Skocz do zawartości

Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.


kryss

Rekomendowane odpowiedzi

@kryss odnośnie filmu o aresztowaniu syna rabina, to takiej ilości braku elementarnej wiedzy, konfabulacji i zwykłego spierdolenia w życiu nie słyszałem. 

 

1 Gość się awanturował - zero info o ataku na inne osoby, zero info o zniszczeniu mienia, nie zaatakował też policjantów, czyli facet kłócił się z kimś, bluzgał po pijaku i został zabrany na komisariat, takich interwencji w RP jest tysiące dziennie i żaden z tych ludzi nie ląduje na 3 miesiące w areszcie śledczym jak sugeruje autor tego "sensacyjnego filmu". Gość nie popełnił żadnego przestępstwa tylko wykroczenie, więc sprawa tego typu kończy się zazwyczaj mandatem .... 

 

2 Obowiązuje termin 7 dniowy wezwania na przesłuchanie, więc adwokat poinstruował go, że wezwanie na następny dzień rano może olać, oczywiście termin może zostać skrócony w ważnych wypadkach, ale sprawa pijaka awanturującego się pod przybytkiem modlitewnym do spraw niezwłocznych raczej się nie zalicza.

 

3 Izba wytrzeźwień nie jest obligatoryjna, prawo przewiduje dostarczenie takiej osoby do miejsca zamieszkania lub przekazanie do innej placówki lub pod czyjąś kuratelę. W tym wypadku zgłosił się po pana adwokat. Wszystko załatwione jak należy, znów autor filmu nagina rzeczywistość do swojej tezy, którą stworzył o uprzywilejowaniu jakiejś grupy,

 

Zresztą, zobaczcie na jego teksty gdyby wiedzieli, że to Żyd to nie potraktowaliby go tak przy aresztowaniu i podobne teksty, czyli co? Jednak potraktowali go, jak każdego innego człowieka, który prezentowałby takie, a nie inne zachowanie dopuszczając się wykroczenia pod wpływem alko tak?

 

Snuje jakieś teorie, niczym niepotwierdzone, że policjanci będą mieli kariery zniszczone przez zwierzchników ?  Wszystko zmyśla, żeby pasowało mu pod założenie początkowe filmu.

 

Do tego wrzuca jakieś teksty mające podgrzać atmosferę odnoszące się do okresu zaborów.

 

4 Facet zadzwonił na skargę do swojego senatora, a ten podjął interwencję. Tak kurwa, od tego są senatorowie/ kongresmeni/ posłowie/ dyplomaci w cywilizowanych krajach, żeby pomagać ludziom ze swojego kraju/ okręgów wyborczych, przyjmować ich skargi i interweniować. To, że się przyzwyczailiście, że u nas to nie działa nie znaczy, że nie działa w innych miejscach na świecie. Jeśli ten polityk dostał informacje od obywatela, który popadł w problemy prawne poza granicami kraju musiał zainterweniować. 

 

Przypominam, że amerykański senator nie ma wglądu do akt sprawy w innym kraju, nie ma możliwości zweryfikowania słów osoby, która to zgłosiła, ale wie że ma stać murem za swoim obywatelem. Bo jeśli to co mu przekazał okaże się prawdą, a on nic nie zrobi to w następnych wyborach będzie skończony. I do momentu, aż sprawa nie zostanie wyjaśniona kanałami dyplomatycznymi i nie dostanie potwierdzenia załóżmy z ambasady USA, że gość się awanturował po pijanemu, a te rzeczy, o których mówi nie miały miejsca, będzie stał za nim murem. W momencie gdy sprawa zostanie wyjaśniona oficjalnymi kanałami gość się z niej wycofa. Proste?

 

Podsumowując autor filmu sugeruje, że skoro pijany, bluzgający na ulicy turysta nie został zamknięty na 3 miesiące w areszcie śledczym i nie zaliczył izby wytrzeźwień to są to jakieś wyimaginowane  żydowskie przywileje. Do tego w jego mniemaniu skandalicznym i nienormalnym jest, że w przeciwieństwie do spierdolonych polskich polityków, politycy amerykańscy interesują się losem swoich obywateli/ wyborców poza granicami USA. Normalnie zpizeggg i zgggaaannndaalll ?  

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda że mało faktów,ale może tyle miało być, a teraz w świat już info odpowiednie pójdzie,  gość może teraz nałgać co mu się zechce żeby się usprawiedliwić ,a nas znów  bedą opluwać z odpowiednimi nagłówkami a to że pózniej się okaże że to kłamstwa... kogo to będzie obchodzić..., bo jakoś nie wierzę żeby na pierwszej stronie gdzieś  napisano że żyd syn rabina narozrabiał po pijaku i kłamał.

 

Rok temu miała miejsce inna akcja

https://www.tvp.info/33748644/zaatakowal-nozem-policjantow-izraelczyk-aresztowany-na-trzy-miesiace

 

Szukałem info na temat wyroku dla tego gościa, nie znalazłem, może wiesz coś?

Edytowane przez kryss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej sobie poczynają,

A może od razu nowy "dekret bieruta', po co się rozdrabniać

 

 

https://dorzeczy.pl/kraj/73374/Giertych-bije-na-alarm-Ustawa-PiS-umozliwi-wywlaszczenie-kazdego-przedsiebiorcy.html

Tutaj cały tekst ustawy

http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12312062/katalog/12511901#12511901)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss uczciwi przedsiębiorcy już wyprowadzają kasę za granicę i zaczynają przenoszenie biznesów. Ta ustawa będzie tak korupcyjna, że się w głowie nie mieści, urzędas za parę złotych będzie niszczył konkurencję. 

 

Zostaną tylko najbogatsi, którzy i tak mają większość majątku poza RP i duże plecy, oraz najbardziej bezwzględni, którzy zwyczajnie w wypadku takiej ustawionej kontroli, załatwią np. przestrzelenie kolan gościowi, który pod papierem się podpisał, albo pilling kwasem sprzedajnemu prokuratorowi, takich nikt nie będzie ruszał. 

 

Zresztą patrząc na całokształt ustaw PIS, to wiele z  nich jest wywłaszczeniowych, a konkretniej mają służyć na przeniesienie majątku z Polaków, na konkretne instytucje lub grupy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie scalać

Dzis na orlenie spotkałem 4 żydów, w swoich strojach, niby nic ale ich zachowanie było wymowne, jakby wszystko wokół należało do nich, pogardliwe spojrzenia itd, może jestem przewrażliwiony aleee może to po prostu oni tacy są.

Stawiam na drugie.

 

 

Edytowane przez kryss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss ja za to wczoraj widziałem dwa autobusy pełne młodych Żydków którzy byli pilnowani przez agentów Mossadu(tak mniemam) którzy rozstawili się w trzech miejscach i bacznie obserwowali co się dzieje.

Zresztą wczoraj odwiedziłem małe miasteczko w Polsce i obcych aż nad to, widziałem dwie Czeczenki w burkach, Czeczena, wspomnianych Żydów, Cyganów którzy jak się dowiedziałem osiedlili się w tym mieście i żyją z zasiłku, masę Ukraińców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam posłuchać redaktora Gadowskiego. Ja przyznam się osłupiałem jak usłyszałem o nowych działaniach pisu bo wychodzi na to że na prawdę chcą ściągnąć tutaj miliony nowych imigrantów, dodatkowo pan Gadowski mówi o ukraińskiej restauracji we Wrocławiu gdzie nie wpuszcza się polaków. Z tygodnia na tydzień ręce opadają mi coraz niżej. Jak żyć ?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.08.2018 o 07:49, kryss napisał:

Coraz lepiej sobie poczynają,

A może od razu nowy "dekret bieruta', po co się rozdrabniać

 

https://dorzeczy.pl/kraj/73374/Giertych-bije-na-alarm-Ustawa-PiS-umozliwi-wywlaszczenie-kazdego-przedsiebiorcy.html

Tutaj cały tekst ustawy

http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12312062/katalog/12511901#12511901)

Pierdolenie. Przeczytałem pobieżnie tę ustawę i nic nie ma tam o tym, że "urzędnik będzie przejmował firmy i przedsiębiorców". Jest o przyjęciu korzyści majątkowej i karach pieniężnych lub przejęciu mienia w części lub całości do wysokości przyjętej korzyści majątkowej. Tak to zrozumiałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.