Skocz do zawartości

Milion osób na paradzie LGBT w Londynie


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

W ten milion to ja uwierzę, jak to naukowcy a nie media głównego ścieku policzą. Tak samo na pseudo "świętach" lewactwa w Polsze, gdzie przychodzi 45 tysięcy kodziarzy a GW krzyczy, że ćwierć miliona. I kto ma rację? Policja czy MiMiMichnik?

Tak samo z tym milionem. Nie wierzę że było więcej niż 100 tysięcy. Wystarczy obejrzeć prawdziwy Marsz Niepodległości i zobaczyć 100+ tysięcy, żeby sobie uświadomić ogrom masy ludzkiej a teraz miałoby tam być 10 razy więcej? To by musieli iść 10 razy dłużej. Myślicie, że ulice w Londynie są 10 razy szersze niż w Warszawie? Byłem, widziałem i nie są.

Kolejna propagandowa szopka Sadiqa Khana i spółki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy widzi na takiej paradzie co chce-  jeden faceta z piórkiem w dupie a inny nie. Mnie np. nie przeszkadzają ani parady ONR ani parady gejów i LGTB. W ogóle nie interesują mnie co mają do powiedzenia ci pierwsi bo nic nie mają do powiedzenia czy do wykrzyczenia ani nie interesują mnie męskie tyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wlasnie bardziej przeszkadzaja parady ONR niz rownosci bo o ile homo moze inaczej sie ubiora i zachowuja sie nie standartowo ale przynajmniej nie wykrzykuja na swoich zgromadzeniach by kogokolwiek zabijac w imieniu wyimaginowanych idealow. Swego czasu mieszkalem w Koloni w okolicy gdzie bylo glowne skupisko ruchu gejowskiego i pare razy bylem razem z dziewczyna w jednym klubie bo byl zaraz pod domem a nam nie chcialo sie chodzic. Z agresja sie nie spotkalem od nich ani nawet nas nie wyprosili. Ot poszedlem z nia wypilismy piwo i tyle. Nie wiem skad tyle agresji w ludziach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Nie no niemożliwe by milion czubów tak zebrać, 

Proszę być ostrożnym na liczby podawane w mediach.

 

Pamiętam jak koleżka narodowiec dość mocno zindoktrynowany wściekał sie, że wyborcza podała liczbę osób na narodowców jakimś tam marszu w WWA 50K a według mediów przychylnych narodowcom było ich 100k.

 

No i koleżka mówi. Kurwa było nas 100k a lewaki piszą, że 50. Ja mowię - dodaj 100 do 50 podziel na 2 i będziesz najbliżej prawdy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.