Skocz do zawartości

Nowy level łapania na tatusia - historyjka ku przestrodze


Rekomendowane odpowiedzi

ZTCP o dowód mnie nikt nie pytał, kiedy dostarczałem próbkę. I might be wrong, however.

 

Śmiem zgadywać (again - mogę się mylić), że przed sądem kwity, o których wspominasz, się nie obronią. Tutaj musiałoby być badanie z sądownie zaakceptowanej jednostki, gdzie będą Ci, nomen omen, patrzeć na ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, michau napisał:

ZTCP o dowód mnie nikt nie pytał, kiedy dostarczałem próbkę. I might be wrong, however.

 

Śmiem zgadywać (again - mogę się mylić), że przed sądem kwity, o których wspominasz, się nie obronią. Tutaj musiałoby być badanie z sądownie zaakceptowanej jednostki, gdzie będą Ci, nomen omen, patrzeć na ręce :)

Bardziej chodzi o to aby samiczka zesrala się ze strach, u na widok takiego papierka. Zaczęła gubi w zeznaniach.... Etc. Śmiem twierdzić, że gdy mówią o dziecku nie biorą pod uwagę innych scenariuszy jak tylko banan od ucha do faceta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mordimer napisał:

38-lat... to się obudziła, przeraża mnie dzisiejsza medycyna, jak słyszę że 40-sto latki rodzą. 

Mam siostrę w hiszpanii, dużo opowiada o kraju, zwyczajach, kobietach. Standardem u nich jest hajtanie się po 35 roku życia i dopiero dzieciaki. Tak więc zbliżamy się do zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pytonga napisał:

Niewiasta jedzie na weekend z wybrańcem - zapewne będzie seks i próba zajścia w ciąże (ale to tak naprawdę jest nieważne), ponieważ po tym wyjeździe Pani idzie do kliniki użyć zakupionej spermy od jakiegoś super wykształconego południowca (Hiszpan-Portugalczyk)

i nastąpi próba wmówienia, że to koleś z weekendu będzie tatą (jak wszystko pójdzie dobrze)

Padł tekst no i miejmy nadzieje, że koleś jak coś się nie skapnie, że nie jest tatą tego dziecka i zaakceptuje to bez problemu.

 

To jest dopiero patologia ciekawe ile jest takich przypadków w Polsce testy DNA to podstawa jak widać.Ta kobieta po wina być zamknięta w zakładzie karnym plus ogromne odszkodowanie dla faceta który przejdzie ten nie wyobrażalny koszmar.Jak można być tak złym bezwzględnym wyrachowanym okrutnym przecież to jest wyrządzanie drugiej "połówce" krzywdy.Gdzie tak mityczna empatia,troska kobiet niema i nie było liczy się tylko jej interes kosztem faceta to jest ohydne. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest żaden hardcore. Pani bardzo rozsądnie i racjonalnie podchodzi do sprawy. Oszustwo w sprawie ojcostwa samice uprawiają od setek milionów lat a w tym przypadku, jeśli pani ma 38 lat i jeszcze nigdy nie rodziła to z zajściem może być poważny problem więc lepiej się upewnić i skorzystać z kliniki a wrobienie to metoda starsza niż ludzkość. Połączenie starego dobrego oszustwa i nowoczesnej technologii - czyż to nie dowód przedsiębiorczości?

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.