Skocz do zawartości

Billboard


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Jadąc moją cotygodniową trasę po zachodniej Polsce jak zwykle słuchałem audycji Marka, w której mówił, że od 13 do 30 (chyba) procent mężczyzn wychowuje cudze dzieci. 

W głowie zaświtał mi pomysł, żeby wrzucić takie zdanie na jakiś billboard we Warszawie lub innym dużym mieście. Na przykład:

 

''Od 13 do 30 procent mężczyzn wychowuje nieswoje dzieci

Nie bądź obojętny - zrób testy DNA.''

 

i pod spodem link do naszego forum.

 

Wtedy na forum można na górze podpiąć zakładkę w jakich miejscach w Polsce można zrobić takie testy itp. Oczywiście warto wtedy na forum wrzucić info o tym jak to w szpitalach zdarzają się pomyłki (żeby uspokoić skrajne feministki).

 

Co to da dla forum?

Na pewno zwiększy się liczba odwiedzin forum. Po drugie temat jest na tyle kontrowersyjny, że istnieje duża szansa, że jakiś parówkowy mainstreamowy portal podchwyci i będzie o forum głośniej niż zwykle. 

 

Taki luźny pomysł rzucam, jeśli już był taki to przepraszam. 

 

PS. Ach no i co do kasy to można na forum zrobić zbiórkę na ten konkretny cel, na pewno wielu z nas chętnie sypnie szeklami :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest świetny pomysł, ale niezwykle kosztowny i na pewno zrzutka nie pomoże.

 

Były pomysły fundacji i odpisywania podatku, to już ma sens, tyle że ja już tonę obecnie w robocie, i nie pociągnąłbym kolejnej takiej struktury.

 

Przy okazji można się dowiedzieć kto robi naprawdę dobre testy, i za reklamę takiej placówki przytulić hajs na więcej billboardów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.