Skocz do zawartości

Jak poznać czy kobieta Cię zdradza?


Czy zdradziła Cię kobieta?  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zdradziła Cię kiedykolwiek kobieta/karyna/małża (niepotrzebne skreśl wg. uznania) :)



Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

- nagłe dbanie o siebie (siłka, diety)

- mówienie o obiekcie - zarówno pozytywne i negatywne (głupek, zły, burak, tylko kolega, ale on się ubiera, itp)

- oskarżanie o zdradę lub chęć zdrady - mechanizm projekcji (czemu się tak gapisz na tą zdzirę, zdradzasz mnie pewnie, itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- chowanie telefonu.

- chwalenie jednego  typa jaki ma uśmiech i  wysoki.

- chwalenie drugiego typa jak to on z nią umie rozmawiać.

- nagłe odchudzanie się.

- czepianie się o  byle pierdoły.

- robienie sexy  fotek i  zmiana zdj profilowego na fb.

- wychodzenie do koleżanki.

- opowiadanie jak to koleżanka zdradziła swojego chłopaka a on ją i morały on powinien jej wybaczyć.

- Robienie z ciebie potwora w oczach jej znajomych żeby usprawiedliwić zdradę.

- Podśmiewanie się z ciebie jej rodziców że ma drugiego.

- Nazywanie panny  przez jej brata szon  ??.

- Koleżanki ważniejsze jak ty.

- Nie dawanie laików pod twoimi zdj na fb.

- Nowe pozycje i zachowania w sexie.

- Nowe miejsca uprawiania sexu.

- Wyjebanie na ciebie, nie odbieranie telefonu za 1 razem, opóźnione odpisywanie na sms.

- Intuicja panowie jak czujecie że coś jest nie tak to  tak jest.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Esmeron napisał:

Wiecie co jest najbardziej przerażające w tym całym wątku? 

 

7 chłopa, 7 użytkowników tego forum zaznaczyło "wolałem tego nie wiedzieć"

 

What the fuck??¿????!??!????? 

Na początku  ciężko przyjąć do wiadomości  :).

Ona by mi tego  nie zrobiła no przecież tak mnie kochała i inne brednie wbite do łba.

Trzeba wiedzieć zauważysz jeden symptom szykuj się do odejścia.

Lepiej odejść z twarzą i to jako ten który miał jaja.

Chciałbym to wiedzieć rok temu ?

 

 

 

A  i jeszcze jedno plotki na jej temat .

Jeśli usłyszysz gdziekolwiek w okolicy o pannie coś nie tak.

Spierdalaj w podskokach.

Kobiety bardzo  dbają o reputacje jeśli coś ktoś na nią mówi nie jest to bez powodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawy temat. 

W moim przypadku objawy przypadłości żony zdiagonozowanej potem jako konto na sympatii i poznany tamże wielbiciel, to:

- brak szacunku i bezczelność wobec mnie, 

- łatwo dopuszczanie się agresji słownej wobec mnie, 

- stałe trzymanie telefonu przy sobie, klasyka gatunku. Raz się kłóciliśmy, to na bezczela w trakcie tej kłótni grzebała w telefonie (ekranu nie widziałem, więc mogła też i sprawdzać szczegóły budowy wielkiego zderzacza hadronów, ale mi się nie wydaje). 

To były czasy :)

 

Edytowane przez MrThruster
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zwracajcie też uwagę na telefon partnerki, normalnie na tapecie powinno być twoje zdj albo wasze razem.

Też jak jesteś podpisany u niej w telefonie ? na początku to wiadomo Kochanie itp.

U mnie na końcu było po prostu imię ?

To jak was podpisuje w tel znaczy  jak was traktuje.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mat2206 napisał:

To jak was podpisuje w tel znaczy  jak was traktuje.

Bardzo ciekawa sugestia na którą wcześniej nie zwracałem uwagi. Podobnie mi się wydaje odnosi to się do tego jak pokazuje się światu w mediach społecznościowych w kontekście związku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I zanika sex.

To jest charakterystyczne.

Gdy facet idzie na boki - jest bardziej napalony, w tym na sex z żoną.

Gdy ona - emocjonalnie jest już gdzieś indziej więc jeśli nawet da - to będzie jak praca niewolnika.

Napalenia w tym nie zobaczysz, chyba że czasami pod wpływem jej wyrzutów sumienia, gdy zrozumie, że nie może zjeść ciasteczka i wciąż je mieć.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SpecimenSix napisał:

Niekoniecznie, czytałem nawet tutaj na forum przypadki gdzie kobieta nagle chciała uprawiać seks w takich pozycjach, które wcześniej by nie przeszły i wcale nie zanikł.

Bo to panie, działa dwojako.

Są kobiety, które zdradzają i nie dopuszczają się siebie męża. Bo notabene mają wryte w psyche, że w ten sposób zdradzają kochanka. Podwójne standardy ?

 

Druga część kobiet, która zdradza męża, staje się wulkanem sexu niż przed zdradą.

Dlaczego? A no dlatego, że chcą w ten sposób wynagrodzić mężowi, swoje skoki w bok. Mają wyrzuty sumienia i tak usprawiedliwiają swoje sumienie.

Edytowane przez Still
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dodał jeszcze tak zwana gówno burza robienie problemu z byle powodu do rangi 3 wojny światowej a co za tym idzie obraza no i agresja słowna . Czasem Panowie tak sobie myślę czy gdyby można było takiej lasce tak po prostu strzelić w ryja (nie mając później z tego powodu problemów prawnych itp ) czy wtedy bardziej by sie zastanowiły no i może wtedy by szanowały bardziej . Bo laska nie dość , że sama zdradzi lub jest gotowa na nową gałązkę to jeszcze często ma faceta którego opuszcza za frajera . Sami wiecie i na pewno , że kobieta często bardziej szanuje takiego faceta który bije od normalnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Still said:

Druga część kobiet, która zdradza męża, staje się wulkanem sexu niż przed zdradą.

Dlaczego? A no dlatego, że chcą w ten sposób wynagrodzić mężowi, swoje skoki w bok.

Nie.

Dlatego, że ona wyobraża sobie, że bzyka się z kochankiem i wtedy wszelkie opory znikają.

Zamyka oczy i idzie na całość bez zahamowań.

Kobiety nie dają żeby wynagrodzić męża za stałość i inne takie zalety.

Mają to dokładnie w dupie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2019 o 13:14, Mat2206 napisał:

normalnie na tapecie powinno być twoje zdj albo wasze razem.

Serio, to jest normalne? 

W dniu 27.11.2019 o 13:14, Mat2206 napisał:

To jak was podpisuje w tel znaczy  jak was traktuje.

No właśnie takie coś jest nienormalne, a potem dopierdzielanie się czemu Ty nie masz naszego zdjęcia, zróbmy se zdjęcie i się oznaczmy, czemu nie jestem zapisana jako Martusia/Kasiuńcia/Paulinka itp.

 

Szukać takich które nie mają parcia na takie rzeczy, jak już oczywiście tak bardzo chcecie szukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się, z tego, co wiem, tylko raz zdarzyło, za gówniaka, miałem chyba wtedy ze 20 czy 21 lat. Ówczesna dziewczyna sama przyszła i ze skruszoną miną przyznała, nie pytana (ja nic nie podejrzewałem) że gdzieś tam na weekendzie na wypadzie za miasto "z koleżankami" zdarzyło jej się "całować" z jakimś typem. Wtedy byłem generalnie pizdą i jakoś to przełknąłem (no cóż, była zajebista w łóżku, korzystałem z gościnności między jej nogami jeszcze co najmniej rok po tym wydarzeniu), ale z perspektywy czasu w sumie doceniam szczerość.

1 hour ago, JoeBlue said:

I zanika sex.

To jest charakterystyczne.

U mnie bynajmniej tak nie było ;)

59 minutes ago, Still said:

Mają wyrzuty sumienia i tak usprawiedliwiają swoje sumienie.

Cholera wie, może i ta moja miała wyrzuty sumienia.

1 hour ago, ares said:

gdyby można było takiej lasce tak po prostu strzelić w ryja (nie mając później z tego powodu problemów prawnych itp ) czy wtedy bardziej by sie zastanowiły no i może wtedy by szanowały bardziej

Patrzysz na to zupełnie od dupy strony. Problemem jest nie to, że nie możesz laskę strzelić w ryja (i bardzo słusznie że nie możesz), tylko to, że pozwalasz, żeby brak szacunku zaognił się do takiego punktu, że w ogóle myślisz o tym strzeleniu w ryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leto napisał:

Patrzysz na to zupełnie od dupy strony. Problemem jest nie to, że nie możesz laskę strzelić w ryja (i bardzo słusznie że nie możesz), tylko to, że pozwalasz, żeby brak szacunku zaognił się do takiego punktu, że w ogóle myślisz o tym strzeleniu w ryja.

Kolego przeczytaj jeszcze raz co napisałem . Nie piszę , że mam ochotę to zrobić tylko co by było gdyby moralnie i bez problemu (prawnego)można było by to robić tak jak np. w krajach arabskich . Myślę , że w ich kulturze jest zdecydowanie mniej zdrad itp . O to mi chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, ares said:

Kolego przeczytaj jeszcze raz co napisałem . Nie piszę , że mam ochotę to zrobić tylko co by było gdyby moralnie i bez problemu (prawnego)można było by to robić tak jak np. w krajach arabskich . Myślę , że w ich kulturze jest zdecydowanie mniej zdrad itp . O to mi chodzi .

Może to i prawda. Tylko że to jest takie rozwiązanie z gatunku "czarnoskórzy/biali popełniają dużo przestępstw, więc zamknijmy ich wszystkich w więzieniach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, leto napisał:

Może to i prawda. Tylko że to jest takie rozwiązanie z gatunku "czarnoskórzy/biali popełniają dużo przestępstw, więc zamknijmy ich wszystkich w więzieniach".

W USA często za to , że jesteś czarny i będziesz w złym miejscu o złej godzinie mogą Ciebie zawinąć lub zabić mówię to o policji ( bo jesteś czarny lub meksykanin  ) więc tam ta metoda działa . Czy popieram takie zjawisko oczywiście , że nie ale coś w tym jest ( kolorowi częściej tam broją ) co nie zmienia faktu i nie daje odpowiedzi na moje pytanie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno temu, gdy fejs raczkował, przy krótkim półrocznym chyba związku złapałem kobitę na zdradzie (kobitę - była ode mnie parę lat starsza i lekko wyższa, bezdzietna). Taka relacja typu każdy mieszka u siebie.

Relacja od jakiegoś czasu była sucha (kobita nie była nigdy wulkanem energii, zdarzały jej się uszczypliwe teksty, takie lekko protekcjonalne, przyczepianie się do mojego wzrostu), ale od jakiegoś czasu zaczęła gadać o jakimś koledze, że tam kiedyś z nim chyba kręciła czy coś, a później wyjechał, a może ona by chciała się z nim widzieć i pogadać.

Seks był już wtedy kiepski, jak jakaś kłoda :)

 

Któregoś dnia, zacieszony wpadam do niej z kwiatami, ona lekko ucieszona, ale lekko zdziwiona i coś jeszcze. Wyczułem, że coś jest nie tak, rozmowa, coś a'la poczucie winy i przyznała się, że od jakiegoś czasu sypiała z ex (jeszcze inny facet), była na tyle szczera*, że wspomniała, że zapina ją w kakaowe oko. Ewakuowałem się, na szczęście nawet już do mnie nie pisała, wcześniej jej wyuszczyłem co sądzę o zdradach. Po latach przyznam, że cieszę się, że tak się to skończyło, relacja z taką karyną to byłaby jakaś masakra. Człowiek młody i głupi, a później stary i też (czasem) głupi :)

 

* nie pojechałem po niej (nie wyzwałem od dziwek czy coś), udało mi się to opanować, choć po twarzy pewnie było coś widać

 

Edytowane przez lync
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, symptomami u mojej narzeczonej byly klasyczne:ukrywanie telefonu, zimna, okutna zimna suka, ogladanie I jaranie sie innymi faceta I w telewizji, przynajmniej raz(na poczatku) napomkniecie gacha imienia z podekscytowana twarza, fb zawalony sexi zdjeciami oraz..

ogladanie mego kut.. a, jakby porownywanie. Dziwna sprawa byla, ze mialem z nia seks, non stop, kiedy tylko chcialem. 

Czulem to, widzilem, jednak bylem na tyle naiwny, ze nawet jak to odkrylem to wybaczyl em. Typowy frajer, malo tego, ozenilem sie z nia.. Ale to juz dluzsza histroria.jedno jest pewnie, gdyby wtedy byla strona Bracia Samcy, moje zycie inaczej by sie potoczyło.. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.