Skocz do zawartości

Wakacyjny wyjazd


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sonic napisał:

@lxdead ale ja jestem tego świadomy. Tylko jest różnica jak nastolatka bzyka się z rówieśnikiem bo hormony buzują a akcje ze starszymi kolesiami co powinni mieć światło stop przy takiej.

 

Dla Ciebie pewnie jest, dla takich gówniar nie ma żadnych, tfu, sorki, większe "propsy" wśród psiapsiół bo starszego gościa dorwała (czyt. sponsora). Ja jestem tego zdania, że jak dziewucha wyniosie coś z wychowania, z domu, to starego chuja spławi. Pusta niunia takiemu rozłoży, i tak jak przy mężatkach - suka nie da, pies nie weźmie.

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sonic napisał:

Żeby tak Wasze 17-letnie córeczki "stare dziady" pruły.

A ty co?

Jakim ujem Twoja 17 letnia córeczka by tak późno pełzała po baletach nocą prawie nago po plaży po molo/na dechach w Międzyzdrojach?

To z Ciebie byłby za Ojciec? "stary piernik co życia nie zna"?

 

Myślę, że często osądzasz na poziomie wiedzy książkowej, mającej tyle z życiem wspólnego co karetka do reanimacji(stojąca w korku na światłach przejazdu pendolino).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sonic napisał:

że zapolowałbym na amatora małolat.

Masz licencje na zabijanie?

Więc.

Ostatnio odnoszę subiektywne wrażenie(mocno subiektywne/jedynie moje)że, nie miałeś styczności z żadną forma patologi w swoich okolicach/gdziekolwiek  w większych skupiskach.

Nie masz bladego pojęcia o sile masy(bez mózgu/zombi społecznych/chuci genu .....ble ble ble).

 

A tak z ciekawości jak byś zapolował? Kuszą, nożem kuchennym czy na ostre słowa jak mieli w OBCYM 2 napierdalać do Genokradów

aby nie rozpierdolić reaktora?

Bardzo ciekaw procesu seek and destroy?!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic to że Cie ogarnia poczucie wstydu to jedno a drugie to że takie rzeczy się dzieją i dziać będą. 

 

Czy tego chcesz czy nie.

I nie mówie że ja to pochwalam. 

Na pewno nie będę miał pretensji do faceta co bzyknął moją córkę czy żone jeśli tego chciały. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sonic napisał:

bajdurzył jak teraz.

Obecnie sam bajdurzysz, bez .....

 

Nawet twoja legalna żona/małża będzie czyjąś córką i co jak pojedzie do tatusia i napierdoli jaki to jesteś "zjeb" bo nie chciałeś czegoś(wstaw dowolne) to ci obiją ryja bo to ksieżniczkaaa wel Teścia.

 

Idź do proboszcza i poproś o numer do herszta `koła rybackiego` bo chciałeś z nim osobiście pogadać za mniejszą stawkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bronisław napisał:

@Sonic, @wojkr hahaha upilnuj córkę, żone ???? poluj na gachów co chcą je bzyknąć ????

 

Jak czytam takie komenty to ogarnia mnie pusty śmiech. 

 

Życzeniowy świat nie istnieje ??

Pisałem że nie mam córki tylko syna i jestem w stanie zrozumieć innych ojców.

Ale tak życzeniowy świat nie istnieje i dziecka nigdy nie upilnujesz i nie ustrzeżesz przed złymi decyzjami. Co nie znaczy że jako rodzice mamy wszystko przyjmować z stoickim spokojem - tym bardziej jak ktoś wykorzystuje naiwność i glopote naszej pociechy - w którą inwestujemy.

Chciałbyś chować cudze dziecko ? Albo płacić alimenty za swoją pociechę ?

 

Edytowane przez wojkr
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Sonic napisał:

PS. Będziesz miał dziecko to daj namiar.

Czyli sam byś zerżnął skoro się dopominasz o namiary.
Widze już kolejny wpis na którym pałasz oburzeniem, chęcią zemsty za ruchanie tych czy owym lasek. Z doświadczenia wiem, że ma to podłoże jakiegoś urazu z dzieciństwa. Pomyśl o tym. Żyjesz chyba w grocie z mnichami skoro pieprzysz takie rzeczy, nie mając pojęcia o świecie, a tym bardziej o zachowaniach płci żeńskiej.
17 letnie laski to już sa z reguły po 10 kutasach w każdej dziurze teraz. A ty chcesz je ratować przed zbeszczeszczeniem. hahaha koń się śmieje, słyszysz?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojkr napisał:

Chciałbyś chować cudze dziecko ? Albo płacić alimenty za swoją pociechę ?

 

Nie, pozabijam to kurestwo łącznie z dzieckiem i kochankami i rodziną kochanka i pare pokoleń wstecz.

 

Kurestwo szerzyć się nie będzie. Przynajmniej w mojej okolicy. ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sonic napisał:

Dlaczego Wy

Jakie WY? CO to comuna wraca? TOWARZYSZU!

Teraz, Sonic napisał:

polaryzyjecie wszystko na winę kobiet.

Najwyraźniej czytasz z krokiem skokowym i przeoczyłeś istotne fakty. Nie każdy jest tak doskonały jak zakłada, niestety.

 

Teraz, Sonic napisał:

większości związków "teściowie"

No to gratulacje, liczba mnoga, zatem żadnego nie dotrzymałeś do końca.

 

Teraz, Sonic napisał:

byli we mnie zakochani

 Czas przeszły skończony. Zatem przestali?

Idź do nich na kawę, poproś o podżyrowanie pożyczki na pół bańki euro.

 

Misterna prowokacja na poziomie piaskownicy, kończę zabawy błotne, pisz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wernon napisał:

17 letnie laski to już sa z reguły po 10 kutasach w każdej dziurze teraz. A ty chcesz je ratować przed zbeszczeszczeniem. hahaha koń się śmieje, słyszysz?

Jak już po 10ciu to 11 nic nie zmieni ??

 

3 minuty temu, Sonic napisał:

Uważasz, że Twoja matula/siostra/kuzynka w wieku 17 lat miała już 10 kutasów w sobie?

Chyba nie, ale Ręki sobie za to uciąć nie dam ?? tym bardziej jeśli chodzi o kuzynke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sonic napisał:

A co mi tam. Uważasz, że Twoja matula/siostra/kuzynka w wieku 17 lat miała już 10 kutasów w sobie?

Matki sie nie czepiaj bo przekozaczysz i wyłapiesz. Siory nie mam, a kuzynki mi latają i powiewają. Wiem od znajomych z poradni psychologii dziecięcej co wyrabiają nastolatki.
A ty skończ pierdolić jak nawiedzony niedoszły wikary.

Edytowane przez Wernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wernon skoro zakładasz, że kobiety w wieku 17 lat mają taki przebieg to dlaczego Twoja matka miałaby go nie mieć? Grozisz mi za merytoryczne pytanie? :)

 

@Tornado widzisz niewierny Tomaszu. Trzymali moją stronę o dziwo. :)

 

@Bronisław skomentuje tylko, że to przykre.

Edytowane przez Sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wernon napisał:

Matki sie nie czepiaj 

"Pałasz oburzeniem, chęcią zemsty za ruchanie tych czy owym lasek. Z doświadczenia wiem, że ma to podłoże jakiegoś urazu z dzieciństwa. Pomyśl o tym. Żyjesz chyba w grocie z mnichami skoro pieprzysz takie rzeczy, nie mając pojęcia o świecie, a tym bardziej o zachowaniach płci żeńskiej."

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wernon napisał:

Twoja pewnie też.

Moja pokazała, że można być wiernym mężczyźnie nawet jeśli był bestią. Dlatego dziś nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego wora.

 

Piękna odpowiedź człowieczka bez argumentów. Podpytaj jaki młodzian by zainteresował. ?

 

Ps. Tak poważnie. Czy Wam nie jest wstyd wylewać takie szambo na kobiety i traktować je jako worki na spermę? Poważnie porozmawiajcie z tymi co Was urodziły na ten temat.

Edytowane przez Sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.