Skocz do zawartości

Sukces Kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam informacje na internecie i trafiłem na taki tytuł:

Mundial 2018. Zachorowała na sepsę, cudem ją uratowali. Poznaj królową chorwackich WAGs

https://m.sportowefakty.wp.pl/ms-2018/765211/mundial-2018-zachorowala-na-sepse-cudem-ja-uratowali-poznaj-krolowa-chorwackich-?utm_campaign=rss%2Fpilka-nozna%2Fpilka-w-europie&utm_medium=rss&utm_source=rss

 

Okazało się, że kobieta jest niesamowita, wspaniała, popularna...

 

...tylko dlatego, że nic innego nie robi tylko jest żoną piłkarza i wrzuca na instagram swoje fotki w skąpych strojach...

 

Znacie takie przypadki? Pewnie pełno.

 

A znacie odwrotną sytuację? Facet rzuca wszystko, poświeca się dla kariery Partnerki. Wrzuca tylko fotki na insta i jest popularny, wspaniały i każdy go podziwia ??

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronisław Odkrywczy temat. Myślę, że warto się przyjrzeć temu bliżej bo instagram i próżność kobiet piłkarzy to całkiem nowe zagadnienie, nigdy nieporuszane na forum. 

 

No dobra, nie czajcie się tak panowie. Możecie już wyjść z ukrycia, że baby to próżne istoty, którym żyje się dostatnie i łatwo gdy tylko pokażą kawałek dupy i cycka.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czyja to wina? Tych durni co ich obserwują i lajkują. W większości to faceci.

 

W skali wkurwiania te Wag's są u mnie w ścisłej czołówce, chyba nawet wyżej jak politycy. A dlaczego?

 

Nikt nie zdaje sobie sprawy jak popularność wpływa na kreowanie mody, powielanie przez te mniej bystre osoby zachowań, stylu bycia. Karyny łykają to wszystko jak pelikany. No w sumie nie tylko Karyny. Jakby na wp.pl codziennie wyskakiwały info nt kobiet które realnie coś osiągnęły, są cnotliwe itd to ten kobiecy świat nie byłby taki jaki jest dzisiaj. Ale One tego nigdy nie zrozumieją, dlatego tak bardzo nimi gardzę, po prostu bardzo mocno przyczyniają się do spierdolenia tego świata. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję komuś kto ma więcej czasu wolnego przeprowadzenie eksperymentu. Należy założyć dwa konta na instagramie. Jedno jako kobieta, drugie jako facet. W fotce profilowej trzeba było by wstawić zdjęcie jakiejś laski, zaś w męskim profilu można swoje. Później można już zapodawać te same zdjęcia, jakieś krajobrazy, zdjęcia żarcia itp. Ciekawe ilu followersów będzie miał wtedy kobiecy profil, a ile męski po powiedzmy miesiącu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleofas I co tym nowego udowodnisz? To są po prostu podstawy wiedzy, którą tu się wszyscy dzielimy. Czego to jest wina? Białorycerstwa, które nie byłoby niczemu winne, gdyby nie to że sama jego filozofia to XIX wiek, ramy kulturowe, społeczne już nie te, tak jak i postawa, pozycja i rozumowanie kobit. To z kolei przez popuszczenie "pasa" przez nas samych. Z tym tematem, to tak jakby chcieć opowiedzieć komuś w skrócie zarys fabuły "Diuny" Herberta, po prostu się nie da. Bo musisz wspomnieć o Bene Geserit i ich planie eugenicznym, o Fremenach, o kontekstach filozoficznych i religijnych, o ekologii panującej na tytułowej Diunie, o melanżu i jego właściwościach. Próbując przedstawić jedną rzecz, chcąc nie chcąc musisz, będąc w połowie, zeskoczyć na kolejną, a i żeby ją zrozumieć, znów na kolejną. Ktoś świeży się po prostu pogubi w chuj i co najwyżej złapie lekką zwieche.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces kobiety w tym przypadku to dla mnie śmiech przez łzy.

 

Naprawdę kobiety chcecie być tak postrzegane, że nawalicie sobie botoksu w szczękę, zrobicie mordę jak po operacji chirurgicznej wyrywania ósemki lub jakbyście miały niedowład twarzy zaś pokażecie się w mini z cyckiem na wierzchu i wy to nazywacie sukcesem ?

Przepraszam bardzo ale to, że będą pisać o kolejnej istocie wypełnionej kwasem foliowym czy co to tam za cement w mordę się wstrzykuje nie sprawi, że odniesiecie sukces. Przynajmniej ten najistotniejszy, świat zna pełno przypadków gdzie sławne osoby się zabijały. Sukces to tak naprawdę znacznie inne pojęcie niż to co próbuje się nam wcisnąć.

Sukces, który ta kobieta osiągnęła to najczystsza iluzja w tej matrycy rzeczywistości.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kleofas napisał:

Proponuję komuś kto ma więcej czasu wolnego przeprowadzenie eksperymentu. Należy założyć dwa konta na instagramie. Jedno jako kobieta, drugie jako facet. W fotce profilowej trzeba było by wstawić zdjęcie jakiejś laski, zaś w męskim profilu można swoje. Później można już zapodawać te same zdjęcia, jakieś krajobrazy, zdjęcia żarcia itp. Ciekawe ilu followersów będzie miał wtedy kobiecy profil, a ile męski po powiedzmy miesiącu.

Kumpel dla beki założył konto na badoo, jako kobieta, atrakcyjna młoda dziewczyna, znalazł jakieś zdjęcie, dodał opis i po 10 minutach od pełnej rejestracji, dodaniu foty i opisie miał już kilkanaście propozycji spotkań, wirtualne prezenty i tyle samo dodań do ulubionych, po jednym dniu nie mógł zliczyć propozycji :P

 

Czasami przeglądam taki internetowy portal informacyjny w którym to ludzie ogłaszają się że szukają kogoś na wesele/studniówkę itd, koleś da opis, wstawi swoje zdjęcie i ma max 10 polubień, czyli dziesięć potencjalnych chętnych partnerek na wesele itp, jak posta dodaje dziewczyna że szuka partnera, wstawi fotkę dostaje takich ''lajków'' ok 150-200 :P jak jest atrakcyjna ma ponad 300 :P

To wszystko okraszone jest totalnie biało-rycerskimi komentarzami, płaszczeniem się przed kobietą i stawianiem siebie automatycznie w postaci przydupasa, coś na wysokości dywanu :)

 

Dlatego powtarzam, to większość facetów psuję kobiety swoim zachowaniem i dlatego One mężczyzn kompletnie nie szanują, rozejrzyjcie się po ulicach, efekt białego rycerza widoczny gołym okiem, Panie chodzą dumne jak paw, z wręcz nieprawdopodobną wyniosłością :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znalazłem na sport.pl, że Mbappe prawdopodobnie spotyka się z modelką...

http://www.sport.pl/inne/7,164769,23642183,mundial-2018-kylian-mbappe-w-zwiazku-zawrocila-mu-w-glowie.html

ok super ona chociaż jest modelka, ale najlepsze na koniec...

 

?On jest wybitnym sportowcem, a ona staje się coraz bardziej rozpoznawalną modelką. ??

 

Ciekawe czemu ?

 

...Zanim Alicia Aylies została modelką to była studentką prawa. Jak widać jej rozwijająca się kariera modelki pochłonęła gwiazdę i prawo odeszło na dalszy plan...

 

są rzeczy ważne i ważniejsze ?? 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronisław jesteś strasznie uprzedzony do kobiet ;> 

 

Ja tylko zastanawiałem sie czy poszłaby do pracy, żeby utrzymać rodzinę czy jednak miłość nie pozwoliłaby jej opuścić szpitalnego łoża swojego ukochanego nawet na sekunde.

 

Ps. 3 tygodnie temu miałem coś podobnego u usc ino mniejsze cycki miała ale buzie ładniejszą, zdrowszą i sporo mniej wytapetowaną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bronisław napisał:

A znacie odwrotną sytuację? Facet rzuca wszystko, poświeca się dla kariery Partnerki. Wrzuca tylko fotki na insta i jest popularny, wspaniały i każdy go podziwia ??

Takich kobiety nie chcą, a już zwłaszcza ładne.

9 godzin temu, Bronisław napisał:

Zanim Alicia Aylies została modelką to była studentką prawa. Jak widać jej rozwijająca się kariera modelki pochłonęła gwiazdę i prawo odeszło na dalszy plan...

 

są rzeczy ważne i ważniejsze

Bo prawo, bycie prawnikiem jest trudne. A uroda i dobre życie z tym związane potrafi przyjść samo.

Jest normalną, logicznie myślącą kobietą.

Edytowane przez Miner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

Przypomniała mi się dawna informacja o Lewandowskim. W nagłówku artykułu nie było "Robert Lewandowski", ale "mąż Anny Lewandowskiej". Bekłem srogo z tego. :D

sorry że to napisze ale polaczki to właśnie trochę większość takie kurwy są co do kobiet, takie lamuski, dużo gadają o ruchaniu, mają parcie na ruchanie ale nie ruchają....

i się potem dziwić że te nasze cipy z polski nas nie chcą....

 

nie wiem czy to może przez kult matki boskiej częstochowskiej? że cipa polki to świętość?

Lewandowska jest nikim, dziurą i tyle, lewandowskiego szanuje..

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/10/2018 at 7:49 PM, Themotha said:

Czasami przeglądam taki internetowy portal informacyjny w którym to ludzie ogłaszają się że szukają kogoś na wesele/studniówkę itd, koleś da opis, wstawi swoje zdjęcie i ma max 10 polubień, czyli dziesięć potencjalnych chętnych partnerek na wesele itp, jak posta dodaje dziewczyna że szuka partnera, wstawi fotkę dostaje takich ''lajków'' ok 150-200 :P jak jest atrakcyjna ma ponad 300 :P

To wszystko okraszone jest totalnie biało-rycerskimi komentarzami, płaszczeniem się przed kobietą i stawianiem siebie automatycznie w postaci przydupasa, coś na wysokości dywanu :)

Niestety jest to prawda. Sam się zastanawiam nad takim podejściem do kobiet. Kobierty trzeba szanować, jak mawiał klasyk: 'jak każdego innego człowieka' tak to prawda. Ale nie należy się przed nimi płaszczyć. W sumie sam tak kiedyś robiłem. Teraz mam to w dupie. Nawet nie robie tego przed kierownikiem. 

On 7/10/2018 at 7:49 PM, Themotha said:

Panie chodzą dumne jak paw, z wręcz nieprawdopodobną wyniosłością :P

Kolejna prawda. Przeciętna karyna jak patrzyna na jakiegoś normalnego faceta, jeżdzącego powiedzmy autobusem do roboty to sobie o nim pewnie myśli, że nieudacznik, stulejarz itd. Ale kim jest przecietna karyna? No nikim. Nie ma nic poza swoim cyckiem i dupką. I to za jakiś czas nie jest nic warte. Proszę mi za to wytłumaczyć jak to jest, że facet, normalny facet, pracujący płaszczy się przed kobietą, która ma go bezpretensjonalnie w dupie. I ten człowiek tego nie widzi. Nie podniesie się i nie powie dość tego. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, viko napisał:

Proszę mi za to wytłumaczyć jak to jest, że facet, normalny facet, pracujący płaszczy się przed kobietą, która ma go bezpretensjonalnie w dupie. I ten człowiek tego nie widzi. Nie podniesie się i nie powie dość tego. Dlaczego?

Póki uznaje, że ktoś inny od niego jest ważniejszy i stawia tą osobą na piedestale tak będzie zawsze. Wmawianie nam, że kobiety są aniołkami i są święte prowadzi własnie do tego, że facet nie widzi swojej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Póki uznaje, że ktoś inny od niego jest ważniejszy i stawia tą osobą na piedestale tak będzie zawsze. Wmawianie nam, że kobiety są aniołkami i są święte prowadzi własnie do tego, że facet nie widzi swojej wartości.

 

4 minuty temu, viko napisał:

 Proszę mi za to wytłumaczyć jak to jest, że facet, normalny facet, pracujący płaszczy się przed kobietą, która ma go bezpretensjonalnie w dupie. I ten człowiek tego nie widzi. Nie podniesie się i nie powie dość tego. Dlaczego?

 

Chyba do czego  takie zachowanie, czy tez programowanie prowadzi, pokazały filmy Koterskiego z Adasiem Miauczyńskim. Kończy się to znienawidzeniem własnego życia, własnego ja i prowadzi do ogólnego zrezygnowania i zagubienia. Więc zamiast wzdychać do "Małgorzaty", stawiając ją jako najważniejszą cześć w życiu, jak dar Boży. Po prostu lepiej skupić się na sobie a szczęścia nie uzależniać od drugiej osoby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2018 o 19:49, Themotha napisał:

Czasami przeglądam taki internetowy portal informacyjny w którym to ludzie ogłaszają się że szukają kogoś na wesele/studniówkę itd, koleś da opis, wstawi swoje zdjęcie i ma max 10 polubień, czyli dziesięć potencjalnych chętnych partnerek na wesele itp,

Nie przesadzajmy. Ja na spottedzie gdy szukałem pańci na studniówkę to miałem z 20 propozycji, jak nie więcej.
A opisałem się tylko tak: wysoki, krótko ścięty blondyn o wysportowanej sylwetce" :D 

 

 

W dniu 10.07.2018 o 19:49, Themotha napisał:

Dlatego powtarzam, to większość facetów psuję kobiety swoim zachowaniem i dlatego One mężczyzn kompletnie nie szanują, rozejrzyjcie się po ulicach, efekt białego rycerza widoczny gołym okiem, Panie chodzą dumne jak paw, z wręcz nieprawdopodobną wyniosłością :P

Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Faceci obcięli sobie jaja i ten Islam kiedyś przyjdzie do Polski i zrobi porządek(także z kobietami), jeśli my z tym czegoś nie zrobimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.