Skocz do zawartości

Kolejne randeczki opis - na prośbę Zuckerfrei


Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę @zuckerfrei

 

W między czasie pochodziłem sobie na kolejne randeczki. Ile się napatrzyłem i nasłuchałem to moje.

 

No więc tak:

 

1. Pańcia biurwa. Czekała tylko żebym stawiał to kawę to kino, zero własnej inicjatywy, w kinie się odemnie odsuwała - nosz jakaś walnięta. Pogoniłem. Szkoda czasu na kulę u nogi.

 

2. Pańcia pracująca w firmie spedycyjnej Raben zdaje się. Dość dobrze się rozmawiało. Ale się okazało podczas spotkania, że ojciec jej był alkoholikiem i ustawiał rodzinę w rzędzie i rzucał wieszakami. Na pańcia poinformowała, że wynajmuje pokój w moim mieście - co potem się okazało, że mieszka w mieszkaniu byłego gacha i niby płaci mu 200 zł za ten pokój - a co jest moim zdaniem kwotą tylko za media. Niezły układ: pańcia DDA i mieszka ze swoim byłym bo nie ma gdzie, pewnie się czai żeby przeskoczyć na nową gałąź z mieszkaniem - bo twierdzi, że kasę ma na lokatach i mogła by kupić kawalerkę ale nie chce dobierac kredytu - cwaniara. Zaraz po randce sms od niej - "jak wrażenia"  nijak kurła - do widzenia ?

 

3. Pańcia nauczycielka angielskiego - na fotce tylko twarz, całkiem miła - a pamiętam z forum że jak tylko twarz to będzie kaszalot.  I był. Przyszła niska kuleczka bez jakiejkolwiek figury. A jakie miała mniemanie o sobie to książkę można napisać, pewnie dlatego, że uczyła klasę chłopaków nastolatków co pewnie jej komplementy prawili. Po 15 minutach udałem, że przyszedł ważny sms i muszę już iść. I w noooogi!!! Jeszcze tylko zapytała czy przyjechałem rowerem bo wiecie tshirt krótkie spodenki i adidasy.

 

4. Randka z pańcią typu dama - wypacykowana, kroczy dumnie nic nie chce mówić o sobie, sam nie wiem czy się chciała spotykać czy nie bo pary nie kasowała ale odzywała się zdawkowo, może miała jeszcze kilka randek i chciała wybrać najlepszą opcję - podjąłem decyzję za nią i skasowałem parę ?

 

Ja nie wiem, albo mam za duże wymagania, albo te laski to jakieś odrzuty już. Same nie wiedzą czego chcą - sorry wiem że wiedzą - księcia na białym koniu z kasą - co by na randkę podjechał czerwonym farrari albo porsche i zabrał je na weekend do barcelony.

 

I jedna ciekawa rzecz.

 

Piszę z jedną pańcią - całkiem ładna w moim typie. Wczoraj byłem u bardzo dobrego kolegi na grillu. Takie męskie spotkanie na piwku i załatwienie kilku spraw. Chciałem się z pańcią na kawkę umówić w sobotę ale się wymigiwała - choć w tygodniu nie z gruchy nie z pietruchy, że chce się spotkać za 15 minut - nauczony doświadczeniem olałem spotkanie i zaproponowałem inny termin - właśnie sobotę i napisała, że ma palny z koleżanką (pewnie koleżanka ma wąsy)

No i siedzę u kumpla w sobotę na grillu i ona pisze, że dzisiaj nie może bo wychodzi z przyjaciółmi wieczorem "na miasto" WTF??  I mówię do kumpla, że jej odpiszę że po grillu idę na randeczkę - kumpel żebym tak nie pisał bo spłoszę laskę.

 

No i napisałem tak - "Fajnie że idziesz na miasto, ja wieczorem na randeczkę jestem umówiony" ona, że liczy na relacje ze spotkania na co ja, że OK i może nawet fotkę podeślę. Ona odpisała, że na pewno jest piękna i inteligentna na co ja:

 

"Z inną na randkę bym nie poszedł, może się czuć wyróżniona" i potem "Taki mężczyzna jak ja to się rzadko trafia"  ?

Potem napisała, czy jutro mam czas. Ale się już do niej nie odzywałem, bo przecież "byłem" na randce.  Potem jeszcze napisała ,ze jak randka nie wyjdzie to może się w niedzielę spotkamy. Rano jej odpisałem, ze muszę odespać noc i nie będę miał dzisiaj siły randkować. HAHAHHA.    I kij jej w oko. Na razie nic nie pisze. Zobaczymy czy się odezwie. ?

 

Mam tam kolejkę oczekujących na randkę ale - nie chce mi się chodzić.

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, rarek2 said:

Ja nie wiem, albo mam za duże wymagania, albo te laski to jakieś odrzuty już

Mi się wydaje ,że to drugie niestety. Albo 95% lasek takie jest...

Edytowane przez EMKEJ
tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, rarek2 napisał:

pewnie się czai żeby przeskoczyć na nową gałąź z mieszkaniem - bo twierdzi, że kasę ma na lokatach i mogła by kupić kawalerkę ale nie chce dobierac kredytu - cwaniara

Ch... z niej inwestor jeżeli faktycznie posiada tyle kasy na koncie (w co mocno wątpię). 

 

 

Też to mam że się odechciewa jak się patrzy na to wszystko. Niezdecydowane, a to spotkanie przełożyć, a to by chciała być pewna, że faktycznie jestem wolny i nie mam oku innej by łatwo mi było wejść na głowę i nie musieć z inną konkurować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, rarek2 napisał:

żebym stawiał to kawę to kino,

Ja z kolei przyjelem taktykę będąc na spotkaniu, randce, mówię, że mam takie a nie inne zasady jak tylko płatność na pół. Nie zdarzyło mi się aby były opory w płacenia kobiety lub jakieś komentarze co do takiego sposobu. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rarek2 napisał:

Potem napisała, czy jutro mam czas. Ale się już do niej nie odzywałem, bo przecież "byłem" na randce.  Potem jeszcze napisała ,ze jak randka nie wyjdzie to może się w niedzielę spotkamy. Rano jej odpisałem, ze muszę odespać noc i nie będę miał dzisiaj siły randkować. HAHAHHA

 

Szachy mat. Pięknie zbity shit test,  co ja mówię zbity, zmiażdżony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poczytam szanowany bracie te epizody z tych randek, ja tylko zapytam skąd masz energię na spotykanie się z tymi babkami :D 

 

Mi się wydaje, że o dobrą kobietę jest cholernie trudno. Zawsze jak poznawałem fajne to był zajęte, a zajętych się nie podejmuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 Ciekawe jakie te Panie są w łóżku :D

Większość pewnie czeka na Twoją inicjatywę, a same mają więcej przyjemności z seksu.

Szkoda czasu na takie Panie.

2 godziny temu, rarek2 napisał:

pewnie dlatego, że uczyła klasę chłopaków nastolatków co pewnie jej komplementy prawili

Raczej nie, Prędzej z portali randkowych i ilości przeczytanych harlekinów :). W Końcu ona czyta książki, a nie to co większość mężczyzn.

Co prawda czyta tylko harlekiny. Takie Panie lajkują najczęściej profile fb: "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka" :D

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

i niby płaci mu 200 zł za ten pokój

Haha, to niektórzy znajomi więcej się dorzucają rodzicom, np. 500 zł :D .

A potem słyszą teksty od Pań: ona sama wynajmuje mieszkanie i z takim niedorajdą życiowym się nie będą spotkać :D.

Z jedną taką się spotykałem, to rodzice jej przesyłali pieniądze na mieszkanie , pomimo że pracowała.

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

podjąłem decyzję za nią i skasowałem parę

Ona ma to w nosie, już 100 nowych Par od Twojego skasowania pewnie ma.

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

choć w tygodniu nie z gruchy nie z pietruchy, że chce się spotkać za 15 minut - nauczony doświadczeniem olałem spotkanie i zaproponowałem inny termin - właśnie sobotę i napisała, że ma palny z koleżanką (pewnie koleżanka ma wąsy)

To pewnie była podpucha. Przyjdziesz na miejsce spotkania i 5 minut przed spotkaniem: "sorry, ale coś mi wypadło".

Może jakiś zakład z koleżanką o to ilu facetów uda się namówić żeby przyszło w godzinę na spotkanie.

Takie kobiety potem mówią o honorze i o tym "nieważne kto spłodził, ważne kto wychowa" i słynne "zmarnowałeś mi x lat, mogłam się związać z szejkiem z Dubaju" - a wcześniej marnowały czas porządnym chłopakom.

 

PS Ja chciałbym kiedyś przeczytać relację jak jeden gość randkuje z wybredną laską, a potem drugi i opisują co było na spotkaniu ;p. To dopiero byłyby jaja!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytania:

 

1. @TheFlorator Tak, to są pańcie z portali.

2. @SzatanKrieger Zgadza się, nie mam siły chodzić na te spotkania - raz może na dwa tygodnie. Wkurzają mnie one - jak się jakaś w miarę ładna trafi, to z patologicznej rodziny, i w jakiejś beznadziejnej sytuacji, albo niedorozwój. 

 

Kiedyś dawno byłem na randce z:

 

1. Gruba kula. A dla mnie grubaski są obrzydliwe. I słucham co ma do powiedzenia - że ma samochód który tatuś kupił, ale się zepsuł i stoi na parkingu (nie ma kasy na naprawę), mieszka w wynajmowanej kawalerce, i pracuje w jakiejś agencji środków unijnych i ma jeszcze angaż do końca roku, co dalej to nie wie. Moja ocena jest taka - szuka frajera, który czarodziejską różdżką odpędzi jej problemy.

 

2. Dominika - hoduje świnki morskie, nie kojarzę o co jej chodziło - chyba się jej nie spodobałem. Raz odpisywała potem nie. przerwałem kontakt.

3. Była jedna taka drobniutka o ładnej figurce - ale jakaś pani manager na kontrakcie - przyjechała Audi Q5 a ja specjalnie swoją starą cytryną. Po spotkaniu ani ja ani ona nie podjelismy kontaktu

4. Jedna nie pamiętam jej imienia - to dawno było - przyjechała na spotkanie i zaczęła opowiadać jak to spadła z motocykla, i była połamana cudem odratowana do tej pory ją wszędzie boli. szwy pokazywała - przecież nie będę się spotykał z kaleką - jak tu robić figury w łóżku? Mąż ją wymienił na nowszy model pewnie sprawny.

5. Inna kobitka - nawet ładna - też po poważnym wypadku. Nie przypadliśmy sobie do gustu. Też porzucona przez męża.

6. Pracownica banku z małej miejscowości - wytrzeszcz oczu i brudne zęby zniechęciły mnie do dalszych spotkań.

 

Sami widzicie - ile można chodzić na te spotkania. Wrzucają swoje fotki z przed 15 lat a na spotkanie przychodzi babcia. Nosz kurła.

 

Chyba sobie zrobię od nich przerwę.

 

A i cytat z rozmowy na portalu na S, kurła następny pustak:

 

ja:  masz jakieś pasje?
Nie, ale coś tam w życiu lubię robic20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
ja: to zanaczy co?
.... No, że np latem lubię jeździć rowerem. Kręce się po Poznaniu, bo dalej nie mam z kim. 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
Wracając do filmu zimna wojna, polecam. Tylko dużo tam muzyki folkowej. Nie wiem czy lubisz20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
a w domu po pracy to co np robisz?
śpię 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
czyli rozumiem - wstajesz - idziez do pracy - pracujesz - wracasz z pracy i śpisz?
 
Uprościles, ale niech bedzie20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
ja: to takie życie bez pasji trochę nudne
 
Nawet bardzo, ale jakoś sobie radze20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png

 

 

 

 

 

Edytowane przez rarek2
  • Like 3
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2

I tak podziwiam za wytrwałość. Mi się w ogóle wydaje, że takie umawianie się przez neta do Macdonalda na randkę jest takie nie naturalne.

A ty wybierasz jakieś konkretne miejsce na przykład, że spędzicie czas na pobliskim parkingu samochodowym czy generalnie tam gdzie dwóm stronom pasuje ?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2

A te panny to dzieciate tez czy bezdzietne wszystkie?

 

Jak wypadasz na tych portalach ty na tle “konkurencji” bo przeciez masz dziecko, czy ten fakt pomijasz w swoim opisie?

 

Pytam z ciekawosci jakby to porownac do czasow gdy sie dzieci nie mialo, a jak teraz czlowiek wypada “na rynku” jak ma dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheFlorator napisał:

@rarek2

A te panny to dzieciate tez czy bezdzietne wszystkie?

 

Jak wypadasz na tych portalach ty na tle “konkurencji” bo przeciez masz dziecko, czy ten fakt pomijasz w swoim opisie?

 

Pytam z ciekawosci jakby to porownac do czasow gdy sie dzieci nie mialo, a jak teraz czlowiek wypada “na rynku” jak ma dziecko.

Też jestem ciekaw^_^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator   Jeśli chodzi o dzieci - raczej wszyscy już mają, więc nikt problemu nie robi, również singielki w zasadzie nie robią problemu - pewnie desperatki widzą, że masz dziecko znaczy że jesteś zdolny/sprawny.

 

@SzatanKrieger  Umawiam się w kawiarniach w marketach bo łatwo auto zaparkować, albo w mojej ulubionej pizzerni.

 

Idę spac

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rarek2 napisał:

na fotce tylko twarz, całkiem miła - a pamiętam z forum że jak tylko twarz to będzie kaszalot.  I był. Przyszła niska kuleczka bez jakiejkolwiek figury.

Nie żądasz fotek całej figury na privie?

 

14 godzin temu, rarek2 napisał:

Mam tam kolejkę oczekujących na randkę ale - nie chce mi się chodzić.

Weryfikuj je przed spotkaniami bo deprechy dostaniesz, gdy będziesz się ciągle umawiał z każdą Panią z portali typu "szrot.pl"

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, kobiety kłamią i manipulują wyglądem, a jak się prosi o zdjęcie całego ciała albo więcej zdjęć, by wykluczyć photoshopa, to milczenie, obrażanie albo agresja, bo przecież powinienem pokochać ją za jej duszę a nie ciało ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2018 o 21:24, rarek2 napisał:

"Z inną na randkę bym nie poszedł, może się czuć wyróżniona" i potem "Taki mężczyzna jak ja to się rzadko trafia"  ?

Potem napisała, czy jutro mam czas. Ale się już do niej nie odzywałem, bo przecież "byłem" na randce.  Potem jeszcze napisała ,ze jak randka nie wyjdzie to może się w niedzielę spotkamy. Rano jej odpisałem, ze muszę odespać noc i nie będę miał dzisiaj siły randkować. HAHAHHA.    I kij jej w oko. Na razie nic nie pisze. Zobaczymy czy się odezwie. ?

Hahahah, padłem! @rarek2 i co, odpisała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.