Skocz do zawartości

Wakacyjny wyjazd


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia,

 

Planujemy z kumplami na początku sierpnia zrobić męski wypad na 3-4 dni, gdzieś w Polskę. Jesteśmy młodymi ludźmi (studenci) i musimy znaleźć coś, co zbyt mocno nie obciąży naszych kieszeni. Nastawiamy się typowo na imprezowanie i podrywanie. W zeszłym roku byliśmy w Zakopanem i w Mielnie.

 

Mielno - praktycznie jedna wielka impreza :)

Zakopane - chodziliśmy po górach, a wieczorem w miasto.

 

Teraz pytanie do Was? Znacie jakieś ładne zakątki Polski, gdzie można fajnie się bawić i poznać jakieś młode niewiasty? Jakieś sprawdzone miejscowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba riszercz zrobić np castle party ale to mocna muzyka, każdy zakątek polski coś oferuje i robi imprezy - terminy i terminy. Studenty jesteście wiec baza noclegowa znajduje się u niewiast niepokalanych. Good luck. 

 

Może pod muzykę jaka was interesuje. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Kingboss 40 letnie typy uprawiające seks z 17 latkami: mój kumpel zdradził swoją dziewczynę z jakąś laską poznaną na imprezie; laski, które dały się urobić w 10 minut - przez kolesia, którego poznałem ? ja osobiście nic nie zaliczyłem - ale mam nadmiar informacji w głowie, po tym wyjeździe.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym łapy połamał jak by ktoś mi się do córki dobierał - jakiś studenciaki i w zakręci w głowie - młode to i dużo nie trzeba by w głowie zakręci i by się  mokro w piwnicy  zrobiło  a potem się borykają z córką z brzuchem albo rzeżączka....

Wracając do tematu to polecam Kraków - multum fajnych i niedrogich knajpek z niezłymi imprezami ( zniżki dla studentów )

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojkr napisał:

Ja bym łapy połamał jak by ktoś mi się do córki dobierał - jakiś studenciaki i w zakręci w głowie - młode to i dużo nie trzeba by w głowie zakręci i by się  mokro w piwnicy  zrobiło  a potem się borykają z córką z brzuchem albo rzeżączka....

A dlaczego? Przecież może podejmować współżycie, seks z taką 17-latką jest legalny. Suka nie da, to pies nie weźmie, prawda?

Edytowane przez Paterialista
błędnie napisałem "pełnoletnia", a dyskusja dotyczy 17-letniej córki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paterialista napisał:

A dlaczego? Przecież jest pełnoletnia, seks z taką 17-latką jest legalny. Suka nie da, to pies nie weźmie, prawda?

Licz się ze słowami bo Brat @wojkr pisał w kontekście swojej córki.

 

To że żony byście cudze zaliczali to już wiem, teraz córki dochodzą??

 

Przepraszam za post pod postem ale pojawiła się nowa wypowiedź w między czasie.

 

PS. Będziesz miał dziecko to daj namiar.

Edytowane przez Sonic
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam tak jest, dużo osobliwości. Młodzież wymieszana z takimi jakich opisałeś. Cieszę się, że się podobało w skoju. Źródełko, molo woda i całe miasteczko gdzie się sporo dzieje. Na 2-4 dni w sam raz. 

Jak zdrowie, siły i hajs pozwoli to wyskoczę tam na przyszły rok. W tym roku się nie udało bo kiedy miałem jechać to zahaczyłem o te deszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic Ano panie takie czasy, a raczej to "znamię" tych naszych czasów ;)   Mam wśród kumpli paru młodszych chłopaków, tak 15-18 lat, i to co oni mi nieraz opowiadali, albo zdjęcia jakie mi pokazywali to się w pale ludzkiej nie mieści - a zaznaczyć tu muszę, że chłopaki ogarnięte i ułożone, ba, sam im nie raz i nie dwa wykłady robiłem gdy zachodzili z nudów w czymś mi pomóc. Ogólnie rzecz biorąc, zdziwiłbyś się jakie kurewstwo się szerzy wśród młodych "niewiast" i jakich to zdjęć nie zapodają swoim bad boyom (którzy to potem rozsyłają je po swoich kumplach). Jak mi chłopaki pokazali zdjęcia takiej jednej 17tki to mi szczęka opadła, nie to że z wrażenia, bo swoje się już w życiu napatrzyłem, ale ze zdziwienia co te gówniary mają teraz w głowach :D

Swego czasu w pracy była też taka sytuacja, rozmawialiśmy sobie o kobitach i jak to z nimi bywa - wymiana doświadczeń, i był taki, dajmy na to, X. Śmieszkujemy, opowiadamy anegdoty i jakoś temat zszedł na właśnie młode lasencje i czego to one nie odpierdalają, rzeczony X (który ma córunie z tegoż przedziału wiekowego) po usłyszeniu paru historii stwierdził że jego kochana córeczka taka nie jest, że jest ułożona itd. a tak się złożyło że jeden z młodszych kolegów ją znał i pokazał X parę "grzeczniejszych" zdjęć z tweetera (czy kij wie jak te portale, gdzie laseczki wrzucają fotki się nazywają). Zapadła cisza, X z pochmurniała i z poważniała mina, gość doznał w szoku, a my w śmiech :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paterialista napisał:

A dlaczego? Przecież może podejmować współżycie, seks z taką 17-latką jest legalny. Suka nie da, to pies nie weźmie, prawda?

Będziesz miał dziecko 15-18 lat spojrzysz na sprawę inaczej.

Inwestujesz w dziecko i nie chcesz by sobie przez jakiegoś paproka życie spierdiloło tym bardziej że ciężar np wychowania niechcianego dziecka spadnie na ciebie - z domu wyrzucisz, każesz usunąć ?

Ps.

Co innego jak robi to z gościem z którym jest a co innego z przypadkowym kolesiem o którym wie że " był fajny i miał na imię Sławek mówił że jest studentem marketingu z Częstochowy." 

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead ale ja jestem tego świadomy. Tylko jest różnica jak nastolatka bzyka się z rówieśnikiem bo hormony buzują a akcje ze starszymi kolesiami co powinni mieć światło stop przy takiej.

 

Zwłaszcza, że kolesie zaliczający takie małolaty specjalnie nagabują łatwowierne siksy. Już widzę jak wszystkie same się pchają, za dużo widziałem napalonych frajerów stręczących młode laski.

Edytowane przez Sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojkr napisał:

ędziesz miał dziecko 15-18 lat spojrzysz na sprawę inaczej.

Inwestujesz w dziecko i nie chcesz by sobie przez jakiegoś paproka życie spierdiloło tym bardziej że ciężar np wychowania niechcianego dziecka spadnie na ciebie - z domu wyrzucisz, każesz usunąć ?

Wytłumaczenie jak wyżej. Mamy tutaj wielbicieli gachostwa, którzy gachowi by jeszcze gałę opędzlowali w nagrodę za otworzenie oczu. To może takiemu 40-latkowi co córcię wyrwał też? W sumie przecież też pokazał, jaka córeczka jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.