pieniądze.
 
"To co, kochał dziecko przez tyle lat, a potem nagle w jednej chwili się odkochał?! Przecież o miłości nie decydują geny! ? Powinien dziecku odszkodowanie wypłacać! Za to, że udawał ojca i je zostawił! "
 
Teraz to on powinien jeszcze dziecku odszkodowanie wypłacać bo on "Udawał Ojca".
Ciekawe czy matka dziecka nie powinna wypłacać do końca życia jemu odszkodowania za udawanie, że nie jest puszczalską oszustką.
 
No ja pier...przeraża mnie ta interesowność Pań i strach o własną dupę.
 
 
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga - rozpoczynamy "lekcje" poparte w/w materiałem.

 

Lekcja 1. Lekcja stylu, lekcja klasy - to zostawiać swoim kobietom mieszkania, domy, majątek a tylko zapakować to co mamy w dużą walizką i opuszczamy kobietę niezależnie od winy.

 

Lekcja 2. Lekcja męskości to odpuścić ... pieniądze to tylko pieniądze, trzeba kierować się sercem ... ucięło materiał ale to w tym programie radzi prowadząca wszystkim jak to nazwała chłopcom.

 

Dasz się orżnąć na kasę, dom, dziecko - jesteś mężczyzną.

Walczysz o to, o swoje, o sprawiedliwość - jesteś chłopcem.

 

Znalezione obrazy dla zapytania załamka
  • Like 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ale dla przeciętnego pięściarza ze średnią krajową mają i to duże.

Publicznie przepraszam, teraz obejrzałem i to nie jest przeciętny pięściarz, a mistrz Polski a jego ojciec byłym mistrzem świata.

 

Taki sympatyczny się wydaje, bardzo rodzinny koleś. Nagram zaraz o tym audycję.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Daniel, typ oderwany od rzeczywistości, artystyczna dusza, dużo grał, tantiemy lecą cały czas. Go stać, na wychodzenie z walizką. Przeciętnego Polaka na to, po prostu nie stać. Judoka też, wzór do kurwa naśladowania, i kolejne panny bedą tak robić.  Brawo, panowie, brawo. Syty, głodnego nie zrozumie.  

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz oglądam dalej i już rozumiem o co chodzi - gość przerżnął w drugiej instancji, ponieważ był przesłuchiwany cztery razy, i raz się przyznał że wcześniej podejrzewał że to nie jego dziecko, i dlatego po apelacji cofnęli mu odszkodowanie i sam musi zapłacić 5 tysięcy.

 

Czy ja dobrze myślę?

 

Czyli wniosek z tej sprawy jest taki, że sam - z braku fachowej wiedzy albo adwokata który by się nim zajął, sam się wkopał w problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na minę boksera pod koniec materiału. On kieruje się właśnie sercem bo dowiedział się, że to nie jego dziecko. Ja wiem, że dziecko ale nie jego!!!

A tu wokół wszyscy mu mówią, że źle robi, że niepotrzebnie, niech da spokój, to nie męskie bo tak radzą prawdziwi mężczyźni (aktor i fighter) - bohater programu jest kompletnie zdezorientowany pod koniec.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni mają kulturowy zakaz określania czym jest męskość i decydowania o tym, co jest dla nich dobre a jedynymi ekspertami od definiowania męskości mogą być wyłącznie panie i supportujące spierdolenie, sprane umysły płci niegdyś męskiej (skoro płeć to konstrukt społeczny, gadanie i myślenie jak baba - czyni babą). Promocja postawy - "mamy facetów w dupie", bo "trzeba gonić, gnać to bydło, a jak padnie, to na mydło". 

 

Swoją drogą, wcale bym się nie zdziwił, gdyby jego adwokatem była pani adwokatka i mniej lub bardziej świadomie podsunęła mu pomysł o wątpliwościach dot. ojcostwa od początku, żeby go "utopić" i zachować społeczne, kobiece status quo. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, temat wypłynął na forum akurat teraz, kiedy zastanawiałem się nad tym od kilku dni. 

Jestem może zbyt podejrzliwy, ale i mam zmysł obserwacji bardzo dobry. Mam teraz w pracy 3 ludzi z którymi bardzo blisko współpracuję. Praktycznie przebywamy razem 12 godzin dziennie. Słucham o ich problemach i radościach. W kwestiach damsko męskich wszyscy trzej są tak biali, że aż oczy szczypią. Harują od świtu do nocy a ich żony siedzą w domu konsumując ich dobre, angielskie wypłaty. Do tego widzę, że bardzo kochają swoje dzieci, a one ich ciągle szantażują tymi dziećmi. 
A jeszcze do tego, widzę, że na moje oko dwóch z trzech z nich wychowuje nie  swoje dzieci. Oczywiście trzymam gębę na kłódkę, ale jestem niemal pewny, że tak jest. Kiedyś przy jakiejś okazji wypłynął temat testów na ojcostwo, i się zrobiła nagle cisza w samochodzie. 

I teraz...
Widzę, że kochają te dzieci bardzo. Co zrobilibyście na ich miejscu, dowiadując się, że to nie są wasze dzieci? Dzieci w wieku 7-8 lat, więc długie lata przywiązanie emocjonalne itd. 

Pytam serio, bo mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrzywdzony mówi - "Tego biologicznego ojca dziecka znam, mieszka niedaleko, biznesmen, dobry dom, piękny samochód"  następnie jego matka o pańci - "w domu miała straszną biedę"

 

To dobra lekcja dla niektórych bo pokazuje co tak naprawdę liczy się dla kobiet. Możesz być bedbojem, bokserem, a pieniędzy byś nie miał staniesz się jak jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.

 

Zauważcie że kobiety, które uskuteczniają tego typu patologie są wychowane jeszcze w "starym" systemie. Za 5-10 lat prognozuję lawinowy wzrost tego typu przypadków, gdy za rozmnażanie wezmą się dzisiejsi nastolatkowie z głowami wypełnionymi marksistowską ideologią kulturową i konsumpcjonizmem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Co zrobilibyście na ich miejscu, dowiadując się, że to nie są wasze dzieci? Dzieci w wieku 7-8 lat

Nikt szczerze chyba nie odpowie jeśli nie znajdzie się w takiej sytuacji (odpukać).

Ciężko przewidzieć nasze zachowania gdy upadnie nam cały świat.

 

Kojarzę gościa, z dwójki dzieci tylko jedno jego. Najpierw załatwił sprawy alimentacyjne - już nie płaci na obce. Bierze jednego dzieciaka do siebie, co do drugiego nie swojego proponował, że też może przyjeżdżać do niego no bo rodzeństwo. Jednakże stosunki z nim się rozluźniły, matka swoje dołożyła. Rezultat taki, że zajmuje się tylko swoim a do drugiego ma stosunek obojętny i już prawie żaden. Dzieci - kilkulatki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam odpowiedzi.
Wiem natomiast jedno Panie które tak robią powinny być srogo karane łącznie z odebraniem dziecka.
Już lepiej by się wychowywało w rodzinie zastępczej niż przy kimś takim! 

Taka osoba robi poważną krzywdę bardzo często nie odwraclną dwóm osobom. I co ma odejść wolno? I co ma nie ponieść konsekwencji tego co robi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w kontekście wypowiedzi niektórych osób biorących udział w programie, przypomniało mi się jak onegdaj słyszałem o ćwiczeniu na dykcję w półświatku aktorskim. Jednym ze zdań ćwiczebnych ponoć było: "kurwa kurwie łba nie urwie". Oni już dawno wiedzieli po czym poznać kurwę. W końcu "światowi" ludzie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.