Skocz do zawartości

Milion osób na paradzie LGBT w Londynie


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

Rzygać mi się chce, od kilku tygodni wszędzie te tęczowe flagi. Argos, inne sklepy, chorągiewki... Nawet na budowach widziałem. 

Spójrzcie pani policjantce na pierwszym arcie głęboko w oczy. I porównajcie to z jej wyrazem twarzy. Strach i zniesmaczenie, tyle w temacie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaką manipulacją jest ten artykuł.

Tytuł brzmi "milion osób uczestniczyło...". A dalej w artykule "w pochodzie szło 30 tysięcy...reszta przyglądała się zza barierek". Tak to mozna obliczyć, że było i 50 milionów, reszta przyglądała się z foteli przed tv.

Znając lewactwo to liczba 30 tys jest naciągnięta jak guma od starych majtek. Pewnie było tego 3 razy mniej. No a ci zza barierek, to juz nawet szkoda komentarza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu gdy pracowałem w Londynie przed takim hotelem byłem świadkiem tego szitu. Przyjechali po mnie koledzy z roboty, parkując samochód z kilometr od głównej ulicy na której oni byli. Ale spierdzielaliśmy przez ten tłum, masakra. Dzikusy, że ja pierdziele. :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że propagowanie dewiacji seksualnych ma na celu ostateczne zniszczenie struktur i podstaw naszej cywilizacji do czego zbliżamy się nieuchronnie.

Do tego mam pytanie czy homoseksualizm nie jest w Islamie karany? Jeśli tak to co robi tam burmistrz Londynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wrzucę filmik osoby trans była dziewczyną jest "facetem" mówi o "Dejtowaniu z transami" czy mówić, kiedy mówić drugiej osobie, że jest się trans i ono mówi, że mówi czym prędzej bo nie ma czasu marnować czasu na kogoś kto jest Debilem i trnansfobem. Bo według "niego" ktoś kto nie potrafi zaakceptować drugiej osoby trans to debil i transfob. 

Pod filmem wywiązała się ciekawa rozmowa (która niestety została usunięta) ze strony mężczyzn i kobiet, że jak kto jak ktoś nie chce trans to od razu Debil ? Nie mają nic do trans ale chyba mogą być z kim chcą. Autor filmu mówił pewnie, że mają wybór ale są Debilami. Bo według niego genitalia nie powinny determinować tego kogo wybieramy na partnera, bo przecież nie one decydują o płci tylko, to za jaką płeć się dana osoba uważa. I że nie zakochujemy się w genitaliach tylko w osobie, jej charakterze sposobie bycia itd itp. Osoby próbowały przepchnąć kwestie seksu, to mówił, że ma kilkanaście straponów, dziecko ? można adoptować ! Kobieta trans dla faceta, są operacje zrobienia waginy bla bla bla. 

Żadne argumenty o tym, że ludzie chcieli by partnera o takiej samej płci biologicznej i psychicznej nie docierały, jeśli nie akceptują trans to Debile i transfoby. I czy oni na prawdę są normalni ? 

 

 

 

I kolejny pajac mówiący jakie to obecnie normalne bycie trans i jakie to badania potwierdzają jak dużo tych ludzi jest. Tylko ciekawe kto sponsoruje te badania 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternberg Za ten post 1 000 000 punktów. Ja byłem też na takiej paradzie jak bujałem się z moją lesbą. Było pare danych osób, a reszta jakby "szaleju" się najadła. Masę ludzi z zewnątrz na to przyjeżdża, inne miasto w UK niż Londyn. Wszyscy tam szukają, nie sexu lecz jebania takiego jebania, że zwierzęta byłyby zawstydzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w celach badawczych można obczaić te "le jebanie" :D

 

Trans, geje, i spółka okej, niech sobie gdzieś tam będą. Sami w sobie ogólnie nie zagrażają doborowi naturalnemu. Gdyby nie media nawet nie wiedziałbym o ich istnieniu. Jednak agresywne demonstracje i adopcja dzieci to przegięcie. Czy to nie przemoc symboliczna na dzieciach? Co potem? Proklamacja wyższości nad heteroseksualnymi ludźmi? W Tajlandii ladyboye potrafią przynajmniej żyć w zgodzie ze społeczeństwem a tutaj jest rozpierdol. Ciekawe co na to patologia śmietanka muzułmańska. Czy w ogóle dochodzi do konfrontacji tych dwóch środowisk.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja byłem, kebaby sprzedawali im normalnie, pieniądze nie śmierdzą. Do konfrontacji nie dochodzi, muzułmanie nie są głupi, jeżeliby zaatakowali, to stracą dużo, jeszcze za wcześnie. Na to, jak ja to widzę to ok 50-60 lat i bedą kopane doły i obrzucanie kamieniami do śmierci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.