Skocz do zawartości

Wakacyjny wyjazd


Rekomendowane odpowiedzi

@Sonic no przykre, taki jest świat. Tacy są ludzie. Ja ich zmieniać nie będę.

 

Mogę zmienić tylko siebie. 

 

Co do mamy i mojej siostry to wiem jakie są, bo je znam długo i widziałem jak się zachowują w różnych sytuacjach. 

Moja mama nigdy nie wypiła wiecej alkoholu niż jeden kieliszek i do tego miała tylko jednego faceta. Mojego tate.

 

A co do siostry to znam dobrze i wiem jak rodzice ją wychowali. Oczywiście jest troche inna, bo czasy się zmienily, ale dzieki temu co miała w domu to nie robiła takich nieodpowiedzialnych akcji.

 

Moi rodzice nigdy nie biegali za nami ani tata za mamą. Nie musiał.

 

Co do kuzynek to jest ich troche i nie każdą aż tak dobrze znam, dlatego ręki nie dam.

 

 

7 minut temu, Sonic napisał:

Dlatego dziś nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego wora

 

A kto tu wrzuca wszystkie kobiety do jednego wora? Przytoczysz jakiś przykład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronisław

" 17 letnie laski to już sa z reguły po 10 kutasach w każdej dziurze teraz. A ty chcesz je ratować przed zbeszczeszczeniem. hahaha koń się śmieje, słyszysz? "

" hahaha upilnuj córkę, żone ???? poluj na gachów co chcą je bzyknąć ???? "

" suka nie da, pies nie weźmie. "

" Jak już po 10ciu to 11 nic nie zmieni "

" Twoja pewnie też. "

Wszystkie te wiadomości generalizowały i były obelżywe w stosunku do kobiet jako całości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sonic napisał:

to już sa z reguły 

Tu jest napisane z reguły czyli nie wszystkie.

2 minuty temu, Sonic napisał:

hahaha upilnuj córkę, żone ???? poluj na gachów co chcą je bzyknąć ???? "

Gdzie tu obraza kobiet? Tu akurat jest do każdej Twojej żony i córki.

2 minuty temu, Sonic napisał:

suka nie da, pies nie weźmie

To stare powiedzenie. Nie obraza. 

2 minuty temu, Sonic napisał:

Jak już po 10ciu to 11 nic nie zmieni 

To były żarty i też wszystkich kobiet nie obraziłem.

 

Wiec, że Ty interpretujesz te słowa inaczej to już Twój problem.

 

Nikt tu nie obraża wszystkich kobiet. Piszemy o faktach.

 

Jeśli ja bzykam się z kim popadnie bo laski mnie namawiają to nazwij mnie kurwiarzem i wezme to na klate. Ale nie będę się wybielał, albo oczekiwał, że mój tata czy moja żona będzie teraz te laski napier**** bo to one namówiły i to ich wina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest jeden, każda kobita ma w sobie ten % gen kurewstwa, który zacznie działać, jeśli zaistnieją ku temu warunki (jak na przykład w dzisiejszych czasach) :D  Kobity nie upilnujesz, bo to Syzyfowa praca, ale można upilnować "programowanie socjalne", jak np. było to w przed XX w.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało....

 

Przyjaciel na siłowni. Dwie laski na rowerkach gadają do siebie.

No zareczył się ten debil Piotrek, bo mu powiedziałam, że czekam na pierscionek. 

A co na to Daniel i Wasi znajomi?

Z Danielem mówimy, że to on się zaręczył i planujemy sprzedać pierscionek, no jeszcze może coś ugramy od Piotrka.

 

Drugi przypadek.

Ten sam przyjaciel spotyka się z dziewczyną i poszli do jej koleżanki na impreze.

Apartamentowiec, drugi kupuje. Ma 4 facetów.

Jeden sprzedaje dragi, drugi elektryke jej zakładał( przy kumplu go opier*** przez telefon, że źle coś kable położył), trzeci jakiś przestępca to mu wczasy czasem opłacała bo dobry w łóżku, a czwarty taki przyzwoity. Przyjechał na imprezke. 

 

Laska przeciętna. Pracuje w korpo. Na wyższym stanowisku. Z wyglądu średnia.

 

Ach te jedyne i wyjątkowe ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Sonic said:

To że żony byście cudze zaliczali to już wiem, teraz córki dochodzą??

Wyruchają cudzą żonę, córkę i psa, doradzą przy rozwodzie. A gdy sami bedą mieć córeczkę, to bedą trzymać ją pod kloszem, przerażeni złym światem. Jak oni ruchali było ok, jak im dziecko rucha taksówkarz to zle.

 

Quote

Co do mamy i mojej siostry to wiem jakie są, bo je znam długo

``Wszystkie kobiety to kurwy tylko moja mamusia nie``;)

Edytowane przez Les
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Les napisał:

Wyruchają cudzą żonę, córkę i psa, doradzą przy rozwodzie. A gdy sami bedą mieć córeczkę, to bedą trzymać ją pod kloszem, przerażeni złym światem. Jak oni ruchali było ok, jak im dziecko rucha taksówkarz to zle.

 

Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. 

Ale to już Twój problem. Pewnie nie ma sensu Ci i tak tego tłumaczyć, bo nie zrozumiesz.

 

6 godzin temu, Les napisał:

``Wszystkie kobiety to kurwy tylko moja mamusia nie``;)

Nikt tu waszystkich kobiet do jednego worka nie wsadza.

 

I do tego napisałem, czemu to wiem. Ale Ty wiesz pewnie lepiej ???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Bronisław said:

Pewnie nie ma sensu Ci i tak tego tłumaczyć, bo nie zrozumiesz.

To teraz posłużyłeś sie sztandarowym argumentem kobiet. Brawo. Szybko się uczą co niektórzy z opowiesci z forum. 

Może Twoja siostrę czy kuzynkę tez waliło 5 taksówkarzy jak była nawalona na dysce? nie? czemu? uwazasz je za lepsze? niedostepne? a inne za kurwy do walenia?

 

Quote

Moja mama nigdy nie wypiła wiecej alkoholu niż jeden kieliszek i do tego miała tylko jednego faceta. Mojego tate.

Pojechałes zdrowo. Przecież jej nie znałeś jak była młoda. Jak Ty traktujesz kobiety, jak smarkacz. Mamusia dobra i nieskazitelna, nigdy by nie miała innych facetów, a ta reszta miała 11 w wieku 18 lat. Smark jestes i tyle i do tego zepsuty smark.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Les napisał:

To teraz posłużyłeś sie sztandarowym argumentem kobiet. Brawo. Szybko się uczą co niektórzy z opowiesci z forum

Bardzo szybko się uczę, już mi cycki nawet urosły ????

 

7 minut temu, Les napisał:

Może Twoja siostrę czy kuzynkę tez waliło 5 taksówkarzy jak była nawalona na dysce? nie? czemu? 

E tam 5 z 8 ich tam było a drugie 8 nagrywało ??????

 

8 minut temu, Les napisał:

uwazasz je za lepsze? niedostepne? a inne za kurwy do walenia?

Pewnie że są najlepsze... wyjątkowe... jedyne... a inne tylko do walenia ???????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Bronisław said:

Pewnie że są najlepsze... wyjątkowe... jedyne... a inne tylko do walenia ???????

 

Wiesz kim jesteś? Wybiórczy biały rycerz, tylko na piedestale ustawiłeś matkę, siostrę czy kuzynkę. Jesteś przekonany, że one są nie kobietami, tylko jakimiś stworzeniami z himalajów. A reszta dziwki:) Do tego stopnia, że jestes pewien, że całe życie były czyste i nieskalane i pochwalasz to i gloryfikujesz a jednocześnie ruchałbyś czyjeś córki ile wlezie. Hipokryzja do kwadratu, kult dziewictwa połaczony z wybiorczym hedonizmem.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Les napisał:

Hipokryzja do kwadratu, kult dziewidztwa połaczony z wybiorczym hedonizmem.

Dokładnie ????? 

 

8 minut temu, Les napisał:

Wybiórczy biały rycerz, tylko na piedestale ustawiłeś matkę, siostrę czy kuzynkę.

Ja siebie określam złotym rycerzem z wielkim mieczem ??

 

A z tym smarkiem to też mi pojechałeś... Będę płakał... przytulisz?

Edytowane przez Bronisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić czego oczekujecie od kobiet.

 

Z jednej strony najlepiej by było jakby dała się przelecieć na pierwszym, góra drugim spotkaniu, jak zacznie pieprzyć o poważnym związku to pa pa.

 

Z drugiej strony dobrze by było żeby nie miała wcześniej za dużo kutasów w ustach, cipie i dupie (nikt jeszcze nie pisał o braniu między cyce).

 

Generalnie wyruchacie laskę na drugim spotkaniu, po jakimś czasie kończycie relację - przy założeniu, że była dziewicą ma na liczniku już "1". Nie jest źle. Kolejny samiec powinien być zadowolony, ten trzeci też jeszcze nie ma co kręcić nosem. No ale następni z numerami 4, 5 i 6 już obojętni być nie mogą. Taka laska to tylko na ostre rżnięcie beż zaangażowania.

 

O tyle dobrze, że wszystkie mają przebiegi od 10 w górę więc jak się znajdzie taka z "4" na liczniku to można być ukontentowanym.

 

Wiadomo również, że tylko nasze matki raz w życiu uprawiały seks po to tylko żeby urodzić tak wspaniałych samców jak my.

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił nam się kolejny podobny temat, mam wrażenie.

 

Ja rozumiem i brata @Sonici pozostałych braci (może poza tą wypowiedzią @Wernon, który się kompromituje, bo tu najpierw sypie diagnozami typu problemy z dzieciństwa związane przecież z definicji z wychowaniem, gdzie indziej "polemizuje" w podobny sposób z tym, że zachowania ludzkie mają podłoże społeczne, a jak ktoś zada logiczne, analogiczne pytanie o jego matkę to oburzenie jak na podwórku połączone z groźbami- dlatego bardzo spodobała mi się odpowiedź @Paterialista;) ).

 

Moje zdanie jest podobne, co w podobnym temacie :) 

Suka nie da, pies nie weźmie, ale to czy pies chce wziąć też zależy od niego i jego zasad, tylko i wyłącznie. Podobnie jak zależą do nas inne wybory, których możemy, a nie musimy dokonać. Natomiast "winy" tego kto bierze bym się nie doszukiwał. Zwłaszcza, że prawdą jest iż takie 17-latki to nie do końca rozkoszne dzieciaczki, tylko bywają panny zrobione tak, że myślę iż każdy z nas spokojnie myślałby, że bzyka co najmniej 21-latkę. Niestety tak to wygląda. Do niczego ich specjalnie namawiać w dodatku nie trzeba. 

 

Czy wszystkie? No pewnie, że nie wszystkie. Jednak @Gr4ntdobrze pisze o takim "samospełniającym się proroctwie", gdzie z jednej strony potępia się kurevstwo kobiet i marzy o dziewicach, z drugiej pochwala się nabzykanie towaru ile się da. Jasne, pula jest dość duża, ale jednak jak się ciągle masowo sika do stawu, to w końcu pływanie w nim może się zrobić niesmaczne. Może o tym też warto pomyśleć.  

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te teorie, kłutnie, sprzeczki na rzekome argumenty. Wszystko to, bo kilka młodych dziewczyn chciało się przed koleżankami pochwalić, że rypały się z przyjezdnymi. Bo w tej smutnej jak pi...a wiosce za wiele się nie dzieje. I prawie w każdej tak jest w Polsce. I warto z tego korzystać. No ale obrońcy dziewictwa, rycerze i ci, co wiedzą lepiej jak zagospodarować moralnie cudzą cipkę, co zaraz będą rzucać hasłami od pilnowanią córek już się zlatują. Śmiech i żal...

 

Kurde, chłopaki! A może byście założyli "cipową policję"? Jeździlibyście po wioskach i wyłapywali takich 40 letnich zboków. I opaski dziewczynom na ręce dawali - "jestem porządna, uprawiam miłość tylko z chłopakiem w wieku +/- 3 lata różnicy".

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nieco zaczyna irytować całkowite zrzucanie odpowiedzialności na kobiety.

 

Nie da się wyruchać - feministka, niedobra, zła, na pewno patrzy na status, a ja porządny, zwykły, dobry chłopak tylko trochę biedny - a to suka, badboyowi by dała, taka owaka.

 

Chętnie się rucha - to suka, bo jak suka nie da to pies nie weźmie, więc ruchajmy ją ale pamiętajmy, że to suka. Oszukuje i zdradza swojego misia ale to ten miś to pizda, nie to co ja, twardziel z jajami ze stali.

 

Kto ponosi odpowiedzialność za złe wychowanie dzieci? Rodzice.

 

Kto ponosi odpowiedzialność za krzywe ruchy kobiet? Mężczyźni. I to zarówno ci, którzy pozwalają sobie wchodzić na głowę czyli "rycerze" jak i ci którzy nie panują nad popędami czyli "ruchacze".

 

Chcę jeszcze zaznaczyć, że tzw. "don juanism" to zaburzenie emocjonalne, takie jak szeroko poruszane tutaj "borderline".

 

Wniosek jest jeden, aby uzdrowić relacje damsko-męskie a co za tym idzie, relacje w rodzinie, a co za tym idzie relacje w społeczeństwie, a co za tym idzie samoświadomość obywateli (pitu pitu o waginach a Polski....) należy zacząć od mężczyzn. Nie bez powodu męskość jest niszczona, społeczeństwo bez mężczyzn (ani rycerz, ani ruchacz nie są mężczyznami - to tylko osoby z fiutem między nogami) jest łatwe do opanowania.

 

Jeszcze raz powtórzę - ruchanie w dupę i spuszczanie się na twarz nie są wyznacznikiem męskości. Wyznacznikiem męskości nie jest również pozwalanie jeździć po sobie jak po łysej kobyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w pełni, co napisał @Gr4nt.  Nie można jednocześnie zjeść ciastka i mieć ciastka. Coś za coś.

Bo nie muszę pływać w szambie by wiedzieć, że cuchnie. Nie muszę w nim nurkować by wiedzieć, że na dnie nie rosną fiołki. Łykacie neomarksistowską ideologię jak gęś kluski. Ideologię, która niszczy mężczyznę i rodzinę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt A teraz odpowiedz sobie szczerze sam przed sobą - jedziesz na wakacje do małej miejscowości. Impreza, klub/pub, ludzie się bawią, jest ciepło, jest słońce. Fajnie się bawisz, relaks, spodobała ci się młoda dziewczyna. Zagadujesz coś, bawicie się chwilę razem i ona leci na ciebie i to widzisz. Młode ciało, uśmiech, błysk w oku. Faja ci na samą myśl szaleje. I teraz co robisz - zabierasz ze sobą do hotelu czy mówisz - idź do domu mała, spierdolenia karuzelę ja zatrzymam!

Nie mówię tu o zawijaniu do bagażnika jakiś wpół żywych szlaufów tylko o normalnych, chętnych dziewczynach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomko napisał:

Młode ciało, uśmiech, błysk w oku. Faja ci na samą myśl szaleje.

Gdzieś tam wspominałem o panowaniu nad popędami.

 

13 minut temu, Tomko napisał:

I teraz co robisz

 

Z uwagi na to, że jestem żonaty mówię

 

14 minut temu, Tomko napisał:

idź do domu mała

 

Poza tym pytanie czy ona ma chłopaka, pewnie teoretyzując przyjmujemy, że ma ale się nie przyzna. Więc ruchając ją przykładam się do spierdolenia.

 

Wniosek z tego jeden i trudny do przyjęcia. Panujmy nad popędami.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gr4nt napisał:

Gdzieś tam wspominałem o panowaniu nad popędami.

 

 

Z uwagi na to, że jestem żonaty mówię

 

 

Poza tym pytanie czy ona ma chłopaka, pewnie teoretyzując przyjmujemy, że ma ale się nie przyzna. Więc ruchając ją przykładam się do spierdolenia.

 

Wniosek z tego jeden i trudny do przyjęcia. Panujmy nad popędami. 

 

 

 

Nie wiem, co w tym wniosku trudnego do przyjęcia. Jest oczywisty. @Tomko, haha, ja bym obecnie pomyślał, że ktoś chce mnie skompromitować i wynajął Panią do towarzystwa w jakimś niecnym celu. Niestety, takich akcji w młodości nie doświadczyłem, chyba byłem za brzydki, za nieśmiały i za biedny : )

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.