Skocz do zawartości

Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

Później posłucham na spokojnie, nie kojarzyłem tego pana, wpisując jego nazwisko w google na 1-szej pozycji pojawia się artykuł "Tomasz Gryguć - kolejny patriota z Polin"

w którym jest przybliżony jego życiorys, m.in. to, że był szefem od PR w telewizji Polsat i pisał artykuły do gazety wyborczej, plus kilka innych ciekawostek.

 

Oczywiście to o niczym nie przesądza, ale jeśli te informacje są prawdziwe, to troszeczkę ciężko byłoby mi uwierzyć w prawdziwość jego intencji i obawiałbym się

kolejnej osoby kreowanej na "patriotę", a mającej skrajnie inne zapatrywania od deklarowanych.

 

Ale to będę musiał jeszcze sprawdzić, na razie to mocno #niepotwierdzone_info. ;) 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pracował dla GieWu to opcje są dwie:

- jest bezwzględnie perfidny i dla kasy, mamony, władzy, co bądź zrobi wszystko co mu każą - słowem oszust, propagandzista, szkoda czasu

- jest "wierzący" - wierzy, że to co mówią w jego gazecie jest prawdą - słowem członek "ZSMP", moher lewicy, nie rokuje wcale - na wiarę nie ma mocnych

Jest jeszcze wyjątkowo trzecia opcja, że był tam ale zrozumiał co to jest i się z nimi rozstał, to nie była jego bajka... ale z jego wypowiedzi w ogóle nie wynika, więc wyjątkowy ten wyjątek nie jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odnosicie się do autora, a nie do tego co mówi, nie  znam jego przeszłości ale sporo z tego co mówi pokrywa się z tym co wiem i widzę dziś .

Zresztą Michalkiewicz też mówi podobnie, jak i wielu innych.

Nie należy wierzyć bezkrytycznie nikomu, ale moje wcześniejsze obserwacje są podobne, a jego dziś pierwszy raz słuchałem.

Ostatnie pół roku niestety potwierdza moje obawy, i tytuł wątku nie jest na wyrost.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bank Morgana jest powoływany w Polsce do rozliczenia na miejscu tych 3 bilionów zł z Akt 447 2. Do tego, komplementarnie, to gigantyczne lotnisko które posłuży do ewakuacji milionów żydów w pewnym krytycznym momencie. 3. Centrala Mossadu „na całą Europę” ma być pod tym lotniskiem (o czym mówił wielokrotnie p. Grzegorz Braun jak też inni). 4. US Army zostaje ściągnięta odpowiednio wcześniej (żeby nie budzić podejrzeń) do zabezpieczenia całej operacji na miejscu, tak aby nie było żadnych przeszkód od Polaków, jak już się już zorientują "w cziom dzieło".

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum, jak wspomniałem, nie jest dobrym miejscem na takie dyskusje. Jest tutaj multum ludzi szukających rozwiązania swoich problemów z piczkami

i garstka osób, którzy im pomagają. No i kilku trolli, którzy wyśmiewają takie tematy.

 

Pewien wizjoner powiedział, że kropki można łączyć jedynie wstecz. Dlatego też praprzyczyny naszej zguby należy szukać w przeszłości, i to dalekiej.

Rozpisał bym się na ten temat bardzo szeroko ale czy ktoś to przeczyta?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian, nawet w starożytnym Rzymie odezwy pisało się "do Obywateli". Czyli niewielkiej garstki, która jednak miała duży wpływ...

Ja, pisząc za siebie, jestem ciekaw nowych informacji, i teorii które starają się łączyć je w całość. Jeśli zaś elaborat byłby za długi, to może mógłbyś chociaż podać kilka haseł kluczowych do samodzielnych badań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Damian napisał:

Pewien wizjoner powiedział, że kropki można łączyć jedynie wstecz. Dlatego też praprzyczyny naszej zguby należy szukać w przeszłości, i to dalekiej.

Rozpisał bym się na ten temat bardzo szeroko ale czy ktoś to przeczyta?

@Damian  Przeszłości nie da się zmienić, a przyszłość (niestety) może być jeszcze gorsza. Czy mamy jakąś szanse i gdzie ona jest abyśmy nie zostali na swojej ziemi Narodem drugiej kategorii, ba... abyśmy w ogóle jeszcze byli Narodem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma Polski...? no to minuta ciszy ....ach  i pan Gryguć (ex Polsat) ze swoją wysokościową retoryką i np. nazywaniem ludzi "bydłem medialnym" jest teraz ałtorytetem szur alt -prawicy? Co tam na tapecie Jodeopolonia i państwo Polin? No fajnie ale dzięki, to ja chyba jednak postoję obok i porobię coś sensowniejszego dla siebie, niż słuchanie ksero-brata innego tytana p. Brauna. Ani to mądre ani odkrywcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Personal Best napisał:

Naprawdę nie ma Polski...? no to minuta ciszy ....ach  i pan Gryguć (ex Polsat) ze swoją wysokościową retoryką i np. nazywaniem ludzi "bydłem medialnym" jest teraz ałtorytetem szur alt -prawicy? Co tam na tapecie Jodeopolonia i państwo Polin? No fajnie ale dzięki, to ja chyba jednak postoję obok i porobię coś sensowniejszego dla siebie, niż słuchanie ksero-brata innego tytana p. Brauna. Ani to mądre ani odkrywcze.

A merytorycznie coś? a nie personalnie.

A może pokusisz się o własną analizę obecnej sytuacji w Polsce i na Świecie,chętnie poczytam trzezwej oceny, może będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kryss napisał:

A merytorycznie coś? a nie personalnie.

A może pokusisz się o własną analizę obecnej sytuacji w Polsce i na Świecie,chętnie poczytam trzezwej oceny, może będzie lepsza.

Merytorycznie to ja wole poczytać Cata-Mackiewicza (jest tego bardzo dużo wydane i  dostępne za niewielkie pieniądze,  a kiedy czytasz o Poniatowskim i konfederatach Barskich wystarczy sobie tylko podmienić nazwiska na te ze współczesności i wszystko Ci się doskonale układa) ew sięgnąć po książki  jego brata Józefa. Posłuchać Sykulskiego, Bartosiaka (obaj choć  każdy z osobna wydadzą lada chwila książki o Polsce) posłuchać zawsze rzeczowego profesora Marka Chodakiewicz który z klasą punktuje Jana Tomasza Grossa. To jest dużo bardziej wartościowe niż płycizna Grygucia podlana większościowym pogardliwym słowotokiem. 

12 godzin temu, Damian napisał:

To forum, jak wspomniałem, nie jest dobrym miejscem na takie dyskusje. Jest tutaj multum ludzi szukających rozwiązania swoich problemów z piczkami

i garstka osób, którzy im pomagają. No i kilku trolli, którzy wyśmiewają takie tematy.

 

Pewien wizjoner powiedział, że kropki można łączyć jedynie wstecz. Dlatego też praprzyczyny naszej zguby należy szukać w przeszłości, i to dalekiej.

Rozpisał bym się na ten temat bardzo szeroko ale czy ktoś to przeczyta?

 

Edytowane przez Personal Best
literówka w nazwisku profesora Chodakiewicza
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już lepiej.

Mnie forma wypowiedzi też nie do końca pasuje, ale chodzi o pewne fakty.

4 minuty temu, Personal Best napisał:

  a kiedy czytasz o Poniatowskim i konfederatach Barskich wystarczy sobie tylko podmienić nazwiska na te ze współczesności i wszystko Ci się doskonale układa)

Racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Damian napisał:

To forum, jak wspomniałem, nie jest dobrym miejscem na takie dyskusje. Jest tutaj multum ludzi szukających rozwiązania swoich problemów z piczkami

i garstka osób, którzy im pomagają. No i kilku trolli, którzy wyśmiewają takie tematy.

 

Pewien wizjoner powiedział, że kropki można łączyć jedynie wstecz. Dlatego też praprzyczyny naszej zguby należy szukać w przeszłości, i to dalekiej.

Rozpisał bym się na ten temat bardzo szeroko ale czy ktoś to przeczyta?

Nic dziwnego że odeszło wielu naprawdę konkretnych użytkowników. Czytałem forum od podstaw, pierwsze posty, tematy różnica jest diametralna, wymiana doświadczeń na wiele tematów, zaganień, szczególnie w oko wpadły mi wpisy kilku userów

To był 

@Brzytwa @Subiektywny @Pikaczu@Assasyn @Arox z lasu@Vincentczy @The_Man nie ma tych userów, w sumie nie dziwota bo tak jak wspomniał @Damian całe forum kręci się wokół cipy i tematów które zakładają prawiczki z mlekiem pod nosem i demolują całą forum swoją nieporadnością :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się bardzo rozpisać ale to nie to miejsce. Czas jest odpowiedni albo i spóźniony ale nie to miejsce.

Dodam tylko taki oto filmik co należało by zrobić po wypowiedzeniu mandatu wojsk USrAelskich w Polsce:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.