Skocz do zawartości

Dwie młode dziewczyny nagrywały mnie z ukrycia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Akcja działa się dziś około 18:40 w Lublinie. Jechałem po długim dniu na dworzec kolejowy, aby móc odjechać do miasta, w którym na razie mieszkam. Jechałem miejskim autobusem od Wieniawy. Na ulicy zamojskiej wsiadły dwie dziewczyny. Młode. Jedna ciemna blondynka, druga brunetka z bardzo krótko przyciętym jednym bokiem. Obydwie wyglądały bardzo młodo, ale tym samym patologicznie - jakby "z niejednego pieca chleb jadły". Jeżdżąc dalej, gdy miejsca się zwolniły na tyłach, to siadły tam. Było to dokładnie na przeciwko mnie - jakieś dwa metry. Zaczęły się patrzeć na mnie i uśmiechać. Pomyślałem sobie - no spoko, jaja sobie chcą porobić. Potem kątem oka przyuważyłem, że chwilę potem jedna zaczęła kamerować telefonem, a gdy szybko podpatrzyłem odwracając głowę od okna, to nagrywająca wstrzymała oddech i ukryła telefon. Zacząłem się lekko stresować i zawstydzać. Pewne siebie są, trzeba przyznać. Gdy zbliżał się mój przystanek, to obydwie patrzyły się na mnie bez przerwy. Wyglądało to bardzo niezręcznie, bo gdy patrzyłem dłużej niż 4 sekundy, to śmiać się zaczynałem. Gdy wysiadłem, to wystawiały jeszcze głowę. 

Strasznie powalona akcja. Ostatnio coś podobnego trafiło mi się na początku roku akademickiego... Ale toteż nawet nie tak. Co niektóre potrafią mieć w głowie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś fajna 16latka nagrywała albo chciała zdjęcie zrobić jak trenuje na siłowni. Poprosilem ją żeby mnie asekurowała jak wyciskam na klatę, oj męczyła się dziewczyna pomagając, czułem to po głowie jak ocierała się nogami;) 

 

A czy te dziewczyny gapiąc się na ciebie rozchyliły szeroko nogi i oblizywały lubieżnie języczkiem usta?

Edytowane przez LiderMen
Dopisanie zdania
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo fluk na brodzie wisiał... ?

 

A czemu nie poćwiczyłeś pewności siebie? Trzeba było wlepić wzrok w cycuszki i... drapać się po jajkach i poprosić o numer... konta i PIN ;)

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, XYZ said:

A czemu nie poćwiczyłeś pewności siebie? Trzeba było wlepić wzrok w cycuszki i... drapać się po jajkach i poprosić o numer... konta i PIN ;)

Przed wysiadaniem patrzyłem się na nogi jednej, aby sprawdzić czy jakoś zareaguje. :D

6 hours ago, Tamerlan said:

wyciągasz telefon i zaczynasz je nagrywać

Akurat mam zepsuty i jest tylko zastępczy sprzed 10 lat...

6 hours ago, Dodarek said:

Widocznie wyglądasz jak Justin Biber i cie pomyliły ;)

Będąc w III liceum na wycieczce, to pewne gimnazjalistki zagadały na pokazie z fizyki i powiedziały, że jak Tomek z abstrahujów. :) Ale to było już dawno, choć co dziwne - znalazły mnie na fb z samego faktu pisania na telefonie.

 

3 hours ago, Carleon said:

@Strusprawa1 Co nowy temat na forum wrzucasz to ktoś cie podrywa haha W sumie to im się nie dziwie :D

Pośmiać się można. ;) Nie chciałem tego ciągnąć. Raz, że mi nie wypada, bo jestem i tak już zajęty, a dwa, to nie chcę, aby prokurator "dziura w d*pie" do mnie pismo wysłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe to gówniary są właśnie takie napalone. Starsze już się "chowają" z tym i starają się nie ukazywać, już lepiej "grają" społeczne role porządnej pracownicy, uczennicy, matki, żony itd bo widzą, że to się lepiej opłaca. Kiedyś wchodzę do autobusu, wychodzą dwie dzierlatki, jedna patrzy na mnie i prawie krzyczy "zobacz jaaki faacet". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach jest Snapchat, Instagram i tym podobne. Bodaj Snapchat ma funkcję kilkusenkundowego nagrywania filmików/obrazów i pokazywania go znajomym. Widziałem różne rzeczy. Po prostu większość młodych osób przez niego się komunikuje. Zdjęcie nóg (męskich ze skarpetkami) czy dywanu to na porządku dziennym. Do tego jedno-dwa zdania. Stawiam,że korzystały właśnie z tego.

 

Coś się dzieje! Są emocje - jest impreza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.