Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Strusprawa1

Dwie młode dziewczyny nagrywały mnie z ukrycia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Akcja działa się dziś około 18:40 w Lublinie. Jechałem po długim dniu na dworzec kolejowy, aby móc odjechać do miasta, w którym na razie mieszkam. Jechałem miejskim autobusem od Wieniawy. Na ulicy zamojskiej wsiadły dwie dziewczyny. Młode. Jedna ciemna blondynka, druga brunetka z bardzo krótko przyciętym jednym bokiem. Obydwie wyglądały bardzo młodo, ale tym samym patologicznie - jakby "z niejednego pieca chleb jadły". Jeżdżąc dalej, gdy miejsca się zwolniły na tyłach, to siadły tam. Było to dokładnie na przeciwko mnie - jakieś dwa metry. Zaczęły się patrzeć na mnie i uśmiechać. Pomyślałem sobie - no spoko, jaja sobie chcą porobić. Potem kątem oka przyuważyłem, że chwilę potem jedna zaczęła kamerować telefonem, a gdy szybko podpatrzyłem odwracając głowę od okna, to nagrywająca wstrzymała oddech i ukryła telefon. Zacząłem się lekko stresować i zawstydzać. Pewne siebie są, trzeba przyznać. Gdy zbliżał się mój przystanek, to obydwie patrzyły się na mnie bez przerwy. Wyglądało to bardzo niezręcznie, bo gdy patrzyłem dłużej niż 4 sekundy, to śmiać się zaczynałem. Gdy wysiadłem, to wystawiały jeszcze głowę. 

Strasznie powalona akcja. Ostatnio coś podobnego trafiło mi się na początku roku akademickiego... Ale toteż nawet nie tak. Co niektóre potrafią mieć w głowie..

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spodobałeś im się. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mnie kiedyś fajna 16latka nagrywała albo chciała zdjęcie zrobić jak trenuje na siłowni. Poprosilem ją żeby mnie asekurowała jak wyciskam na klatę, oj męczyła się dziewczyna pomagając, czułem to po głowie jak ocierała się nogami;) 

A czy te dziewczyny gapiąc się na ciebie rozchyliły szeroko nogi i oblizywały lubieżnie języczkiem usta?

Edytowane przez LiderMen
Dopisanie zdania
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo fluk na brodzie wisiał... 😜

A czemu nie poćwiczyłeś pewności siebie? Trzeba było wlepić wzrok w cycuszki i... drapać się po jajkach i poprosić o numer... konta i PIN ;)

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyciągasz telefon i zaczynasz je nagrywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym przyciął bajerę czy aż tak im się podobam, że chcą minie filmować i jakoś pociągnął, może wspólne selfi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widocznie wyglądasz jak Justin Biber i cie pomyliły ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w sumie faktycznie to wygląda jak fake z tym nagrywaniem. A tu kupa test jak chłopak zareaguje na debilną grę :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Strusprawa1 Co nowy temat na forum wrzucasz to ktoś cie podrywa haha W sumie to im się nie dziwie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 hours ago, XYZ said:

A czemu nie poćwiczyłeś pewności siebie? Trzeba było wlepić wzrok w cycuszki i... drapać się po jajkach i poprosić o numer... konta i PIN ;)

Przed wysiadaniem patrzyłem się na nogi jednej, aby sprawdzić czy jakoś zareaguje. :D

6 hours ago, Tamerlan said:

wyciągasz telefon i zaczynasz je nagrywać

Akurat mam zepsuty i jest tylko zastępczy sprzed 10 lat...

6 hours ago, Dodarek said:

Widocznie wyglądasz jak Justin Biber i cie pomyliły ;)

Będąc w III liceum na wycieczce, to pewne gimnazjalistki zagadały na pokazie z fizyki i powiedziały, że jak Tomek z abstrahujów. :) Ale to było już dawno, choć co dziwne - znalazły mnie na fb z samego faktu pisania na telefonie.

3 hours ago, Carleon said:

@Strusprawa1 Co nowy temat na forum wrzucasz to ktoś cie podrywa haha W sumie to im się nie dziwie :D

Pośmiać się można. ;) Nie chciałem tego ciągnąć. Raz, że mi nie wypada, bo jestem i tak już zajęty, a dwa, to nie chcę, aby prokurator "dziura w d*pie" do mnie pismo wysłał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Akurat mam zepsuty i jest tylko zastępczy sprzed 10 lat...

W sumie mogłeś go wyjąć, mogłaby być jeszcze większa beka:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ciekawe to gówniary są właśnie takie napalone. Starsze już się "chowają" z tym i starają się nie ukazywać, już lepiej "grają" społeczne role porządnej pracownicy, uczennicy, matki, żony itd bo widzą, że to się lepiej opłaca. Kiedyś wchodzę do autobusu, wychodzą dwie dzierlatki, jedna patrzy na mnie i prawie krzyczy "zobacz jaaki faacet". 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W obecnych czasach jest Snapchat, Instagram i tym podobne. Bodaj Snapchat ma funkcję kilkusenkundowego nagrywania filmików/obrazów i pokazywania go znajomym. Widziałem różne rzeczy. Po prostu większość młodych osób przez niego się komunikuje. Zdjęcie nóg (męskich ze skarpetkami) czy dywanu to na porządku dziennym. Do tego jedno-dwa zdania. Stawiam,że korzystały właśnie z tego.

Coś się dzieje! Są emocje - jest impreza.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Raz, że mi nie wypada, bo jestem i tak już zajęty,

Ale nie wróciłeś do swojej EX?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Carleon Spotykałem się z nią i jakoś tak wyszło. Nie żałuję (jak na razie). Od tamtego czasu zachowuje się bardzo wzorowo. I tak już od 3 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wbrew pozorom to nie jest wcale takie śmieszne, ja też bym się zawstydził i czuł niezręcznie. Nastolatki słyną z odpier... takich numerów, śmiania się z nieśmiałych chłopaków itd.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.07.2018 o 06:19, Strusprawa1 napisał:

pewne gimnazjalistki zagadały na pokazie z fizyki i powiedziały, że jak Tomek z abstrahujów.

Ale... ale w Abstrachujach nie ma Tomka :O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Czarek, a nie Tomek. Dziewczyny Cię oszukały.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ksanti
      Jako, że również interesuje mnie opinia pań, postanowiłem zejść z tym tematem wprost do Hadesu. Nie przedłużając - stereotypowo na jakich studiach można się spodziewać:
      a) fajnych, spokojnych dziewczyn
      b) ładnych dziewczyn
      c) dwa w jednym

Uważam, że zawsze istnieje jakiś wzór czegoś i podejmowania decyzji w życiu. Niekoniecznie chodzi mi o konkretny kierunek co bardziej charakter studiów. Chociaż jeśli ktoś ma ciekawe obserwacje lub historie związane z różnymi kierunkami to bardzo chętnie miło widziane.
      Przykładowo są studia o charakterze:
      - społecznym (np. prawo, ekonomia, administracja, marketing, finanse itp.),
      - artystycznym (np. grafika, rzeźba, malarstwo, fotografia itp.),
      - humanistycznym (np. filologie, socjologia, filozofia, kulturoznawstwa itp.)
      - medycznym (wszelkiej maści lekarze i specjaliści medyczni),
      - technicznym (np. informatyka, elektronika i wszelkie inżynierie itp.),
      - ścisłym (np. chemia, matematyka, fizyka itp.)
      - przyrodniczym (np. leśnictwo, rolnictwo, weterynaria, inżynieria wodna itp.)

Osobiście myślę, że najfajniejsze dziewczyny idą na studia przyrodnicze. Lubią rośliny i zwierzęta, więc być może cechują się empatią. Natomiast na studia społeczne wydaje mi się, że często idą dziewczyny przebojowe - karierowiczki, przyszłe korposuczki i bizneswomen. Co do urody narazie obserwuje  Jakby co jestem studentem i postanowiłem wykorzystać ostatni dzwonek aby coś ugrać. Póki co fajnie będzie luźno sobie podyskutować na temat własnych doświadczeń i różnych legend miejskich.
    • Przez MoszeKortuxy
      http://nczas.com/2018/02/21/w-odmetach-feministycznego-szalenstwa-dziewuchy-w-gore-kiecki-zaczela-sie-nowa-akcja-odzyskajmy-nasze-p-y/
      Feminizm to jedna z wielu patologii nowoczesnego społeczeństwa XXI wieku. Warto mieć to środowisko na uwadze i starać się go unikać w życiu realnym, gdyż jest ono niebezpieczne i może powodować długi okres zażenowania  

Mają nawet własną stronę - https://www.raisingtheskirt.com/about.html

Piszcie co sądzicie na temat tej akcji? Czyżby to jakieś nawoływanie samców do kopulacji? 

Amerykańskie feministki rozpoczęły wielką akcję w mediach społecznościowych. Chodzi w niej o to, by zadrzeć kiecę i obnażyć się, by „uczcić” własne genitalia.

Akcja nazywa się Zadzierając kiecę”. Główne jej hasła to: „Reclaim your c*nt”,  „Reclaim our c*nt.” („Odzyskaj swoją piz.ę”, „Odzyskajmy swoje piz.y”. Nic nie poradzimy na to, że tak to sobie wymyśliły).

Akcję rozpoczęła niejaka Nicola Hunter, która jest zmiennopłciowa, albo tylko lubi się przebierać. Najpierw przeprowadziła „dogłębne badania, by sporządzić rys historyczny sromu i jego znaczenia na przestrzeni wieków”.

Jak już zrobiła te analizy to wpadła na pomysł zrobienia akcji „Zadzierajmy kiecki”, która ma być rodzajem manifestacji, czy czegoś tam. Generalnie chodzi o to, by zadrzeć kiecę i pokazać genitalia.

Ma to zakwestionować sposób w jaki media prezentują kobiece ciało i definiują jego piękno. Zadzieranie kiec i pokazywanie genitaliów ma też „obnażyć społeczny i kulturowy status kobiet”.

Pomysł obnażania się chwycił i Live Arts Development Agency zaczęła przeprowadzać kilkudniowe warsztaty.

Jak opowiada prowadząca kurs ekshibicjonizmu Dawn Felicia Knox warsztaty „kreują intymną przestrzeń oraz doświadczenie i koncentrują się na obserwacji, uczeniu się i odzyskiwaniu piz.y.”

Są też wykłady o społeczno-kulturowej historii sromu i dziejach zadzierania kiecek.

Uczestniczki i aktywistki chcą rozpocząć publiczną dyskusję o „znaczeniu pi.dy dla ludzi i wszystkich płci”. „W przyszłości inicjatywa „Zadzieramy kiecę” ma być „bezpieczną przestrzenią dialogu dla rożnych społeczności„.

Po tych deklaracjach uczestniczki publikują rożne zwierzenia o tym co im się zrobiło jak się obnażyły.

– Jestem bardziej połączona z moja waginą i mam większe poczucie, że jest moja własnością – pisze jedna z ekshibicjonistek.

Inna znów pisze, iż jest podniecona na myśl o „wspólnej przyszłości  (z innymi uczestniczkami warsztatów) i „odrzuceniu uczucia, że jest to (wagina) tylko otwór do dostarczania innym i sobie przyjemności.

• Przez MoszeKortuxy
      http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9938/nowa-nagroda-literacka-dla-thrillerow-w-ktorych-bohaterki-nie-doswiadczaja-przemocy
      Feministyczna rewolucja trwa i działa na coraz różniejszych płaszczyznach życia społecznego, kultury, polityki, sztuki i tym razem literatury. Teraz chcą walczyć z przemocą wobec kobiet w literaturze. Oczywiście nie mają nic przeciwko przemocy wobec mężczyzn w literaturze  

Bracia piszcie co sądzicie na ten temat  

Staunch Book Prize zostanie przyznana autorowi lub autorce thrillera, w którym żadna kobieta nie jest bita, prześladowana, wykorzystywana seksualnie, gwałcona lub mordowana. Pomysłodawczyni nagrody ma już dość obrazów przemocy wobec kobiet w książkach, filmach i telewizji.

To będzie prawdziwe wyzwanie dla autorów. Jak półka z thrillerami długa i szeroka, tak pełno na niej przemocy skierowanej wobec kobiet. Nowa nagroda literacka, której pomysłodawczynią jest pisarka i scenarzystka Bridget Lawless, ma przeciwdziałać temu trendowi.

Ponieważ przemoc wobec kobiet w literaturze osiąga absurdalny poziom, nagroda Staunch Book Prize zachęca twórców thrillerów, aby nie odwoływali się wciąż do tych samych klisz – w szczególności tworzenia postaci kobiecych, które są molestowane seksualnie (jakkolwiek konieczne to dla fabuły) lub (jakkolwiek pomysłowo) zabijane – pisze pomysłodawczyni na stronie internetowej nagrody.

Nowe literackie wyróżnienie to odprysk ruchu #MeToo i sprawy wykorzystywania seksualnego w Hollywood. Lawless była też poruszona faktem, jak wiele filmów wykorzystuje gwałt jako element fabularny, a także ilością przemocy wymierzonej w bohaterki płci żeńskiej w książkowych thrillerach. Autorka twierdzi, że przemoc wobec kobiet występuje w nich powszechnie. Sprawia to, że wydają się one „naturalnymi” ofiarami fikcyjnej przemocy, napaści na tle seksualnym i morderstwa – uważa.

Według autorki taki obraz wpływa na nie bezpośrednio i pośrednio oraz odzwierciedla dominujący w społeczeństwie wizerunek kobiet jako bezbronnych ofiar. W świetle pojawiających się zarzutów w końcu jasne jest, że taka postawa przekłada się dla wielu mężczyzn na prawdziwe życie i sposób, w jaki traktują kobiety – dodaje.

Ustanawiając nową nagrodę Lawless chce promować autorów i autorki, którzy rozwiązań fabularnych nie opierają na przemocy wobec kobiet. Skupiamy się na thrillerach, ponieważ to obszerny i ważny gatunek, w dodatku często stanowi także materiał źródłowy dla filmu i telewizji. Pokażmy nie tylko czytelnikom, ale także producentom, reżyserom i aktorom, że istnieją niesamowite thrillery tworzone przez pisarzy ze świeżymi pomysłami i wspaniałą wyobraźnią – pisze.

O nagrodę Staunch Book Prize mogą ubiegać się pełnoletni autorzy i autorki z całego świata. Książki można zgłaszać od 22 lutego do 15 lipca 2018 roku. Listę finalistów poznamy we wrześniu. Nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone 25 listopada. To nie jest przypadkowa data – na ten dzień przypada ustanowiony przez ONZ Międzynarodowy Dzień Walki z Przemocą Wobec Kobiet.
    • Przez MoszeKortuxy
      Cześć Bracia  Trafiłem na ten film. Jest w nim przedstawiona hipergamia kobiet i kobiecy sposób doboru partnera. Jest wyjaśnienie tego, że rewolucja seksualna prowadzi do niesformalizowanej poligamii, gdzie dostęp do kobiet ma tylko garstka najbardziej atrakcyjnych mężczyzn.

W połączeniu z narzuconym obecnie modelem monogamicznym oznacza to, że istnieje zjawisko poligamii rozmieszczonej w czasie. Czyli 1 mężczyzna jest w związku z kobietą, a na jej miejsce czeka grupa innych kobiet. To powoduje, że większość mężczyzn (na filmie przedział od 1-6) może nie mieć wcale dostępu do kobiet. 

Kobiety w przedziale (1-2) także nie mogą znaleźć sobie partnera w czasach wolności seksualnej. 

Kobiety wolą być 2,3 czy 4 partnerką mężczyzny, który spełnia ich wymagania niż być pierwszą żoną mężczyzny, który ich wymagań nie spełnia. Autor filmu mówi, że kobiety oceniają przede wszystkim przez pryzmat wyglądu swojego partnera. 
      Wspomniane jest też to, że zamożni mężczyźni z np. Austrii muszą szukać kobiet na wschodzie, ponieważ w swoich rodzimych krajach nie są atrakcyjni dla kobiet 

Nie trudno się domyślić, że taka sytuacja prowadzi do coraz większej ilości samotnych matek w społeczeństwie, ponieważ facet może być z tylko jedną kobietą w formalnym związku. Oczywiście Alfa zapładnia. O tym jaki jest wpływ samotnych matek na swoje dzieci oraz na budżet państwa chyba nie trzeba wspominać. W skrócie - katastrofalny  

Ciekawe jest to, że takie zjawisko społeczne dzieje się w czasach, kiedy w Europie i nie tylko wzrasta liczba muzułmanów, gdzie poligamia jest legalna.

Piszcie co sądzicie na ten temat  

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.