Skocz do zawartości

Misiu, widziałam co wysyłasz do koleżanek


Rekomendowane odpowiedzi

 

13 minut temu, Król Jarosław I napisał:

I nie poruchać następny miesiąc

Czy dla co po niektórych ruchanie jest aż tak ważne, że przesłania wszystko inne? Dopuszczę się każdego gówna byle tylko mieć zajebisty sex? To jest moralność samca alfa?

 

Jak ja jej nie wyrucham to ktoś inny, utrzymuje niejednoznaczne kontakty z koleżankami będąc w LTR bo kobiety też tak robią - wymyślanie teorii do własnego spierdolenia.

 

Ruchać, jebać itd.

Edytowane przez Gr4nt
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Król Jarosław I said:

Czyli co miał zrobić twoim zdaniem? Zacząć przepraszać? Obiecywać, że na zawsze wierny? I nie poruchać następny miesiąc i znosić emocjonalne bagno pod swoim dachem....

Nie.

 

Miał nie lekceważyć tego tak jak to zrobił.

Na spokojnie, prosto wyjaśnić dlaczego tak, i co. 

Spłycenie, śmieszki i kozakowanie w sytuacji kiedy zostaje zlapany, zaskutkują rogami.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Z tematu zdrady czy przesłanek do zdrady NIGDY SIE NIE ROBI ZARTOW I NIE ZBYWA ŚMIESZKAMI JAK W INNYCH SYTUACJACH.

 

Za jakis czas będzie tutaj pisal ze laska go walnela w rogi. 

 

Bo w jej glowie juz cos kielkuje. Na razie jest ok miedzy nimi. Jak będzie gorzej, ta niewyjasniona sytuacja będzie dla niej pretekstem. 

 

Ten zajebisty sex swiadczy o tym ze ją to mocno ruszyło. 

Teraz pytanie do @swatpoland

Co wolisz "zajebisty sex z lubą" oraz niepewność jej ewentualnej zdrady, czy monotonię w łóżku i też niepewność  zdrady, bo jak widać po postach na forum kobieta nie zdradza jedynie na bezludnej wyspie.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt @AR2DI2 to jest wasze zdanie. Ja uważam, że zrobił dobrze. Jak będie go miała jebnąć to to zrobi a pretekst jak nie ten to 20innych sie znajdzie.

25 minut temu, Gr4nt napisał:

Dopuszczę się każdego gówna byle tylko mieć zajebisty sex? 

Każdego nie. Wzbudzania zazdrości - tak.

25 minut temu, Gr4nt napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Brat Jan napisał:

 

Co wolisz "zajebisty sex z lubą" oraz niepewność jej ewentualnej zdrady, czy monotonię w łóżku i też niepewność  zdrady, bo jak widać po postach na forum kobieta nie zdradza jedynie na bezludnej wyspie.

 

Lece ją przeprosić, tylko najpierw kupie największe kwiaty jakie znajdę i pierścionek!!

Jak chce to i tak zdradzi - jej sprawa. Jak z tej niepewności odejdzie to jej sprawa. Ma wolną wole i wolne myśli może robić co chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gr4nt napisał:

 

Czy dla co po niektórych ruchanie jest aż tak ważne, że przesłania wszystko inne? Dopuszczę się każdego gówna byle tylko mieć zajebisty sex? To jest moralność samca alfa?

 

Jak ja jej nie wyrucham to ktoś inny, utrzymuje niejednoznaczne kontakty z koleżankami będąc w LTR bo kobiety też tak robią - wymyślanie teorii do własnego spierdolenia.

 

Ruchać, jebać itd.

Trafne spostrzeżenie. Podobne uczucia u mnie wywołuje ruchanie mężatek. Niby fajnie, bo jak nie ja to, inny, ona chętna, Ti trzeba korzystać. Tylko te mężatki to tak trochę jak z tymi najsłabszymi w stadzie. Nie idzie z jakąś dorówna samiczka, to polowanie zaczyna się na mężatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gr4nt napisał:

 

Czy dla co po niektórych ruchanie jest aż tak ważne, że przesłania wszystko inne? Dopuszczę się każdego gówna byle tylko mieć zajebisty sex? To jest moralność samca alfa?

 

Jak ja jej nie wyrucham to ktoś inny, utrzymuje niejednoznaczne kontakty z koleżankami będąc w LTR bo kobiety też tak robią - wymyślanie teorii do własnego spierdolenia.

 

:D

No weź, po co się z kobietą spotykać, wchodzić w związek jak nie dla sexu?

No czasem jeszcze dla dzieci, ale i tak sex ważny dla samca w związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie sex nie byłoby związków a kobiety pewnie by wyginęły :D

 

Dlatego tak wielu samców idących w MGTOW i poboczne nurty, olewają schematy i związki bo zdają sobie sprawę z faktycznej wartości sexu i tego, że jest to poświęcenie całego siebie dla dosłownie kilkunastu sekund przyjemności raz na jakiś czas.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swatpoland moim zdaniem dobrze zrobiłeś.

 

To zależy jakie macie ustalenia w związku. Piszecie z koleżankami z kumplami. Nie przekraczacie pewnych reguł.

 

Ukarze go? 

Będzie z innym pisała?

Zdradzi go? 

Będzie smutna?

Będą awantury?

 

Przecież nikt nie karze jej z nim być.

Jak jej coś nie pasuje to niech robi co chce i odejdzie.

To wolna kobieta. Wolny człowiek.

 

Widać, że jesteś pewny siebie i brawo. Od tego zaczyna się wszystko.

Jeśli tego nie masz to nie ma nawet co wchodzić w związek.

Brawo, że nie masz klapek na oczach i zakładasz ewentualność o zdradzie partnerki itp

 

Odejdzie, zdradzi?

No to znajdzie inna.

Nie znajdzie?

To będzie sam.

 

Tak, czy tak będzie szczęśliwy, bo akceptuje siebie i lubi sam z sobą przebywać.

 

Pozdrawiam i dziwię się, że jest taka padaka u chłopaków ??? 

 

Kobita Cię zdradzi, zostawi...

 

Ooo kurła...

 Kuniec świata... ????

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko a moim zdaniem dobrze zrobił.

 

To była do niego wiadomość i mógł zrobić z nią co chciał.

 

Jeśli ktoś wysyła prywatną wiadomość do nieznajomego musi się liczyć z konsekwencjami.

 

Wstydem to jest pisanie takich "życzliwych" wiadomości do kogoś prywatnie. Nie znając człowieka.

 

Ale to tylko moja opinia... 

 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to co wyżej, odnosiłem się do sytuacji kiedy komuś zależy na związku, i osobie z którą się jest. Jeśli nie, ten post go nie dotyczył. A teraz o co chodziło, bo jak widzę trzeba znowu proste kwestie wyjaśniać.

Wyjebkę na zasadzie "wali mnie jej zdanie, jak chce to niech spierdala" mogą mieć 20 latkowie, którzy sobie chodzą z laską tak sobie, bo przecież nie na poważnie, z myślą o czymś więcej. I wtedy można sobie tak gimbusiarsko cwaniakować na zasadzie" mam wyjebane niech spierdala".

Po drugie. Widzę, że sporo tutaj obecnych myli umiejętność prowadzenia kobiety, z " ja tam nie będę robił tak jak baba chce. PUA sruła, jak mam takie zabawy uskuteczniać to wolę wcale". 
Kwestia podstawowa w tym zakresie - to że ty masz na to wyjebane, twoja sprawa, masz prawo. Ale świat się dla ciebie nie zmieni, i laski nie zmienią zachowań. Więc jeśli ktoś chce miec kobiety, czy to w związkach, czy jako nawet sex przyjaźnie, musi ogarniać pewne kwestie z zakresu ww umiejętności. Jak się nie nauczy, to go brak tej wiedzy kopnie w dupę w momencie, kiedy będzie miał laskę na której mu zależy.

Po trzecie. Gadanie "i tak się puści, to tylko kwestia czasu, więc mam wywalone" to jest takie samo gadanie jak " mam już grypę, to zapalenie spojówek mi nie przeszkadza na dokładkę". 

A po czwarte, które jest sednem tematu. Jeśli ci zależy na lasce i związku, to robienie kpinek, żarcików, uników i błaznowania w sytuacji domniemania twojej zdrady, jest kopaniem sobie grobu. Ona swoje myśli. A koleżanki jeszcze jej dopowiedzą to i owo. 
 

  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.